Про компанію

Страхова компанія "Арсенал Страхування" успішно існує на ринку страхування України з 9 грудня 2005 року. Зараз кожен 15-й чоловік в Україні є клієнтом СК Арсенал. Компанія має більш ніж 50 філій в Україні, офіси страхової знаходяться у всіх великих містах і обласних центрах.

03056, Київ,
вул.Борщагівська, 154,
ТЦ "Мармелад", 4 поверх

Страхова компанія «Арсенал»

У рейтингу страхових компаній СК Арсенал вже чотири роки входить в 5-ку кращих страхових компаній. Понад 3,5 мільйона клієнтів довіряють СК Арсенал Компанія здійснює діяльність по 28 видах страхування, обов'язкових та добровільних видів. Основними є страхування цивільної відповідальності, медичне страхування, а також страхування майна. Компанія надає також послуги зі страхування сільського господарства, страхування від нещасних випадків, іпотечному страхування від нещасних випадків, туристичному та багатьох інших видів.

Арсенал сертификат страхового агента загрузка иконка стрелка
шарик с логотипом Арсенал

Процедура врегулювання збитків і процедура виплат в компанії влаштована максимально зручно для клієнтів, середня кількість днів до виплат становить 7 днів. Компанія акредитована більш ніж в 40 банках і має своїх представників в автосалонах. Співпрацюють з такими банками: "УКРСОЦБАНК", "UNICREDIT BANK", "ПРАВЕКС-БАНК", "КРЕДОБАНК", "ПУМБ", "ПРИВАТБАНК" і багато інших. Їхні партнери серед торгових мереж: "Цитрус", "Комп'ютерний всесвіт", "Фокстрот", "Територія своєї техніки", "50К". У компанії високий рівень фінансової стійкості, завдяки значним обсягам власних коштів і наявність партнерів по перестрахуванню.

Замовити страховку
4 причини оформити

03038, Україна,
г. Київ, Миколи Грінченка, 4В

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

01032, Україна,
м. Київ, вул. Пушкінськая, 9

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

Знижки та спецпропозиції
Медичне страхування іноземців

Якщо в туристичній страховці Вашого іноземного гостя відсутні ризики з захворювання COVID-19, ми радимо додатково оформити поліс, який покриває витрати з лікування коронавірусу в Україні. Такий страховий поліс повністю підходить для іноземців і дозволяє без обмежень перетинати кордон.

Детальніше
Екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус» від СК "Оберіг"

Oh.ua спільно з СК "Оберіг" представляє екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус».

Детальніше
Страховий продукт від СК «Спейр» «Особистий адвокат»

«ОСОБИСТИЙ АДВОКАТ» СК «СПЕЙР» допоможе у правових суперечках

Детальніше