1. Головна
  2. Про компанію

Про компанію

Основне завдання Oh.ua максимально спростити процес покупки страхового продукту, зробити його легким, швидким і зрозумілим.

У нас Ви можете купити потрібну страховку від надійної страхової компанії за найкращою ціною:

Автомобиль белый страхование осаго

Купити автоцивілку – без даної страховки водій будь-якого транспортного засобу в Україні, згідно із законодавством, не має права виїжджати на дорогу. Даний вид страхування є обов'язковим і покриває відповідальність водія перед третіми особами в частині нанесення шкоди їх життю і здоров'ю та / або майну. З 07.02.2018 в Україні на законодавчому рівні запроваджено електронне страхування ОСЦПВ, а в березні 2019 внесені поправки і в правила дорожнього руху. Тепер немає необхідності возити з собою папірці, досить зберегти поліс в телефоні. Відразу після оформлення, поліс потрапляє в єдину відкриту базу МТСБУ, що зводить до нуля можливість шахрайства, як у випадку з підробкою зелених бланків. Оформити електронне ОСАГО у нас легко і просто, для цього Вам знадобиться всього 3 хвилини і поліс вже у Вас на пошті.

 

Туристическая страховка бумаги договор

Страховка для виїзду за кордон – з кожним роком кількість охочих до подорожей українців зростає. Обов'язковою вимогою для перетину кордону є наявність медичної страховки. Адже не секрет, що медичні послуги за кордоном дорогі і у мандрівника не завжди є з собою необхідна сума. А ось поліса на 30000 євро вистачить на отримання невідкладної допомоги та оплату ліків. Електронна туристична страховка - це документ, який завжди з собою, в телефоні. На сайті представлені пропозиції від провідних страховиків в сегменті туристичного страхування.

 

авто біло-зеленого кольору

Зелена карта – страховка для виїзду за кордон на автомобілі. Працює за принципом ОСЦПВ, тобто покриває відповідальність водія перед іншими учасниками дорожнього руху. Ліміт виплати дорівнює ліміту, що встановлений в країни, в якій сталось ДТП. Виїхати на авто без зеленої карти за кордон неможливо - прикордонники не випустять. Щоб не переплачувати при покупці страховки на митниці, придбайте його завчасно на нашому сайті. Купити зелену карту онлайн можна на термін від 15 днів до року. Доставляємо Новою поштою в будь-яку точку України.

 

Автомобили парковка красный белый

КАСКО – страхування власного автомобіля від ДТП, викрадення, протиправних дій третіх осіб та інших ризиків. Страховка досить складна, у кожного страховика свій набір ризиків, умов і коефіцієнтів, які впливають на вартість. Важливо! КАСКО не замінює автоцивілку, це абсолютно інший вид страхування. Автоцивілка страхує Вашу відповідальність, а КАСКО - Вашу автівку.Поки наші програмісти працюють над створенням зручного онлайн калькулятора КАСКО, Ви можете залишити мінімальну заявку на сайті, а наші менеджери підберуть максимально вигідну для Вас пропозицію.

 

Oh.ua – це сервіс, завдяки якому 24/7 Ви можете швидко і вигідно купити необхідну Вам страховку, порівняти умови страхування від різних страхових компаній, вибрати страховку за наповненням і ціною, а також ознайомитися з рейтингами страхових компаній..

 
Партнери Страхові компанії, з якими ми працюємо:

На рынке более 15 лет

Детальніше

Австрийская страховая группа. 250 точек продаж.

Детальніше

Более 2 млн выплат ежедневно. Автостраховщик 2016 года.

Детальніше

На рынке более 28 лет

Детальніше

На рынке более 28 лет

Детальніше

Входит в топ -5 страховых компаний Украины, более 3 млн. клиентов доверяют.

Детальніше

На рынке более 25 лет

Детальніше

На рынке более 28 лет

Детальніше

На рынке более 25 лет

Детальніше

На рынке более 25 лет

Детальніше

На рынке более 25 лет

Детальніше

Про нас пишуть