Про компанію

О компании: Компанія UPSK 26 років на страховому ринку України. Має 75 структурних підрозділів по всій території країни. Дуже розвинена агентська мережа – нараховує більше 1000 точок продажів. Компанія більше спрямована на страхування юридичних осіб, але останнім часом успішно страхує і фізичних.

04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 40

Страхова компанія «УПСК»

Компанія надає широкий спектр страхових послуг та пропонує для своїх клієнтів 20 видів добровільного та 16 видів обов'язкового страхування. Компанія UPSK виходить на нові ринки й принципово новий рівень розвитку у сфері обслуговування клієнтів завдяки розробленню та впровадженню інноваційних страхових продуктів. СК UPSK активно розвиває співробітництво з провідними банками України, такими як ПАТ «Державний ощадний банк України», ПАТ «Укрексімбанк», Альфа-Банк тощо. СК UPSK співпрацює з провідними компаніями з перестрахування: Gen Re, Hannover Re, Allianz Global Corporate & Specialty (Німеччина); SWISS Re (Швейцарія); SCOR SE, Barents Re Reinsurance Co., Inc. (Франція); Польське перестрахувальне товариство (Польша); AzRe Reinsurance Company (Азербайджан); Talbot Underwriting Limited (Великобританія); ОАО "Сава Перестрахова Компанія" (Словенія). Такі надійні партнери забезпечують максимальний захист інтересів клієнтів Страховика та забезпечують його фінансову стійкість.

Замовити страховку
4 причини оформити

03038, Україна,
г. Київ, Миколи Грінченка, 4В

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

01032, Україна,
м. Київ, вул. Пушкінськая, 9

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

Знижки та спецпропозиції
Медичне страхування іноземців

Якщо в туристичній страховці Вашого іноземного гостя відсутні ризики з захворювання COVID-19, ми радимо додатково оформити поліс, який покриває витрати з лікування коронавірусу в Україні. Такий страховий поліс повністю підходить для іноземців і дозволяє без обмежень перетинати кордон.

Детальніше
Екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус» від СК "Оберіг"

Oh.ua спільно з СК "Оберіг" представляє екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус».

Детальніше
Страховий продукт від СК «Спейр» «Особистий адвокат»

«ОСОБИСТИЙ АДВОКАТ» СК «СПЕЙР» допоможе у правових суперечках

Детальніше