1. Головна
  2. Статті
  3. Страховка в Польщу: особливості оформлення та вибору документа
Польша на карте Европы лупа
5 min

Страховка в Польщу: особливості оформлення та вибору документа

Біометрія та безвіз стали справжньою знахідкою для мандрівників. Однак причин для в`їзду в іншу країну може бути маса: від роботи до лікування або освіти. І в кожному випадку, перетинаючи кордон, громадянин України повинен уважно вивчити законодавство і виконати вимоги, а також оцінити ризики подорожі і убезпечити себе від основних серед них. До останніх в першу чергу відносяться проблеми зі здоров`ям. Справа в тому, що медицина в Європі досить дорога, а безкоштовні види послуг надає тільки Червоний Хрест і зазвичай бездомним. Лікуватися в таких умовах навряд чи комусь сподобається. Тому, на питання чи потрібна страховка в Польщу із біометричним паспортом, туристу слід завжди відповідати ствердно незалежно від термінів поїздки. А при оформленні візи дана тема навіть не обговорюється – це обов`язково.

Яка страховка потрібна для поїздки в Польщу

Для виїзду в Польщу в 2020 р. мандрівник зазвичай вибирає той поліс, який розрахований на термін його перебування у даній країні плюс ще 15 днів по закінченню. Це роблять, щоб у разі загострення хронічних захворювань, безперервного курсу лікування та інших нюансів, людина була захищена від зайвих витрат.

Туристу-екстремалу для безвізу потрібно передбачити пункт про лікування травм при занятті спортом. Але навіть у фітнес залі бажано застерегти себе від проблем.

Виїжджаючи за робочою візою, як це зробили вже близько мільйона наших громадян, термін також має значення. При бажанні довгостроково влаштуватися на роботу за кордоном та перспективі оформлення карти побиту, краще підібрати варіант на 365 днів із можливістю пролонгації. А при влаштуванні на роботу із підвищеними ризиками, звертають увагу на пункт про покриття тих чи інших випадків травматизму на виробництві.

Яка страховка потрібна для поїздки в Польщу

Яка страховка потрібна для робочої візи в Польщу?

На страховому ринку існує маса пропозицій, розібратися в яких часто немає ні сил, ні бажання, ні часу. Однак на основні моменти варто звернути увагу, вибираючи, яка страховка потрібна для роботи в Польщі:

  1. Сума виплат. Мінімально вона дорівнює 30 тис. євро, але є і 50, і 100. Це число означає, що у разі потреби медичної допомоги застрахований громадянин України отримає послуги на цю суму безкоштовно.
  2. Наявність франшизи. При виклику лікаря додому чи інших маніпуляціях і вартості цих послуг до певної межі – франшизи, громадянин сам повинен їх оплатити. Такі страховки дешевші, на перший погляд, при покупці, але можуть обернутися неприємним відкриттям в іншій країні.
  3. Термін і локація. Є страховки для Польщі, які припускають можливість перетину кордону за один рік декілька разів, а також подорожі в інші країни. Якщо робота пов`язана із частими поїздками або після повернення на батьківщину через якийсь час, планується нова подорож, такі поліси стануть знахідкою.
  4. Громадянська відповідальність. Робота, що припускає керування транспортними засобами, зобов`язує робити страховку із застереженням на даний момент.

У рідкісних випадках, роботодавець сам піклується про наявність страховки у працівника. Зазвичай вона надається кваліфікованим службовцям, і витрачена сума може відніматися із заробітної плати. Підписуючи договір або погоджуючись на виклик від роботодавця, цей варіант також варто обумовити заздалегідь.

Так уже склалося, що на заробітки до найближчого сусіда їдуть зазвичай або некваліфіковані робітники, або ті, котрі не знайшли гідної оплати за фахом. І хитрувати в цьому випадку, оформляючи дешеву туристичну страховку, не варто. Інакше при виникненні проблем зі здоров`ям, можна не отримати належної допомоги.

Яка страховка потрібна для робочої візи в Польщу?

Які страхові компанії підходять для візи в Польщу?

Страхові компанії для робочої візи можуть запропонувати масу варіантів. Усе залежить від запланованих на неї витрат, віку клієнта, наявності у нього хронічних захворювань, особливостей трудової діяльності закордоном та ін.

Існує цілий список рекомендованих посольством Польщі страхових компаній, що працюють на території України. Це великі фірми, що зарекомендували себе як надійні і відповідальні партнери.

Для робочої візи можна:

  • звернутися безпосередньо в офіс страховика, витративши час, але отримавши у результаті оригінал поліса із мокрою печаткою;
  • замовити страховку на сайті компанії, що передбачає отримання поліса на електронний носій через e-mail;
  • проаналізувати пропозиції на ресурсах, де представлені умови декількох великих гравців ринку, вибравши найбільш релевантний серед них.

Останнім часом в пріоритеті не паперові поліси, а саме ті, що зберігаються в електронному вигляді на телефоні. Папір вицвітає, стирається і може бути легко втраченим. А телефон у сучасної людини завжди із собою. І при необхідності саме із нього можна отримати потрібну інформацію.

Які страхові компанії підходять для візи в Польщу?

Де купити страховку для роботи в Польщі

Перевагою співпраці зі страховими агрегаторами є оперативність пошуку. Oh.ua пропонує легкий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який дає можливість за лічені хвилини зорієнтуватися і замовити потрібний поліс. При виникненні питань, чи треба страховка в Польщу в конкретному випадку і якою вона має бути, фахівці агрегатора можуть відповісти по телефону, надати інформацію на електронну пошту або поспілкуватися в онлайн-режимі.

Продуманий сервіс та вигідні пропозиції від надійних партнерів роблять наш ресурс затребуваним. Портал oh.ua працює у всіх регіонах країни і націлений на надання якісних послуг мандрівникам незалежно від цілей поїздки.

Вартість страховки для роботи в Польщі

Для більшості громадян України, які бажають виїхати закордон на заробітки, головним моментом стає вартість послуг страхування. Вона визначена бажаною сумою компенсаційних виплат при настанні страхового випадку, терміном перебування, віком і особливостями робочого процесу – наявністю або відсутністю загрози життю і здоров`ю під час здійснення професійної діяльності.

Але орієнтовно, скільки коштує туристична страховка в Польщу, може сказати будь-який страховик. Суми варіюються від кількох сотень гривень для 3 місячного перебування до 600 і більше злотих для річної медичної страховки, необхідної для карти побиту. У першому випадку без франшизи пропозицій менше, а в другому – суми, на які громадянин може розраховувати при виникненні страхового випадку, зазвичай складають від 50 тис. євро.

Варто відзначити, що деякі страхові компанії пропонують як стандартні договори, так і ті, в які можна внести певні додаткові пункти або прибрати зайві. Це також позначається на кінцевому рахунку за поліс.

Дізнатися вартість КАСКО
5 min
Які документи потрібні, щоб оформити КАСКО в Україні?
5 min
Особливості страхування КАСКО на автомобілі, куплені в кредит
5 min
Особливості оформлення КАСКО для вантажного автомобіля
5 min
КАСКО на мотоцикл: як оформити документ?
5 min
КАСКО на таксі: особливості оформлення
5 min
Зелена карта для поїздки в Крим: чи потрібен документ?
5 min
Що робити, якщо ваш автомобіль пошкоджений, а винуватець зник з місця ДТП
5 min
Як продовжити поліс авто КАСКО?
2 min
Медичне страхування іноземців
5 min
Що робити при ДТП, якщо у винуватця немає поліса ОСЦПВ
5 min
Які бувають види автомобільного страхування в Україні
5 min
Способи заощадити на ОСЦПВ: найпопулярніші варіанти
5 min
Оформлення ОСАГО наперед: особливості процедури
5 min
Що вибрати: електронний або паперовий поліс ОСАГО
5 min
Відмова в ОСАГО: причини і дії для оскарження
5 min
Як і де перевірити поліс ОСЦПВ на справжність?
5 min
Страховий продукт від СК «Спейр» «Особистий адвокат»
5 min
Страховка ОСЦПВ для інвалідів: правила отримання
5 min
Особливості страховки ОСЦПВ для пенсіонерів
5 min
Страховка для трактора: важливі нюанси оформлення
3 min
Екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус» від СК "Оберіг"
1 min
Нам 5 років!
5 min
Медична репатріація: поняття, правила проведення
min
ДГО до 8 Березня
девушка аэропорт лавочка самолет
5 min
Страховка від затримки рейсу: особливості та нюанси
лыжник снег горы спорт
5 min
Особливості страхування спортсменів для виїзду за кордон
украинский загранпаспорт виза
5 min
Документи для оформлення страховки для туристів
регистрация на рейс мама с ребёнком
5 min
Страховка для дитини для поїздки закордон: особливості та важливі нюанси
самолёт в руках в небе
5 min
Страховка перед вильотом: особливості оформлення
беременная самолёт муж
6 min
Туристична страховка при вагітності
страховка калькулятор стетоскоп
5 min
Поняття і особливості страхового випадку
украинский загранпаспорт посадочный талон
5 min
Туристична страховка: що потрібно знати
промокод лайк акция фейсбук
1 min
Отримай промокод за "лайк"!
Красные синие белые машины вид сзади
2 min
Страховка і франшиза: які тонкощі слід знати
Машина игрушка надпись страховка insurance
4 min
Чому водії не страхуються і яке покарання на них чекає
Мужчина использует смартфон крупный план
3 min
Декілька міфів про онлайн страхування
Аэропорт семья закат силуэты
3 min
Чому страхування виїжджаючих за кордон обов`язкове
Онлайн покупка карточка мониторы вектор
3 min
Як купити ОСЦПВ в інтернеті
Скидка страховая Универсальная
1 min
Знижка 27% на СК "Універсальна"
Фиолетовая машинка игрушка асфальт
1 min
Чим відрізняється пряме врегулювання ОСЦПВ від різних МІНІ КАСКО
Авария машина фиолетовая мужчина звонит
5 min
Загальні правила страхування авто в Україні - oh.ua
Фиолетовая машина зонтик страхование
3 min
Правила страхування КАСКО в Україні 2019 - oh.ua
страхование визуализация зелёное поле
6 min
Які існують види страхування?
карта желтая машина игрушка
5 min
Як насправді діє зелена карта?
мужчина подскользнулся и упал выронил телефон
5 min
Правила страхування від нещасних випадків і хвороб: види, вартість, відмінності
красная машина под двумя зонтами
2 min
Чи потрібно оформляти ОСАЦВ, якщо є КАСКО в 2019 році? - розбираємося разом з oh.ua
стикер и полис ОСАГО автоцивилка автогражданка
3 min
Що ви не знаєте про страхування ОСЦПВ
задумчивый озадаченный мужчина думает над выбором
3 min
В якій страховій компанії застрахувати автомобіль?
ноутбук банковская карта онлайн платежи
2 min
Електронна страховка ОСАГО. Що це? Чи законно? Як реагує поліція?
мужчина с вывернутыми пустыми карманами
5 min
ОСЦПВ подорожчає - українським водіям доведеться розщедритися на страховку
ДТП одна машина догнала вторую
2 min
Що таке добровільне страхування автоцивільної відповідальності і навіщо воно треба
логотип страховая компания вусо на черном фоне
min
Картка тех. допомоги в подарунок від СК ВУСО!
мужчина держит пачку евро в руках
1 min
100 000 грн в подарунок до ОСЦПВ від СК "АСКА"!
зеленая карта в европу новый год
1 min
Зелена карта в Європу за супер ціною!
улыбчивая девушка показывает два пальца
1 min
Акція 2 в 1 від СК Альфа Гарант
красивый логотип черная пятница
1 min
Чорна П`ятниця Oh.UA!
на заправке бензиновый пистолет вставлен в бак
min
5л. пального в подарунок до Автоцівілки від AXA страхування!
пачка украинских гривен в руке
min
50 000 грн. в подарунок до автоцивілки від СК VUSO!
рисунок олень прыгает на скакалке
2 min
Графік роботи сервісу OH.UA у святкові дні
Деньги пятьсот гривен держит в руках человек
3 min
50 000 грн у подарунок до ОСЦПВ від Арсенал страхування!
Почта человек машина грузит доставка
3 min
Безкоштовна доставка полісів страхових компаній AXA, UNIQA, PZU
Дорога ретро девушка розовая на машине
5 min
АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ АВТОЦИВІЛКИ: СУТЬ І ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ПОЛІСІВ ОСАГО
Суд молоток статуя фонтан
6 min
ЗМІНИ, ВНЕСЕНІ НОВИМ ЗАКОНОМ ПРО ОСЦПВ
Страховая Провидна акция логотип
1 min
- 28% від СК "Провидна"
пробка красный светофор зима
5 min
У скільки обійдеться туристам лікування за кордоном
в небе летит яркий самолёт
3 min
Чи потрібно ОСЦПВ при транзитних номерах
автобус на остановке в лесу
2 min
ОСЦПВ для іноземців та іноземних громадян
дорога в лучах заката
3 min
Пільги по ОСЦПВ
бланки полиса и стикера обязательной автостраховки
3 min
Як заповнити поліс ОСАГО: зразок заповнення страхового полісу автоцивілки
Александр Шойхеденко журнал бизнесс
13 min
Якою буде СК "ВУСО" в 2017 році? Інтерв"ю Олександра Шойхеденко
белая машина на ночном проспекте
4 min
Пряме врегулювання ОСЦПВ — що це і як працює?
уличное движение в динамике
3 min
Куди скаржитися на страхову компанію по ОСЦПВ
ночной мегаполис вид сверху
4 min
Що робити в разі ДТП ОСЦПВ
Страховая Арсенал акция логотип
min
-12% від СК "Арсенал"
Страховая ВУСО акция логотип
min
Знижка 25% від "VUSO"
широкая дорога в горах
5 min
В якій компанії краще оформити ОСАГО: як вибрати страхову для автоцивілки
торпеда автомобиля вид на ночную трассу
5 min
Як правильно и безпечно купувати страховку оnline
ночная трасса в динамике
3 min
Які документи потрібні для оформлення Зеленої карти
мост в огнях ночью
2 min
Страховка причепа: чи потрібна страховка на причіп до легкового автомобіля?
Трасса дорога машины белое небо лес
2 min
Що дає грін карта: переваги поліса "Зеленої карти"
Трасса машина туман жуткая картинка
3 min
Новий партнер сервісу Oh.ua — Страховая компанія "ПРОВІДНА"
Белая машина фара вблизи
2 min
Термін виплати по КАСКО: як прискорити виплати страхового відшкодування
Синяя машина степь холмы облака
2 min
ОСАГО при продажу автомобіля: що робити з полісом ОСЦПВ при продажу авто
Дорога ночь авто скорость размытое
3 min
Що таке європротокол: правильне складання та оформлення
Трасса дорога лес машины облака
5 min
МТСБУ про ОСЦПВ в Україні
Парковка машина человек тень вид сверху
1 min
СК «Скайд» позбавлена ліцензії ОСАГО
Оранжевый GT флаг Украина небо
6 min
Як отримати відшкодування від дорожньої служби
Трасса дорога лес скорость
2 min
Коли і в яких випадках потрібно показувати страховий поліс інспектору ДАІ
Белый джип в движении
2 min
Справжність поліса ОСЦПВ можна буде перевірити по QR-коду
Белая машина скорость дорога
2 min
Що покриває ОСАГО і яку суму можна покрити за допомогою автоцивілки
Ночь машина внутри трасса
3 min
Чи діє осаго без техогляду: чи можна отримати виплату ОСАГО без ТО
Киев мост город деревья
2 min
Як відновити поліс ОСЦПВ і що робити, якщо втратив поліс Автоцивілки
Машины скорость пробка трасса
2 min
Їзда без ОСАГО: чим загрожує і скільки коштує їзда без поліса ОСЦПВ
Трасса машины отражение боковое зеркало
4 min
Страхова не платить ОСЦПВ: що робити, якщо страхова компанія не виплачує
Машина руль часы ford трасса деревья
2 min
На яких умовах буде відбуватися пряме врегулювання страхових подій?
Ночь скорость авто дорога размытое решетка
3 min
Sokol.ua і Oh.ua запустили спільний партнерський проект з автострахування ОСАГО
Ночь скорость авто дорога размытое
4 min
ДТП за кордоном: розбираємо по пунктах нюанси Зеленої карти
Скорость машина ночь туннель
3 min
Провідні українські автостраховики задіють пряме врегулювання
Трасса машины отражение боковое зеркало
3 min
Страхові компанії працюють над запуском прямого врегулювання ОСЦПВ
лето дорога посадка
3 min
Порівняння кількості ДТП 2015 року з попереднім
Мост метро машина пешеходы
2 min
Судовий прецедент змусить страхуватися у надійних страховиків?
Автомобильная магистраль вечер закат
2 min
Виплати по "автоцивілці" зросли в 2 рази
Трасса горы степь радуга ёлки
3 min
Нацкомфінпослуг назвала дати вступу в силу нових збільшених лімітів по ОСАГО і європротоколу в Україні
Лето улица машины забор
2 min
Для більшості українців нова машина не по кишені
Пустыня дорога фургон закат вечер
1 min
Київавтодор допоможе банерами
Фейерверк новый год 2016
1 min
З Новим 2016 роком!
Трасса ночь машина внутри силуэт
5 min
Як захищати водіїв і постраждалих в ДТП?
Трасса дорога степь небо
2 min
Розкрито реєстр транспортних засобів
мужчина за рулём фиата
3 min
Автофіксація близько - начувайся, порушнику!
wolksvagen T1 фургон синий
4 min
Планується техогляд 2019
Машина Wolksvagen ретро капот
2 min
Коли зникнуть МРЕВ?
Водитель машина внутри горы
4 min
ЧОГО ОЧІКУВАТИ ВІД НОВИХ ПДР?
Трасса машина audi красная дождь
1 min
Виплати по ОСЦПВ збільшаться вдвічі
Улица с машинами закат дома
1 min
Ми відкрились!
Скорость машина человек в шлеме риск
2 min
Скоро все буде онлайн!