Про компанію

Страхова компанія PZU родом з Польщі, була заснована в 1803 році. Широко поширена також в Литві, Латвії та Естонії. В Україні компанія з 1993 року і вже відкрила більше 100 офісів, 100 агентів і партнерів, а також 5 прикордонних агенцій. Назва компанії польською мовою звучить, як "Powszechny Zakład Ubezpieczeń", що в перекладі означає "Загальна страхова компанія".

04112, м. Київ,
вул. Дегтярівська, 62,

Страхова компанія «ПЗУ»

Входить до ТОП 10 найбільших страхових компаній, займає 7-е місце зі страхування цивільної відповідальності, по добровільному страхуванню займає 6-е місце, а серед компаній що займаються страхуванням життя знаходиться на 4-му місці. Страхова Компанія PZU входить до складу Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Американської Торгової Палати. 18 мільйонів чоловік користуються послугами компанії, а це значить, що кожен 3-й українець довіряє страхування свого автомобіля, життя або майна. У компанії великий резерв для майбутніх виплат - він становить майже 600 мільйонів гривень. За минулий рік група PZU зібрала майже 1,5 мільйона гривень страхових премій, власний капітал за 2016 рік збільшився на 56%, виплати склали 314 мільйонів гривень.

ПЗУ сертификат страхового агента загрузка иконка стрелка
ПЗУ вывеска на здании

Партнерами зі страхування життя є: "EULIFE Group", "НФБ Життя", "СК Сімейний Капітал". Банки партнери: "Ukreximbank", "Укрсоцбанк", "Otpbank", "Укрсиббанк", "Credit agricole", "Рада банк", "Ing bank", "ПУМБ", "Правекс банк", "Procredit bank", "Ощадбанк "," БанкПівденній "," Укргазбанк "," Акордбанк "," банк кредит Дніпро "," Idea bank "," Megabank "," Credit Europe Bank "," Okсі банк ". Автоімпортерами є компанії Nissan, Renault, Peugeot, Citroen, Infiniti. Для компанії дуже важлива думка клієнтів, тому у компанії є відділ який відповідає за контроль якості, на сайті PZU клієнти можуть залишити свій відгук або пройти тест, щоб розповісти про якість послуг. У разі, коли клієнти не задоволені розміром виплат, компанія готова розглядати ці справи повторно, для максимального задоволення рівнем послуг.

Замовити страховку
4 причини оформити

03038, Україна,
г. Київ, Миколи Грінченка, 4В

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

01032, Україна,
м. Київ, вул. Пушкінськая, 9

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

Знижки та спецпропозиції
Медичне страхування іноземців

Якщо в туристичній страховці Вашого іноземного гостя відсутні ризики з захворювання COVID-19, ми радимо додатково оформити поліс, який покриває витрати з лікування коронавірусу в Україні. Такий страховий поліс повністю підходить для іноземців і дозволяє без обмежень перетинати кордон.

Детальніше
Екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус» від СК "Оберіг"

Oh.ua спільно з СК "Оберіг" представляє екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус».

Детальніше
Страховий продукт від СК «Спейр» «Особистий адвокат»

«ОСОБИСТИЙ АДВОКАТ» СК «СПЕЙР» допоможе у правових суперечках

Детальніше