Про компанію

З моменту заснування в Україні в 2006 році, ERV (з нім. Європейське туристичне страхування) надає найширший на місцевому ринку асортимент страхових продуктів для сфери туризму і подорожей.Стабільна материнська компанія, дочірні компанії та філії в усьому світі, дозволили ERV сформувати ефективну мережу з надання послуг туристичного страхування.

м. Київ, вул. Спаська, 5

Страхова компанія «ERV»

ERV - міжнародна мережа експертів туристичного страхування, розташованих в Європі і за її межами. Об'єднавши більш ніж 100 - річний досвід роботи, знання і любов до своєї справи, є спеціалізованим страховиком, який піклується про своїх клієнтів. В Україні страхова компанія ERV є єдиним страховиком, спеціалізованим в сегменті туристичного страхування.

Материнська компанія ERV знаходиться в Німеччині, дочірні компанії - в Данії, Франції, Швеції, України, Росії, Іспанії та Чеській Республіці, філії в Великобританії, Польщі, Італії та Португалії (іспанська філія), офіс продажів в Туреччині, представництва в Китаї і Індії . Партнерами страхової компанії є: МАУ, Tickets, КИЙАВІА, TUI, Pegas, Приват Банк, UniCredit, Uniqa, Unison та ін . Компанія з-за свого стратегічного розташування має можливість надавати локалізовані страхові рішення для кожного місцевого ринку, і, об'єднавши свої зусилля, забезпечувати підтримку клієнтів на міжнародному рівні."

Замовити страховку
4 причини оформити

03038, Україна,
г. Київ, Миколи Грінченка, 4В

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

01032, Україна,
м. Київ, вул. Пушкінськая, 9

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

Знижки та спецпропозиції
Медичне страхування іноземців

Якщо в туристичній страховці Вашого іноземного гостя відсутні ризики з захворювання COVID-19, ми радимо додатково оформити поліс, який покриває витрати з лікування коронавірусу в Україні. Такий страховий поліс повністю підходить для іноземців і дозволяє без обмежень перетинати кордон.

Детальніше
Екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус» від СК "Оберіг"

Oh.ua спільно з СК "Оберіг" представляє екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус».

Детальніше
Страховий продукт від СК «Спейр» «Особистий адвокат»

«ОСОБИСТИЙ АДВОКАТ» СК «СПЕЙР» допоможе у правових суперечках

Детальніше