Про компанію

Страхова компанія "Аха Страхування" була заснована у Франції в 1817 році. На страховому ринку України з 2007 року і встигла відкрити вже більш ніж 70 відділень. Також представлена ​​в Європі, на Близькому Сході в північній Америці і Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

03164, Київ,
вул. Іллінська, 8

Страхова компанія «АКСА»

По всьому світу компанія представлена ​​в 64 країнах, має в своєму штаті близько 166 000 співробітників і комерційних партнерів. Компанії довіряють більше 100 мільйонів клієнтів. А їх щорічний дохід близько 100 мільярдів євро. Довіра і якість такого рівня вони отримали завдяки високому рівню якості і обслуговування. Для визначення рівня якості послуг компанія щороку проводять опитування своїх клієнтів. Рівень виплат у компанії 47,5%. Компанія стала найбільшим страховиком України завдяки тому, що в 2007 році AXA SA і Укрсиббанк купили акції страхових компаній "Веско" і "УСА". Після придбання їх перейменували в "АХА Україна" і "АХА Страхування". П'ять років тому ці компанії були об'єднані і стали єдиною компанією. Рівень виплат у компанії в Україні 47,5%

АРКС сертификат страхового агента загрузка иконка стрелка
АРКС вывеска на здании

Входить до ТОП-10 кращих страхових компаній України за всіма видами страхування, зі страхування цивільної відповідальності на 8-му місці, по добровільному страхуванню авто (Каско) на 1 місці, а зі страхування майна на 3-му місці. Входить до Ліги страхових організацій України, Української федерації убезпечення, Моторно транспортного бюро України.

Замовити страховку
4 причини оформити

03038, Україна,
г. Київ, Миколи Грінченка, 4В

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

01032, Україна,
м. Київ, вул. Пушкінськая, 9

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

Знижки та спецпропозиції
Медичне страхування іноземців

Якщо в туристичній страховці Вашого іноземного гостя відсутні ризики з захворювання COVID-19, ми радимо додатково оформити поліс, який покриває витрати з лікування коронавірусу в Україні. Такий страховий поліс повністю підходить для іноземців і дозволяє без обмежень перетинати кордон.

Детальніше
Екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус» від СК "Оберіг"

Oh.ua спільно з СК "Оберіг" представляє екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус».

Детальніше
Страховий продукт від СК «Спейр» «Особистий адвокат»

«ОСОБИСТИЙ АДВОКАТ» СК «СПЕЙР» допоможе у правових суперечках

Детальніше