Про компанію

Страхову компанію МЕГА-ГАРАНТ було засновано в формі закритого акціонерного товариства 10 липня 1998 року. Кількість ліцензій: 23, з них: На обов’язкові види страхування – 8 На добровільні види страхування – 15

м. Харків, вул. Донця-Захаржевського, 6/8, 1 поверх

Страхова компанія «Мегагарант»

За роки роботи активи МЕГА-ГАРАНТ зросли до 249 мільйонів грн. Компанією сформовано 7 мільйонів 381 тисяча гривень страхових резервів. За роки плідної праці клієнтами страхової компанії стали великі промислові, сільськогосподарські підприємства, об’єднання та холдинги в різних регіонах України. При укладанні страхових договорів ПАТ СК МЕГА-ГАРАНТ завжди іде назустріч побажанням клієнтів стосовно умов страхування. ПАТ СК МЕГА-ГАРАНТ веде активну роботу по збільшенню своєї присутності на ринку страхових послуг країни. Компанія має розвинуту регіональну мережу. Отримати страховий захист клієнти СК МЕГА-ГАРАНТ можуть в більшості регіонів України. Страхова компанія акредитована та працює з провідними банками України, в т. ч. з ПАТ МЕГАБАНК. Сьогодні страхова компанія МЕГА-ГАРАНТ надає послуги з 23 видів страхування, серед яких вісім обов’язкових та п’ятнадцять — добровільних. Професійний колектив страхової компанії “МЕГА-ГАРАНТ” постійно працює над збільшенням переліку страхових продуктів та покращенням якості страхових послуг, розширенням агентської мережі для того, щоб наші клієнти отримували найкращі страхові послуги за найвигідніших умов у кожному районі міста Харкова, Харківської області, у всіх регіонах України.

Замовити страховку
4 причини оформити

03038, Україна,
г. Київ, Миколи Грінченка, 4В

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

01032, Україна,
м. Київ, вул. Пушкінськая, 9

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

Знижки та спецпропозиції
Медичне страхування іноземців

Якщо в туристичній страховці Вашого іноземного гостя відсутні ризики з захворювання COVID-19, ми радимо додатково оформити поліс, який покриває витрати з лікування коронавірусу в Україні. Такий страховий поліс повністю підходить для іноземців і дозволяє без обмежень перетинати кордон.

Детальніше
Екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус» від СК "Оберіг"

Oh.ua спільно з СК "Оберіг" представляє екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус».

Детальніше
Страховий продукт від СК «Спейр» «Особистий адвокат»

«ОСОБИСТИЙ АДВОКАТ» СК «СПЕЙР» допоможе у правових суперечках

Детальніше