Про компанію

Страхова компанія "Інго Україна" була заснована в 1991 році має найвищий рейтинг стабільності "uaAA", є дочірньою компанією "Ингосстрах". Представлена ​​також в Росії, в Азербайджані, Індії, Казахстані та Китаї. У компанії 26 філій і більше 100 офісів для обслуговування клієнтів на території України, в яких працює близько 500 співробітників.

Київ,
вул. Бульварно-Кудрявська, 33

Страхова компанія «ІНГО»

У рейтингу страхових компаній за розміром страхових виплат займає 4-е місце з розміром виплат за перше півріччя 2017 року - 222 564 тис.грн., Що майже в півтора рази більше ніж за перше півріччя 2016 року - 163 575 тис.грн. Рівень виплат в 2016 році склав 41%. 90% клієнтів, які пользовальзовалісь добровільним страхуванням КАСКО задоволені якістю роботи компанії. Страхові резерви в першому півріччі 2017 року склали 782 720 тис грн. Серед ТОП-10 найбільших страхових компаній "Інго Україна" займає 5 місце серед страхування КАСКО, 7 місце з добровільного медичного страхування і 9 місце по добровільному страхуванню життя.

инго сертификат страхового агента загрузка иконка стрелка
инго офис вход снизу

Має ліцензії на 28 видів добровільного та обов'язкового страхування, основними видами є: обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, добровільне страхування від нещасних випадків, добровільне страхування майна. У компанії велика кількість перестраховиків, серед них такі великі страхові як: Нідерландська компанія Amlin Corporate Insurance, італійська компанія Assicurazioni Generali, чеська компанія Ceska pojistovna (Чехія), німецька компанія ERGO, британська компанія FM Insurance Co. Ltd, французька компанія Groupama, американська компанія Travelers Property Casualty Company of America і ще 12 іноземних страхових компаній.

Замовити страховку
4 причини оформити

03038, Україна,
г. Київ, Миколи Грінченка, 4В

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

01032, Україна,
м. Київ, вул. Пушкінськая, 9

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

Знижки та спецпропозиції
Медичне страхування іноземців

Якщо в туристичній страховці Вашого іноземного гостя відсутні ризики з захворювання COVID-19, ми радимо додатково оформити поліс, який покриває витрати з лікування коронавірусу в Україні. Такий страховий поліс повністю підходить для іноземців і дозволяє без обмежень перетинати кордон.

Детальніше
Екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус» від СК "Оберіг"

Oh.ua спільно з СК "Оберіг" представляє екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус».

Детальніше
Страховий продукт від СК «Спейр» «Особистий адвокат»

«ОСОБИСТИЙ АДВОКАТ» СК «СПЕЙР» допоможе у правових суперечках

Детальніше