Про компанію

АСК «ОМЕГА» має 24 ліцензії на здійснення 7 обов’язкових та 17 добровільних видів страхування. Регіональна мережа Компанії представлена 26 центрами обслуговування клієнтів та активно развивається по всій території України.

04053, м. Київ, вул. Обсерваторна, 17-А

Страхова компанія «ОМЕГА»

АСК «Омега» розпочала свою діяльність у 1994 році. На сьогодні компанія має репутацію надійного партнера на страховому рынку України. Динамічний розвиток компанії сформував серйозну клієнтську базу та професійну команду. АСК «Омега» здійснює страховий захист клиєнтів по всій території України, забезпечує швидкість та професіоналізм обслуговування клієнтів, своєчасність страхових виплат. Наша компанія пропонує конкурентні страхові продукти, безперервно оновлює страхові програми, забезпечує ефективний контроль за зменшенням страхових ризиків клієнтів. Компанія є членом Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України.

Замовити страховку
4 причини оформити

03038, Україна,
г. Київ, Миколи Грінченка, 4В

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

01032, Україна,
м. Київ, вул. Пушкінськая, 9

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

Знижки та спецпропозиції
Медичне страхування іноземців

Якщо в туристичній страховці Вашого іноземного гостя відсутні ризики з захворювання COVID-19, ми радимо додатково оформити поліс, який покриває витрати з лікування коронавірусу в Україні. Такий страховий поліс повністю підходить для іноземців і дозволяє без обмежень перетинати кордон.

Детальніше
Екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус» від СК "Оберіг"

Oh.ua спільно з СК "Оберіг" представляє екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус».

Детальніше
Страховий продукт від СК «Спейр» «Особистий адвокат»

«ОСОБИСТИЙ АДВОКАТ» СК «СПЕЙР» допоможе у правових суперечках

Детальніше