1. Головна
 2. Статті
 3. Туристична страховка при вагітності
беременная самолёт муж
6 min

Туристична страховка при вагітності

Збираючись за кордон, мандрівникам доводиться наперед продумувати, яким транспортом скористатися, де зупинитися в певному місті, передбачити можливі непередбачені обставини і пов'язані з ними матеріальні витрати. Для цього резонно користуватися послугамистрахування. Туристична страховка при вагітності – це окремий вид страхування, який передбачає певні випадки, прописує чіткі умови. Нюансів такого страхування багато, про що і піде мова в статті.

Види страхування, враховуючи транспорт

Для подорожі в будь-яку точку світу є можливість вибрати кілька варіантів транспорту. Українці мають шанс подорожувати по Європі, Азії, користуючись виключно наземними видами. Багато все-таки вважають за краще використовувати авіатранспорт, адже він набагато швидше доставляє туристів на місце призначення.

Страхові компанії пропонують вагітним мандрівницям кілька варіантів страхування. В основному, складності із цим питанням можуть виникати у бажаючих летіти на літаку. Чимало авіакомпаній встановлюють обмеження для перельотів в положенні. Згідно «Правил повітряних перевезень багажу та пасажирів» в подорож можуть відправитися жінки з терміном вагітності:

 • 35 тижнів, якщо майбутня мама чекає одного малюка;
 • до 32 тижнів, при вагітності двома або більше дітьми;
 • також перельоти заборонені дівчатам, які народили дитину менше семи днів тому.

Керуючись даними обмеженнями і власними приписами, страхові компанії надають договору страхування декількох типів:

 • до 12 тижнів вагітності;
 • до 24 тижні;
 • до 28 тижнів;
 • до 31 тижні;
 • до 36 тижнів – під особисту відповідальність жінки, яка виїжджає за кордон.

Збираючись у подорож самостійно – без допомоги агенції, турист зобов'язаний уважно вивчити ринок страхування, врахувати всі можливі нюанси. Стандартний поліс, пропонований мандрівникові, не розрахований на подібні умови, тому для організації своєї безпеки доведеться гарненько попрацювати.

Що стосується наземного транспорту, тут проблеми зі страхуванням виникнути не повинно. Майбутня мама самостійно вирішує, чи варто їй вирушати в подорож, керуючись станом здоров'я і протіканням вагітності. Лікарі неоднозначні в ставленні до тривалих поїздок. Відповідальність за своє самопочуття вагітна жінка несе особисто. Звичайно, перед народженням дитини, хочеться відправитися в подорож, відпочити, емоційно розслабитися. Потрібно врахувати, що медики не рекомендують різку зміну клімату, екстремальні види спорту (навіть на невеликих термінах).

Види страхування, враховуючи транспорт

Страховка закордон для вагітних

Чимало майбутніх мам вважають за краще користуватися медичною страховкою, навіть коли не планують виїжджати за межі України. Таким чином, страховка для подорожей закордон для вагітних стає невід'ємною частиною планування подорожі.

Перед виїздом жінці рекомендується пройти всі необхідні обстеження і надати страховику дані про свій стан здоров'я. Таким чином, у клієнта не буде шансу приховати будь-які хронічні захворювання. Страховик залишає за собою право обмежити виплати по страховці тільки «непередбаченими обставинами» і «раптовими ускладненнями», а це можливо, якщо до від'їзду вагітність протікала нормально, без ускладнень.

Страхова компанія маєправо встановлювати власні правила надання послуг. Компанія керується приблизною оцінкою ризиків, пов'язаних з положенням туристки і можливими фінансовими витратами. Оскільки вагітність не є хворобою, в договорі страхування потрібно чітко прописати ті чи інші моменти, які не застосовні для стандартного страхового випадку.

У нашій країні найчастіше мандрівникам пропонуються такі варіанти страхування вагітних:

 • 12 тижнів;
 • 24 тижні;
 • 28 тижнів;
 • 32 тижні.

Договором страхування повинні бути прописані умови, при яких компанія компенсує або оплачує амбулаторне / стаціонарне лікування, наслідки ускладнень і викликані ними пологи, нещасні випадки, що тягнуть за собою загрозу життю.

Важливо знати, що більшість компаній не покривають витрати, пов'язані з пологами та витратами на новонародженого. Дану частину витрат батькам доведеться взяти на себе, адже акушерство за кордоном – досить дороге «задоволення». Також доведеться доплатити, якщо сума прописана договором страхування, не покриває всі витрати. Різниця сум сплачується застрахованою особою.

Страховка закордон для вагітних

Як оформити поліс?

Незважаючи на те, що не всі страхові компанії надають таку послугу, як медична страховка для виїзду за кордон для вагітних, процедура її оформлення мало чим відрізняється від придбання звичайного документа. Єдина відмінність – це ймовірність того, що вас попросять надати довідку з жіночої консультації, де буде зазначено термін вагітності, відсутність або наявність патологій і т.д.

При розрахунку вартості поліса беруться до уваги такі параметри:

 • Місце призначення. Від регіону планованої поїздки залежить ставка, по якій будуть розраховуватися виплати. Це може бути одна країна, певна зона (наприклад, Шенген), весь світ.
 • Термін подорожі. Як відомо, від цього показника безпосередньо залежить ціна, адже договір укладається на певний термін, його дія поширюється виключно в часовому проміжку, чітко в ньому зазначеному. Примітно, що більшість компаній України надають страховку для вагітних на термін від 10 до 15 днів. Більш тривала поїздка може обійтися дорожче;
 • Розмір покриття – вказується в доларах або євро.

Для здійснення угоди необхідно надати закордонний паспорт, з якого особисті дані переносяться в договір. На цьому етапі варто уважно перевірити заповнене, оскільки помилка, допущена в документі страхування, може зробити його недійсним і отримання компенсації або виплати не відбудеться. Не менш важливо заздалегідь звернути увагу на формулювання для страхових випадків. Іноді в договорі розмито вказується та чи інша подія, що нібито підлягає компенсації, а згодом її трактують інакше.

Як оформити поліс?

Де оформити страховий поліс?

Щоб забезпечити собі професійну медичну допомогу закордоном або гарантовано отримати компенсацію після непередбачених витрат перед поїздкою варто подбати про оформлення страхового полісу. Страхування для жінок в положенні, котрі виїжджають з України – не найпоширеніший вид страховки, але дуже важливий.

Перевагами роботи з нами клієнти називають:

 • Зручний час роботи. Наш сайт доступний користувачам інтернету цілодобово, тому час для вибору і оформлення поліса ви вибираєте самі.
 • Доступні ціни. Заповнивши необхідні поля, ви відразу бачите, скільки буде коштувати той чи інший пакет послуг і самостійно коригувати їх.
 • Комфортна система оплати сервісу. Із запропонованих варіантів, клієнт має можливість вибрати потрібний, здійснити оплату, не встаючи із дивану.
 • Отримання готового документу на електронну пошту в найкоротші терміни.

На нашому сайті можна придбати страховку для подорожі за кордон для вагітних онлайн. Скориставшись нашим сервісом, ви з легкістю зможете самостійно вибрати необхідний варіант страхування. Доступний інтерфейс і професійне ставлення працівників технічної підтримки сприяють оформленню договору за кілька хвилин.

Одночасно із оформленням поліса для вагітних є можливість додати і інші види страхування, такі як втрата багажу або невиїзд.

Дізнатися вартість КАСКО
5 min
Які документи потрібні, щоб оформити КАСКО в Україні?
5 min
Особливості страхування КАСКО на автомобілі, куплені в кредит
5 min
Особливості оформлення КАСКО для вантажного автомобіля
5 min
КАСКО на мотоцикл: як оформити документ?
5 min
КАСКО на таксі: особливості оформлення
5 min
Зелена карта для поїздки в Крим: чи потрібен документ?
5 min
Що робити, якщо ваш автомобіль пошкоджений, а винуватець зник з місця ДТП
5 min
Як продовжити поліс авто КАСКО?
2 min
Медичне страхування іноземців
5 min
Що робити при ДТП, якщо у винуватця немає поліса ОСЦПВ
5 min
Які бувають види автомобільного страхування в Україні
5 min
Способи заощадити на ОСЦПВ: найпопулярніші варіанти
5 min
Оформлення ОСАГО наперед: особливості процедури
5 min
Що вибрати: електронний або паперовий поліс ОСАГО
5 min
Відмова в ОСАГО: причини і дії для оскарження
5 min
Як і де перевірити поліс ОСЦПВ на справжність?
5 min
Страховий продукт від СК «Спейр» «Особистий адвокат»
5 min
Страховка ОСЦПВ для інвалідів: правила отримання
5 min
Особливості страховки ОСЦПВ для пенсіонерів
5 min
Страховка для трактора: важливі нюанси оформлення
3 min
Екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус» від СК "Оберіг"
1 min
Нам 5 років!
5 min
Медична репатріація: поняття, правила проведення
min
ДГО до 8 Березня
девушка аэропорт лавочка самолет
5 min
Страховка від затримки рейсу: особливості та нюанси
лыжник снег горы спорт
5 min
Особливості страхування спортсменів для виїзду за кордон
украинский загранпаспорт виза
5 min
Документи для оформлення страховки для туристів
регистрация на рейс мама с ребёнком
5 min
Страховка для дитини для поїздки закордон: особливості та важливі нюанси
Польша на карте Европы лупа
5 min
Страховка в Польщу: особливості оформлення та вибору документа
самолёт в руках в небе
5 min
Страховка перед вильотом: особливості оформлення
страховка калькулятор стетоскоп
5 min
Поняття і особливості страхового випадку
украинский загранпаспорт посадочный талон
5 min
Туристична страховка: що потрібно знати
промокод лайк акция фейсбук
1 min
Отримай промокод за "лайк"!
Красные синие белые машины вид сзади
2 min
Страховка і франшиза: які тонкощі слід знати
Машина игрушка надпись страховка insurance
4 min
Чому водії не страхуються і яке покарання на них чекає
Мужчина использует смартфон крупный план
3 min
Декілька міфів про онлайн страхування
Аэропорт семья закат силуэты
3 min
Чому страхування виїжджаючих за кордон обов`язкове
Онлайн покупка карточка мониторы вектор
3 min
Як купити ОСЦПВ в інтернеті
Скидка страховая Универсальная
1 min
Знижка 27% на СК "Універсальна"
Фиолетовая машинка игрушка асфальт
1 min
Чим відрізняється пряме врегулювання ОСЦПВ від різних МІНІ КАСКО
Авария машина фиолетовая мужчина звонит
5 min
Загальні правила страхування авто в Україні - oh.ua
Фиолетовая машина зонтик страхование
3 min
Правила страхування КАСКО в Україні 2019 - oh.ua
страхование визуализация зелёное поле
6 min
Які існують види страхування?
карта желтая машина игрушка
5 min
Як насправді діє зелена карта?
мужчина подскользнулся и упал выронил телефон
5 min
Правила страхування від нещасних випадків і хвороб: види, вартість, відмінності
красная машина под двумя зонтами
2 min
Чи потрібно оформляти ОСАЦВ, якщо є КАСКО в 2019 році? - розбираємося разом з oh.ua
стикер и полис ОСАГО автоцивилка автогражданка
3 min
Що ви не знаєте про страхування ОСЦПВ
задумчивый озадаченный мужчина думает над выбором
3 min
В якій страховій компанії застрахувати автомобіль?
ноутбук банковская карта онлайн платежи
2 min
Електронна страховка ОСАГО. Що це? Чи законно? Як реагує поліція?
мужчина с вывернутыми пустыми карманами
5 min
ОСЦПВ подорожчає - українським водіям доведеться розщедритися на страховку
ДТП одна машина догнала вторую
2 min
Що таке добровільне страхування автоцивільної відповідальності і навіщо воно треба
логотип страховая компания вусо на черном фоне
min
Картка тех. допомоги в подарунок від СК ВУСО!
мужчина держит пачку евро в руках
1 min
100 000 грн в подарунок до ОСЦПВ від СК "АСКА"!
зеленая карта в европу новый год
1 min
Зелена карта в Європу за супер ціною!
улыбчивая девушка показывает два пальца
1 min
Акція 2 в 1 від СК Альфа Гарант
красивый логотип черная пятница
1 min
Чорна П`ятниця Oh.UA!
на заправке бензиновый пистолет вставлен в бак
min
5л. пального в подарунок до Автоцівілки від AXA страхування!
пачка украинских гривен в руке
min
50 000 грн. в подарунок до автоцивілки від СК VUSO!
рисунок олень прыгает на скакалке
2 min
Графік роботи сервісу OH.UA у святкові дні
Деньги пятьсот гривен держит в руках человек
3 min
50 000 грн у подарунок до ОСЦПВ від Арсенал страхування!
Почта человек машина грузит доставка
3 min
Безкоштовна доставка полісів страхових компаній AXA, UNIQA, PZU
Дорога ретро девушка розовая на машине
5 min
АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ АВТОЦИВІЛКИ: СУТЬ І ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ПОЛІСІВ ОСАГО
Суд молоток статуя фонтан
6 min
ЗМІНИ, ВНЕСЕНІ НОВИМ ЗАКОНОМ ПРО ОСЦПВ
Страховая Провидна акция логотип
1 min
- 28% від СК "Провидна"
пробка красный светофор зима
5 min
У скільки обійдеться туристам лікування за кордоном
в небе летит яркий самолёт
3 min
Чи потрібно ОСЦПВ при транзитних номерах
автобус на остановке в лесу
2 min
ОСЦПВ для іноземців та іноземних громадян
дорога в лучах заката
3 min
Пільги по ОСЦПВ
бланки полиса и стикера обязательной автостраховки
3 min
Як заповнити поліс ОСАГО: зразок заповнення страхового полісу автоцивілки
Александр Шойхеденко журнал бизнесс
13 min
Якою буде СК "ВУСО" в 2017 році? Інтерв"ю Олександра Шойхеденко
белая машина на ночном проспекте
4 min
Пряме врегулювання ОСЦПВ — що це і як працює?
уличное движение в динамике
3 min
Куди скаржитися на страхову компанію по ОСЦПВ
ночной мегаполис вид сверху
4 min
Що робити в разі ДТП ОСЦПВ
Страховая Арсенал акция логотип
min
-12% від СК "Арсенал"
Страховая ВУСО акция логотип
min
Знижка 25% від "VUSO"
широкая дорога в горах
5 min
В якій компанії краще оформити ОСАГО: як вибрати страхову для автоцивілки
торпеда автомобиля вид на ночную трассу
5 min
Як правильно и безпечно купувати страховку оnline
ночная трасса в динамике
3 min
Які документи потрібні для оформлення Зеленої карти
мост в огнях ночью
2 min
Страховка причепа: чи потрібна страховка на причіп до легкового автомобіля?
Трасса дорога машины белое небо лес
2 min
Що дає грін карта: переваги поліса "Зеленої карти"
Трасса машина туман жуткая картинка
3 min
Новий партнер сервісу Oh.ua — Страховая компанія "ПРОВІДНА"
Белая машина фара вблизи
2 min
Термін виплати по КАСКО: як прискорити виплати страхового відшкодування
Синяя машина степь холмы облака
2 min
ОСАГО при продажу автомобіля: що робити з полісом ОСЦПВ при продажу авто
Дорога ночь авто скорость размытое
3 min
Що таке європротокол: правильне складання та оформлення
Трасса дорога лес машины облака
5 min
МТСБУ про ОСЦПВ в Україні
Парковка машина человек тень вид сверху
1 min
СК «Скайд» позбавлена ліцензії ОСАГО
Оранжевый GT флаг Украина небо
6 min
Як отримати відшкодування від дорожньої служби
Трасса дорога лес скорость
2 min
Коли і в яких випадках потрібно показувати страховий поліс інспектору ДАІ
Белый джип в движении
2 min
Справжність поліса ОСЦПВ можна буде перевірити по QR-коду
Белая машина скорость дорога
2 min
Що покриває ОСАГО і яку суму можна покрити за допомогою автоцивілки
Ночь машина внутри трасса
3 min
Чи діє осаго без техогляду: чи можна отримати виплату ОСАГО без ТО
Киев мост город деревья
2 min
Як відновити поліс ОСЦПВ і що робити, якщо втратив поліс Автоцивілки
Машины скорость пробка трасса
2 min
Їзда без ОСАГО: чим загрожує і скільки коштує їзда без поліса ОСЦПВ
Трасса машины отражение боковое зеркало
4 min
Страхова не платить ОСЦПВ: що робити, якщо страхова компанія не виплачує
Машина руль часы ford трасса деревья
2 min
На яких умовах буде відбуватися пряме врегулювання страхових подій?
Ночь скорость авто дорога размытое решетка
3 min
Sokol.ua і Oh.ua запустили спільний партнерський проект з автострахування ОСАГО
Ночь скорость авто дорога размытое
4 min
ДТП за кордоном: розбираємо по пунктах нюанси Зеленої карти
Скорость машина ночь туннель
3 min
Провідні українські автостраховики задіють пряме врегулювання
Трасса машины отражение боковое зеркало
3 min
Страхові компанії працюють над запуском прямого врегулювання ОСЦПВ
лето дорога посадка
3 min
Порівняння кількості ДТП 2015 року з попереднім
Мост метро машина пешеходы
2 min
Судовий прецедент змусить страхуватися у надійних страховиків?
Автомобильная магистраль вечер закат
2 min
Виплати по "автоцивілці" зросли в 2 рази
Трасса горы степь радуга ёлки
3 min
Нацкомфінпослуг назвала дати вступу в силу нових збільшених лімітів по ОСАГО і європротоколу в Україні
Лето улица машины забор
2 min
Для більшості українців нова машина не по кишені
Пустыня дорога фургон закат вечер
1 min
Київавтодор допоможе банерами
Фейерверк новый год 2016
1 min
З Новим 2016 роком!
Трасса ночь машина внутри силуэт
5 min
Як захищати водіїв і постраждалих в ДТП?
Трасса дорога степь небо
2 min
Розкрито реєстр транспортних засобів
мужчина за рулём фиата
3 min
Автофіксація близько - начувайся, порушнику!
wolksvagen T1 фургон синий
4 min
Планується техогляд 2019
Машина Wolksvagen ретро капот
2 min
Коли зникнуть МРЕВ?
Водитель машина внутри горы
4 min
ЧОГО ОЧІКУВАТИ ВІД НОВИХ ПДР?
Трасса машина audi красная дождь
1 min
Виплати по ОСЦПВ збільшаться вдвічі
Улица с машинами закат дома
1 min
Ми відкрились!
Скорость машина человек в шлеме риск
2 min
Скоро все буде онлайн!