Про компанію

Страхова компанія "АСКА" працює 17 років на ринку України. Має 100 філій в регіонах і більше 300 співробітників. Придбати страхові поліси "АСКА" можна в 3000 точках продажів по всій Україні.

03186, Київ,
вул. Антонова, 5.

Страхова компанія «АСКА»

Страхова компанія "АСКА" була заснована в 1990 році в рамках страхового холдингу "АСКО". Через п'ять років свого існування страховик почав працювати самостійно, швидко розвиватися і відкривати філії в регіонах. Компанія була першим недержавним страховиком в Україні. Сьогодні "АСКА" має високий рівень фінансової стабільності - uaAA "Дуже високий рівень стійкості" за версією рейтингового агентства "Експерт-Рейтинг". У 2007 році "АСКА" виплатила найбільшу в Україні страхову компенсацію корпоративному клієнту - загальна сума відшкодування 30 млн. Доларів. А в 2017 році СК "АСКА" виплатила найбільшу компенсацію в аграрне страхування - близько 2 млн. євро.

АСКА сертификат страхового агента загрузка иконка стрелка
АСКА вход в офис

Рекордні розміри виплат "АСКА" невипадкові. Компанія дотримується основного принципу - бути надійним страховиком і вибудовувати довірчі відносини зі своїм клієнтом. За результатами опитування 99% страхувальників "АСКА" залишилися задоволені якістю сервісу при отриманні страхового відшкодування. А 93% клієнтів готові в майбутньому рекомендувати СК "АСКА" своїм друзям, колегам і знайомим. Високі результати в обслуговування були досягнуті завдяки роботі Системи менеджменту якості. Розроблено внутрішньокорпоративний документ "Політика і цілі у сфері якості ПрАТ СК" АСКА ", який регулює всі бізнес-процеси, пов'язані з наданням страхових послуг. Клієнти СК "АСКА" ставлять високі оцінки компанії за увагу, ввічливість і доступність при оформлення договору страхування. Також, відзначають зручність при заповнення всіх документів на отримання грошової виплати.

Замовити страховку
4 причини оформити

03038, Україна,
г. Київ, Миколи Грінченка, 4В

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

01032, Україна,
м. Київ, вул. Пушкінськая, 9

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

Знижки та спецпропозиції
Медичне страхування іноземців

Якщо в туристичній страховці Вашого іноземного гостя відсутні ризики з захворювання COVID-19, ми радимо додатково оформити поліс, який покриває витрати з лікування коронавірусу в Україні. Такий страховий поліс повністю підходить для іноземців і дозволяє без обмежень перетинати кордон.

Детальніше
Екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус» від СК "Оберіг"

Oh.ua спільно з СК "Оберіг" представляє екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус».

Детальніше
Страховий продукт від СК «Спейр» «Особистий адвокат»

«ОСОБИСТИЙ АДВОКАТ» СК «СПЕЙР» допоможе у правових суперечках

Детальніше