Про компанію

UNIQA Insurance Group - одна з провідних компаній на страховому ринку Центральної та Східної Європи, в тому числі в Україні. Має мережу офісів в 18 країнах і понад 10 мільйонів клієнтів по всьому світу. Займає друге місце за величиною в Австрії з часткою ринку 22%.

03164, Україна,
м. Київ, вул. Прорізна, 3

Страхова компанія «Уника»

Страхова компанія UNIQA в Україні працює з 1994 року. Має широку мережу представництв в регіонах країни - всього 250 відділень. Щорічно продає 900 тис. Страхових договорів приватним і корпоративним клієнтам. Страховик зі світовим ім'ям позиціонує себе на ринку України, як прогресивна, високотехнологічна, інноваційна і надійна страхова компанія. Високий рівень довіри до бренду, багаторічний досвід роботи і хороша репутація підсилюють позиції компанії серед українських страховиків. CК UNIQA з кожним роком посилює свої позиції в онлайн-страхування. Працює над поліпшенням сервісу і над підвищенням професійного рівня співробітників компанії.

уника сертификат страхового агента загрузка иконка стрелка
уника офис главный вход

UNIQA Insurance Group має безліч нагород в Україні, серед яких звання "Лідер галузі" за версією Національного бізнес-рейтингу 2016 року. 700 тисяч українців вже довірили UNIQA своє майно, житло і життя. Страхова компанія пропонує послуги приватним клієнтам в автострахування (ОСАГО, КАСКО). Гарантує страхування життя туристів, що виїжджають за кордон. Страхує нерухомість, життя та здоров'я українців. UNIQA плідно працює з юридичними особами. За що є переможцем рейтингу Insurance TOP 2016 в категорії "Корпоративне страхування". Своїм бізнес-клієнтам UNIQA Insurance Group пропонує добровільне медичне страхування співробітників (ДМС), страхування корпоративних авто (ОСАГО, КАСКО), страхування майна, вантажів, фінансових ризиків, професійної відповідальності.

Замовити страховку
4 причини оформити

03038, Україна,
г. Київ, Миколи Грінченка, 4В

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

01032, Україна,
м. Київ, вул. Пушкінськая, 9

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

Знижки та спецпропозиції
Медичне страхування іноземців

Якщо в туристичній страховці Вашого іноземного гостя відсутні ризики з захворювання COVID-19, ми радимо додатково оформити поліс, який покриває витрати з лікування коронавірусу в Україні. Такий страховий поліс повністю підходить для іноземців і дозволяє без обмежень перетинати кордон.

Детальніше
Екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус» від СК "Оберіг"

Oh.ua спільно з СК "Оберіг" представляє екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус».

Детальніше
Страховий продукт від СК «Спейр» «Особистий адвокат»

«ОСОБИСТИЙ АДВОКАТ» СК «СПЕЙР» допоможе у правових суперечках

Детальніше