Про компанію

Історія АТ СГ Ю.БІ.АЙ – КООП – це позитивна історія об’єднання двох компаній: відомої Страхової групи Ю.БІ.АЙ (бере початок з 2000 року) та страхової компанії системи споживчої кооперації України Укоопгарант (бере початок з 1997 року).

м. Київ, пр. Перемоги, 41-а, другий поверх

Страхова компанія «UBI-COOP»

Серед головних завдань UBI-COOP особливо виокремлюється забезпечення підтримки кооперативного руху в Україні та забезпечення його учасників ефективним, прозорим та доступним страховим захистом. При цьому, страхова група надає послуги як юридичним особам, так і фізичним, тим самим забезпечуючи доступ до якісних страхових послуг кожного бажаючого. UBI-COOP набула членства у Міжнародній Федерації кооперативного та взаємного страхування ICMIF (Лондон, Великобританія), що є глобальним координатором кооперативного та взаємного страхування у світі, тим самим підтвердивши свою кооперативну ідентичність в світовому масштабі.

Замовити страховку
4 причини оформити

01032, Україна,
г. Київ, пр. Степана Бандери, 13в

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

01032, Україна,
м. Київ, вул. Пушкінськая, 9

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

Знижки та спецпропозиції
Медичне страхування іноземців

Якщо в туристичній страховці Вашого іноземного гостя відсутні ризики з захворювання COVID-19, ми радимо додатково оформити поліс, який покриває витрати з лікування коронавірусу в Україні. Такий страховий поліс повністю підходить для іноземців і дозволяє без обмежень перетинати кордон.

Детальніше
Екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус» від СК "Оберіг"

Oh.ua спільно з СК "Оберіг" представляє екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус».

Детальніше
Страховий продукт від СК «Спейр» «Особистий адвокат»

«ОСОБИСТИЙ АДВОКАТ» СК «СПЕЙР» допоможе у правових суперечках

Детальніше