Про компанію

СК "Альфа-Гарант" успішно працює на страховому ринку з 2003 року і пропонує весь спектр страхових послуг для фізичних і юридичних осіб. Компанія входить в ТОП 20 українських страховиків за розміром активів, власного капіталу, страхових резервів.

02100 м. Київ
вул. Г. Тороповського, 14

Страхова компанія «Альфа Гарант»

Місія СК «Альфа-Гарант» полягає в максимально повному задоволенні потреб клієнтів у страховому захисті, підвищенні рівня довіри громадян до ринку страхових послуг, шляхом прозорого ведення бізнесу, виконання обов'язків Компанії, перед клієнтами і партнерами, чіткого менеджменту всіх процесів.

Альфа Гарант сертификат страхового агента загрузка иконка стрелка

З метою найбільш якісного та повного надання страхових послуг клієнтам, Компанія бере участь у роботі професійних об'єднань страховиків: Моторного (транспортного) страхового бюро України. Фінансова надійність Компанії підтверджується даними національних рейтингових центрів. За даними рейтингового агентства «Експерт Україна»: - у 2012 році СК «Альфа-Гарант» отримала рейтинг «Кращі фінансісти 2012» зайнявши почесне ІІ місце в рейтингу «СТІЙКІСТЬ» страховиків; - в 2007 і 2008 роках СК «Альфа-Гарант» отримала найвищий рейтинг на рівні «Ааа» та увійшла до підгрупи найбільш фінансово стійких компаній. Компанія нагороджена спеціальною галузевою Премією "Український Фінансовий Олімп" у номінації "Фінансова надійність".

Замовити страховку
4 причини оформити

03038, Україна,
г. Київ, Миколи Грінченка, 4В

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

01032, Україна,
м. Київ, вул. Пушкінськая, 9

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

Знижки та спецпропозиції
Медичне страхування іноземців

Якщо в туристичній страховці Вашого іноземного гостя відсутні ризики з захворювання COVID-19, ми радимо додатково оформити поліс, який покриває витрати з лікування коронавірусу в Україні. Такий страховий поліс повністю підходить для іноземців і дозволяє без обмежень перетинати кордон.

Детальніше
Екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус» від СК "Оберіг"

Oh.ua спільно з СК "Оберіг" представляє екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус».

Детальніше
Страховий продукт від СК «Спейр» «Особистий адвокат»

«ОСОБИСТИЙ АДВОКАТ» СК «СПЕЙР» допоможе у правових суперечках

Детальніше