Про компанію

Страхова компанія Еталон створена в 1993 році. Компанія має 26 ліцензій на здійснення 10 обов’язкових і 16 добровільних видів страхування та пропонує більше 50 страхових продуктів фізичним і юридичним особам через розгалужену мережу представництв по території України.

м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під"їзд

Страхова компанія «Еталон»

Місія компанії - сповідуючи загальнолюдські цінності, ми надаємо прості й прозорі страхові рішення та професійно зберігаємо Ваші здобутки та спокій від непередбачених негараздів та втрат. Стратегія подальшого розвитку СК Еталон - задоволення інтересів клієнтів, співробітників, акціонерів та суспільства з використанням та примноженням теоретичного та практичного досвіду у сфері фінансових послуг. Компанія у своїй діяльності спирається на такі принципи: У відносинах з партнерами – дотримання слова та безперечне виконання своїх зобов’язань. В обслуговуванні клієнтів – бездоганне надання послуг, взаємоповага, чесність, уважність. В організації роботи компанії – прагнення до досконалості, підтримання високого рівня корпоративної культури, інноваційність бізнес-процесів У відносинах з акціонерами – відповідальність та партнерство. У відносинах із суспільством – соціальна корисність.

Замовити страховку
4 причини оформити

03038, Україна,
г. Київ, Миколи Грінченка, 4В

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

01032, Україна,
м. Київ, вул. Пушкінськая, 9

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

Знижки та спецпропозиції
Медичне страхування іноземців

Якщо в туристичній страховці Вашого іноземного гостя відсутні ризики з захворювання COVID-19, ми радимо додатково оформити поліс, який покриває витрати з лікування коронавірусу в Україні. Такий страховий поліс повністю підходить для іноземців і дозволяє без обмежень перетинати кордон.

Детальніше
Екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус» від СК "Оберіг"

Oh.ua спільно з СК "Оберіг" представляє екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус».

Детальніше
Страховий продукт від СК «Спейр» «Особистий адвокат»

«ОСОБИСТИЙ АДВОКАТ» СК «СПЕЙР» допоможе у правових суперечках

Детальніше