Про компанію

Страхова компанія «МОТОР-ГАРАНТ» має 28 ліцензій на здійснення страхової діяльності: 12 з обов язкових видів страхування та 16 з добровільних видів страхування Представництва ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ» працюють в 11 містах України

69068, м. Запоріжжя, вул. Вересаєва, 3

Страхова компанія «Мотор - гарант»

Страхова компанія "МОТОР-ГАРАНТ" - надійна компанія, яка надає широкий спектр страхових послуг і забезпечує гідний рівень сервісу. Місія компанії: Ми створюємо нову культуру страхування. Наші цінності: Наша команда - команда професіоналів, яка любить свою роботу. Наші клієнти - ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і сервіс, гідний поваги. Наші партнери і ми - це синергія ефективного обміну досвідом і ресурсами для досягнення спільних цілей. Наша репутація дорожча за гроші. Фінансова стійкість і надійність компанії забезпечена довірою клієнтів, бездоганною репутацією, гідним рівнем сервісу і ефективною роботою команди професіоналів. Наші принципи: Принцип відповідальності. Ми гарантуємо страхові виплати. Принцип відкритості. Ми відкриті для клієнтів і партнерів, ми завжди на зв язку – онлайн - сервіс 24/7. Принцип розвитку. Ми розвиваємося разом з Вами.

Замовити страховку
4 причини оформити

03038, Україна,
г. Київ, Миколи Грінченка, 4В

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

01032, Україна,
м. Київ, вул. Пушкінськая, 9

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

Знижки та спецпропозиції
Медичне страхування іноземців

Якщо в туристичній страховці Вашого іноземного гостя відсутні ризики з захворювання COVID-19, ми радимо додатково оформити поліс, який покриває витрати з лікування коронавірусу в Україні. Такий страховий поліс повністю підходить для іноземців і дозволяє без обмежень перетинати кордон.

Детальніше
Екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус» від СК "Оберіг"

Oh.ua спільно з СК "Оберіг" представляє екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус».

Детальніше
Страховий продукт від СК «Спейр» «Особистий адвокат»

«ОСОБИСТИЙ АДВОКАТ» СК «СПЕЙР» допоможе у правових суперечках

Детальніше