Про компанію

Страхова компанія "Альфа Страхування" працює в Україні з 2000 року. Компанія є частиною найбільшого міжнародного інвестиційного холдингу ABH Holding SA з центральним офісом в Люксембурзі.

04073, Київ,
вул. Рибальська, 22, БЦ "Башта №5"

Страхова компанія «Альфа Страхування»

За версією Національної премії України "СК" Альфа Страхування "відзначена сертифікатом" Інноваційної страхової компанії "за внесок в розвиток онлайн-страхування. Паралельно з інтернет-страхуванням компанія розвиває регіональну мережу оффлайн представництв по всій Україні.

"СК" Альфа Страхування "удостоєна високим рейтингом фінансової стабільності на рівні uaAA +. Входить до ТОП-20 страховиків за розмірами страхових виплат згідно з версією вузькоспеціалізованого сайту forinsurer.com. Компанія надає страхові послуги для бізнесу. Серед клієнтів "Альфа Страхування" банки, національні торгові мережі, великі промислові підприємства, мобільні оператори. "Альфа Страхування" здійснює медичне страхування співробітників, страхування від нещасного випадку, обов'язкове страхування ОСЦПВ і добровільний договір КАСКО для корпоративного автопарку, страхування фінансових ризиків, майна, нерухомості, професійної відповідальності. Для фізичних осіб "СК" Альфа Страхування "пропонує послуги страхування автотранспорту, життя і здоров'я, нерухомості, майна, медичне страхування туристів на час їх подорожі.

Замовити страховку
4 причини оформити

03038, Україна,
г. Київ, Миколи Грінченка, 4В

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

01032, Україна,
м. Київ, вул. Пушкінськая, 9

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

Знижки та спецпропозиції
Медичне страхування іноземців

Якщо в туристичній страховці Вашого іноземного гостя відсутні ризики з захворювання COVID-19, ми радимо додатково оформити поліс, який покриває витрати з лікування коронавірусу в Україні. Такий страховий поліс повністю підходить для іноземців і дозволяє без обмежень перетинати кордон.

Детальніше
Екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус» від СК "Оберіг"

Oh.ua спільно з СК "Оберіг" представляє екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус».

Детальніше
Страховий продукт від СК «Спейр» «Особистий адвокат»

«ОСОБИСТИЙ АДВОКАТ» СК «СПЕЙР» допоможе у правових суперечках

Детальніше