1. Головна
  2. Статті
  3. Як правильно и безпечно купувати страховку оnline
торпеда автомобиля вид на ночную трассу
5 min

Як правильно и безпечно купувати страховку оnline

Як знайти вигідні умови страхування? Спосіб перший: переглянути сайти відомих страхових компаній. Спосіб другий: скористатися страховим агрегатором — сайтом для вибору і замовлення полісів. На ньому можна порівняти умови і вартість страхування від великої кількості компаній. На вибір відповідного варіанту у водія піде менше часу, ніж в першому випадку, і він не пропустить вигідну пропозицію.

Принцип роботи страхових агрегаторів

На словах - все просто. А як на ділі? Страхові агрегатори схожі на сайти порівняння цін в інтернет-магазинах. Можливо, ви користувалися такими сервісами для вибору техніки та інших товарів. В такому випадку ви без труднощів підберете автоцивілку або Travel поліс. А якщо ви ще не освоїли ці корисні сервіси, то ми пояснимо принцип їх роботи. З їх допомогою ви і туристичну страховку оформите без переплат, і потрібні речі для відпустки знайдете за вигідними цінами.

Як купити страховий поліс онлайн?

Спочатку знайдіть в Мережі український страховий агрегатор (з адресою, що закінчується на ua). Аналогічні сайти з інших країн не підходять. На сайті вам слід вибрати вид страховки і визначити її умови. Так, якщо ви шукайте, де придбати поліс ОСАГО, то слід вказати тип транспортного засобу і місто його реєстрації. Якщо вас цікавить Зелена Карта, то для підбору варіантів треба вказати транспорт, територію дії договору і термін (від 15 днів до 1 року). На основі цих даних калькулятор Зеленої Карти розрахує вартість поліса у різних страховиків. Для оформлення поліса ВЗР слід вказати більше особистих даних, але і для цього вистачить 5 хвилин.

Сайт врахує ваші вимоги і надасть список відповідних страховок. Вам слід вибрати підходящий варіант, орієнтуючись на ціни, бонуси компаній і їх авторитетність. З цінами ясно - відразу видно, у кого поліс дешевше. Умови по автоцивілці у всіх однакові, на такій страховці резонно заощадити. Бонуси від компаній, якщо вони є, також видно в списку страховок: безкоштовна доставка поліса, технічний асистанс і ін. Надійність компанії на калькуляторі ВЗР визначити складно і допомогу фахівців для цього не завадить.

Наприклад, корисний рейтинг страховиків агрегатора www.oh.ua. Цей рейтинг заснований на даних державного органу МТСБУ: його оцінкою роботи СК, кількість скарг від незадоволених клієнтів, швидкості і повноти врегулювання їх збитків. Так що рейтинг www.oh.ua базується на статистичних даних (як калькулятор автоцивілки), а не суб'єктивній думці команди проекту. І значить, йому можна довіряти.

Вибравши страхову компанію, вам слід заповнити анкету на сайті або продиктувати по телефону оператору дані про машину або Travel турі. При замовленні Зеленої Карти страхувальник вказує марку і модель машини, номер, VIN-код і ін. Це дані, які у вас запитає співробітник страхової при оформленні поліса в офісі компанії. Клієнту потім слід вибрати спосіб оплати і доставки. При оформленні онлайн поліс ОСПЦВ або ВЗР можна оплатити банківською картою, а доставить його кур'єр.

Плюси і мінуси онлайн сервісів

Страховий агрегатор допомагає людям вибрати автоцивілку або Зелену Карту серед пропозицій страхових компаній. Тому він схожий на віртуального брокера. Але у онлайн-сервісу 5 переваг над звичайним агентом:

  • сервіс працює безкоштовно;
  • працює без вихідних і свят;
  • доступний скрізь, де є інтернет;
  • надає точну інформацію;
  • не нав'язує думку і не бурчить при поганому настрої.

У «віртуальних брокерів» є також недолік - вони пропонують клієнтам не повний спектр страховок. Більшість українських агрегаторів спеціалізується на обов'язкове страхування. Тому що попит на ОСАЦВ і Зелену Карту стабільний. За законодавством України, водії зобов'язані оформити автоцивілку. Попит на такі ВЗР поліси в останні пару років знизився через меншої кількості відпочиваючих за кордоном. Незважаючи на це в Мережі легко знайти калькулятор туристичної страховки.

З добровільним страхуванням ситуація не така райдужна. Google на запит агрегатор або калькулятор КАСКО видає в числі перших посилання на сайти страхових компаній. У нас поки мало сервісів, що спеціалізуються на КАСКО. Якщо врахувати зниження попиту на такі страховки після 2014 року, навряд чи варто чекати запуску таких проектів.

Дізнатися вартість туристичної страховки

5 ознак, що перед вами - надійний сайт

Ми не довіряємо тим, про кого нічого не знаємо. Спочатку оцініть надійність сервісу і укладіть угоду, тільки якщо він заслуговує довіри. Які ознаки говорять про надійність і легальності сайту?

Надійний адресу. Важливо, щоб сайт підтримував протокол захищеного з'єднання HTTPS. На це вказує наявність літери s після http в адресі веб-сторінки - https. У такому випадку дані, які ви буде «відправляти» для оформлення (наприклад, автоцивілки) будуть закодовані і сторонні їх не впізнають.

Другий момент: якщо веб-адреса ресурсу закінчується на .ua, значить, його власники мають відповідної торговою маркою. Шахраї реєструють сайти з іншими адресами, без подібних обмежень.

Сайт регулярно оновлюється. Команда сайту готує статті про страхування і спілкується з клієнтами в соціальних мережах? Відвідувачі сайту бачать, що проект «живий» і розуміють, що тут вони отримають свіжу інформацію про ОСАГО і ін.

Контакти. На сайті компанії вказано e-mail і / або Skype, телефон (бажано - міський номер). Коли на сайті згаданий адреса офісу, він заслуговує на довіру. Якщо ви плануєте оформити туристичну страховку, то не завадять і контакти асистують.

Зручний розрахунок страховки. Якщо творці сайту подбали про наповнення сайту контентом і розробили калькулятор автоцивілки, швидше за все, це сайт справжньою фірми.

Оплата послуг картами Visa і MasterCard. Системи Visa і MasterCard співпрацюють з надійними фірмами. Якщо онлайн-сервіс відповідає вимогам цих платіжних систем - це плюс до його репутації. Добре, якщо ресурс приймає оплату за Travel поліс і в інших системах, наприклад, Приват24.

Як не потрапити на гачок шахраїв?

Кожен чув про зловмисників, які підстерігають людей в інтернеті: хакерів і шахраїв. Останні «відзначилися» продажем підроблених паперових ОСАГО - на руках у водіїв тисячі таких полісів. Зловмисники не полагодили онлайн продажу полісів автоцивілки з таким же розмахом. Але нам не варто втрачати пильність.

При замовленні автоцивілки або інший страховки онлайн, дотримуйтесь ті ж правила, що і при інших фінансових операціях в Мережі: оплату комунальних послуг, поповнення мобільного рахунку і ін. Вказуйте особисті дані і параметри банківської карти (номер, термін дії карти і ін.) Тільки на надійних сайтах. Якщо ці відомості потраплять в чужі руки, то з вашої картки можуть зняти гроші. Водите дані, коли оціните всі варінт за допомогою калькулятора ОСАГО.

Шахраї залучають жертв низькими цінами. Не кидайтеся на пропозиції на кшталт «у нас - найдешевша автоцивілка». Подумайте, чи може поліс коштуватиме так мало? Якщо його ціна набагато нижча, ніж пропозиції інших компаній - це тривожний сигнал. Ймовірно, вас хочуть заманити шахраї, або страхова демпінгує на вартості автоцивілки (це знак поганий стан компанії).

100-відсоткове онлайн страхування

Відповідно до Закону України «Про електронну комерцію», у електронної угоди юридична сила, як у паперового договору. C 2015 року українські страховики продають електронні ВЗР поліси людям, які виїжджають за кордон. Вони оформляють туристичну страховку по інтернету, оплачують її банківською картою і отримують поліс на e-mail. При цьому калькулятор Travel страхування виконує розрахунок і допомагає клієнту придбати поліс. На цьому прогресивна ініціатива поки зупинилося: наші страховики ще не видають електронні поліси автоцивілки, як в розвинених країнах.

Дізнатися вартість КАСКО
5 min
Які документи потрібні, щоб оформити КАСКО в Україні?
5 min
Особливості страхування КАСКО на автомобілі, куплені в кредит
5 min
Особливості оформлення КАСКО для вантажного автомобіля
5 min
КАСКО на мотоцикл: як оформити документ?
5 min
КАСКО на таксі: особливості оформлення
5 min
Зелена карта для поїздки в Крим: чи потрібен документ?
5 min
Що робити, якщо ваш автомобіль пошкоджений, а винуватець зник з місця ДТП
5 min
Як продовжити поліс авто КАСКО?
2 min
Медичне страхування іноземців
5 min
Які бувають види автомобільного страхування в Україні
5 min
Що робити при ДТП, якщо у винуватця немає поліса ОСЦПВ
5 min
Способи заощадити на ОСЦПВ: найпопулярніші варіанти
5 min
Оформлення ОСАГО наперед: особливості процедури
5 min
Що вибрати: електронний або паперовий поліс ОСАГО
5 min
Відмова в ОСАГО: причини і дії для оскарження
5 min
Як і де перевірити поліс ОСЦПВ на справжність?
5 min
Страховий продукт від СК «Спейр» «Особистий адвокат»
5 min
Страховка ОСЦПВ для інвалідів: правила отримання
5 min
Особливості страховки ОСЦПВ для пенсіонерів
5 min
Страховка для трактора: важливі нюанси оформлення
1 min
Нам 5 років!
3 min
Екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус» від СК "Оберіг"
5 min
Медична репатріація: поняття, правила проведення
min
ДГО до 8 Березня
девушка аэропорт лавочка самолет
5 min
Страховка від затримки рейсу: особливості та нюанси
лыжник снег горы спорт
5 min
Особливості страхування спортсменів для виїзду за кордон
украинский загранпаспорт виза
5 min
Документи для оформлення страховки для туристів
регистрация на рейс мама с ребёнком
5 min
Страховка для дитини для поїздки закордон: особливості та важливі нюанси
Польша на карте Европы лупа
5 min
Страховка в Польщу: особливості оформлення та вибору документа
самолёт в руках в небе
5 min
Страховка перед вильотом: особливості оформлення
беременная самолёт муж
6 min
Туристична страховка при вагітності
страховка калькулятор стетоскоп
5 min
Поняття і особливості страхового випадку
украинский загранпаспорт посадочный талон
5 min
Туристична страховка: що потрібно знати
промокод лайк акция фейсбук
1 min
Отримай промокод за "лайк"!
Красные синие белые машины вид сзади
2 min
Страховка і франшиза: які тонкощі слід знати
Машина игрушка надпись страховка insurance
4 min
Чому водії не страхуються і яке покарання на них чекає
Мужчина использует смартфон крупный план
3 min
Декілька міфів про онлайн страхування
Аэропорт семья закат силуэты
3 min
Чому страхування виїжджаючих за кордон обов`язкове
Онлайн покупка карточка мониторы вектор
3 min
Як купити ОСЦПВ в інтернеті
Скидка страховая Универсальная
1 min
Знижка 27% на СК "Універсальна"
Фиолетовая машинка игрушка асфальт
1 min
Чим відрізняється пряме врегулювання ОСЦПВ від різних МІНІ КАСКО
Авария машина фиолетовая мужчина звонит
5 min
Загальні правила страхування авто в Україні - oh.ua
Фиолетовая машина зонтик страхование
3 min
Правила страхування КАСКО в Україні 2019 - oh.ua
страхование визуализация зелёное поле
6 min
Які існують види страхування?
карта желтая машина игрушка
5 min
Як насправді діє зелена карта?
мужчина подскользнулся и упал выронил телефон
5 min
Правила страхування від нещасних випадків і хвороб: види, вартість, відмінності
красная машина под двумя зонтами
2 min
Чи потрібно оформляти ОСАЦВ, якщо є КАСКО в 2019 році? - розбираємося разом з oh.ua
стикер и полис ОСАГО автоцивилка автогражданка
3 min
Що ви не знаєте про страхування ОСЦПВ
задумчивый озадаченный мужчина думает над выбором
3 min
В якій страховій компанії застрахувати автомобіль?
ноутбук банковская карта онлайн платежи
2 min
Електронна страховка ОСАГО. Що це? Чи законно? Як реагує поліція?
мужчина с вывернутыми пустыми карманами
5 min
ОСЦПВ подорожчає - українським водіям доведеться розщедритися на страховку
ДТП одна машина догнала вторую
2 min
Що таке добровільне страхування автоцивільної відповідальності і навіщо воно треба
логотип страховая компания вусо на черном фоне
min
Картка тех. допомоги в подарунок від СК ВУСО!
мужчина держит пачку евро в руках
1 min
100 000 грн в подарунок до ОСЦПВ від СК "АСКА"!
зеленая карта в европу новый год
1 min
Зелена карта в Європу за супер ціною!
улыбчивая девушка показывает два пальца
1 min
Акція 2 в 1 від СК Альфа Гарант
красивый логотип черная пятница
1 min
Чорна П`ятниця Oh.UA!
на заправке бензиновый пистолет вставлен в бак
min
5л. пального в подарунок до Автоцівілки від AXA страхування!
пачка украинских гривен в руке
min
50 000 грн. в подарунок до автоцивілки від СК VUSO!
рисунок олень прыгает на скакалке
2 min
Графік роботи сервісу OH.UA у святкові дні
Деньги пятьсот гривен держит в руках человек
3 min
50 000 грн у подарунок до ОСЦПВ від Арсенал страхування!
Почта человек машина грузит доставка
3 min
Безкоштовна доставка полісів страхових компаній AXA, UNIQA, PZU
Дорога ретро девушка розовая на машине
5 min
АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ АВТОЦИВІЛКИ: СУТЬ І ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ПОЛІСІВ ОСАГО
Суд молоток статуя фонтан
6 min
ЗМІНИ, ВНЕСЕНІ НОВИМ ЗАКОНОМ ПРО ОСЦПВ
Страховая Провидна акция логотип
1 min
- 28% від СК "Провидна"
пробка красный светофор зима
5 min
У скільки обійдеться туристам лікування за кордоном
в небе летит яркий самолёт
3 min
Чи потрібно ОСЦПВ при транзитних номерах
автобус на остановке в лесу
2 min
ОСЦПВ для іноземців та іноземних громадян
дорога в лучах заката
3 min
Пільги по ОСЦПВ
бланки полиса и стикера обязательной автостраховки
3 min
Як заповнити поліс ОСАГО: зразок заповнення страхового полісу автоцивілки
Александр Шойхеденко журнал бизнесс
13 min
Якою буде СК "ВУСО" в 2017 році? Інтерв"ю Олександра Шойхеденко
белая машина на ночном проспекте
4 min
Пряме врегулювання ОСЦПВ — що це і як працює?
уличное движение в динамике
3 min
Куди скаржитися на страхову компанію по ОСЦПВ
ночной мегаполис вид сверху
4 min
Що робити в разі ДТП ОСЦПВ
Страховая ВУСО акция логотип
min
Знижка 25% від "VUSO"
Страховая Арсенал акция логотип
min
-12% від СК "Арсенал"
широкая дорога в горах
5 min
В якій компанії краще оформити ОСАГО: як вибрати страхову для автоцивілки
ночная трасса в динамике
3 min
Які документи потрібні для оформлення Зеленої карти
мост в огнях ночью
2 min
Страховка причепа: чи потрібна страховка на причіп до легкового автомобіля?
Трасса дорога машины белое небо лес
2 min
Що дає грін карта: переваги поліса "Зеленої карти"
Трасса машина туман жуткая картинка
3 min
Новий партнер сервісу Oh.ua — Страховая компанія "ПРОВІДНА"
Белая машина фара вблизи
2 min
Термін виплати по КАСКО: як прискорити виплати страхового відшкодування
Синяя машина степь холмы облака
2 min
ОСАГО при продажу автомобіля: що робити з полісом ОСЦПВ при продажу авто
Дорога ночь авто скорость размытое
3 min
Що таке європротокол: правильне складання та оформлення
Трасса дорога лес машины облака
5 min
МТСБУ про ОСЦПВ в Україні
Парковка машина человек тень вид сверху
1 min
СК «Скайд» позбавлена ліцензії ОСАГО
Оранжевый GT флаг Украина небо
6 min
Як отримати відшкодування від дорожньої служби
Трасса дорога лес скорость
2 min
Коли і в яких випадках потрібно показувати страховий поліс інспектору ДАІ
Белый джип в движении
2 min
Справжність поліса ОСЦПВ можна буде перевірити по QR-коду
Белая машина скорость дорога
2 min
Що покриває ОСАГО і яку суму можна покрити за допомогою автоцивілки
Ночь машина внутри трасса
3 min
Чи діє осаго без техогляду: чи можна отримати виплату ОСАГО без ТО
Киев мост город деревья
2 min
Як відновити поліс ОСЦПВ і що робити, якщо втратив поліс Автоцивілки
Машины скорость пробка трасса
2 min
Їзда без ОСАГО: чим загрожує і скільки коштує їзда без поліса ОСЦПВ
Трасса машины отражение боковое зеркало
4 min
Страхова не платить ОСЦПВ: що робити, якщо страхова компанія не виплачує
Машина руль часы ford трасса деревья
2 min
На яких умовах буде відбуватися пряме врегулювання страхових подій?
Ночь скорость авто дорога размытое решетка
3 min
Sokol.ua і Oh.ua запустили спільний партнерський проект з автострахування ОСАГО
Ночь скорость авто дорога размытое
4 min
ДТП за кордоном: розбираємо по пунктах нюанси Зеленої карти
Скорость машина ночь туннель
3 min
Провідні українські автостраховики задіють пряме врегулювання
Трасса машины отражение боковое зеркало
3 min
Страхові компанії працюють над запуском прямого врегулювання ОСЦПВ
лето дорога посадка
3 min
Порівняння кількості ДТП 2015 року з попереднім
Мост метро машина пешеходы
2 min
Судовий прецедент змусить страхуватися у надійних страховиків?
Автомобильная магистраль вечер закат
2 min
Виплати по "автоцивілці" зросли в 2 рази
Трасса горы степь радуга ёлки
3 min
Нацкомфінпослуг назвала дати вступу в силу нових збільшених лімітів по ОСАГО і європротоколу в Україні
Лето улица машины забор
2 min
Для більшості українців нова машина не по кишені
Пустыня дорога фургон закат вечер
1 min
Київавтодор допоможе банерами
Фейерверк новый год 2016
1 min
З Новим 2016 роком!
Трасса ночь машина внутри силуэт
5 min
Як захищати водіїв і постраждалих в ДТП?
Трасса дорога степь небо
2 min
Розкрито реєстр транспортних засобів
мужчина за рулём фиата
3 min
Автофіксація близько - начувайся, порушнику!
wolksvagen T1 фургон синий
4 min
Планується техогляд 2019
Машина Wolksvagen ретро капот
2 min
Коли зникнуть МРЕВ?
Водитель машина внутри горы
4 min
ЧОГО ОЧІКУВАТИ ВІД НОВИХ ПДР?
Трасса машина audi красная дождь
1 min
Виплати по ОСЦПВ збільшаться вдвічі
Улица с машинами закат дома
1 min
Ми відкрились!
Скорость машина человек в шлеме риск
2 min
Скоро все буде онлайн!