Про компанію

Страхова компанія "БРОКБІЗНЕС" працює на ринку страхування з 15 грудня 1993 року. Регіональна мережа компанії нараховує більше 50 підрозділів по всій території України

04050, м. Киев, ул. Білоруська 3

Страхова компанія «БрокБізнес»

Компанія надає повний спектр страхових послуг і працює в класичному сегменті страхування. Портфель страхових продуктів включає більше 50 продуктів. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» входить до складу провідних страхових компаній України. Має членство в таких організаціях, як: Моторно-транспортне страхове бюро України (МТСБУ), Ядерний страховий Пул України, Аграрний страховий пул, Асоціація «Аеропорти України» цивільної авіації, Всеукраїнська авіаційна асоціація «АОПА-Україна», Асоціація митних брокерів України, Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД), Українська аграрна конфедерація. Компанія є однією з чотирьох компаній засновників Аграрного страхового Пулу України. Партнерами страхової компанії є: ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія« Енергоатом »; ДП «Національна енергетична компанія« Укренерго »; КП «Київпастранс»; ТОВ «Аерохендлінг»; КП «Житлоінвестбуд - УКБ» та ін. У відносинах з клієнтами СК віддає пріоритет принципам відкритості, чесності, і толерантності. У роботі це втілюється в життя створенням максимально комфортних умов страхового обслуговування, організацією консультування з усіх питань.

Брокбизнес сертификат страхового агента загрузка иконка стрелка

Замовити страховку
4 причини оформити

03038, Україна,
г. Київ, Миколи Грінченка, 4В

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

01032, Україна,
м. Київ, вул. Пушкінськая, 9

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

Знижки та спецпропозиції
Медичне страхування іноземців

Якщо в туристичній страховці Вашого іноземного гостя відсутні ризики з захворювання COVID-19, ми радимо додатково оформити поліс, який покриває витрати з лікування коронавірусу в Україні. Такий страховий поліс повністю підходить для іноземців і дозволяє без обмежень перетинати кордон.

Детальніше
Екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус» від СК "Оберіг"

Oh.ua спільно з СК "Оберіг" представляє екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус».

Детальніше
Страховий продукт від СК «Спейр» «Особистий адвокат»

«ОСОБИСТИЙ АДВОКАТ» СК «СПЕЙР» допоможе у правових суперечках

Детальніше