Про компанію

Страхова компанія "VUSO" на страховому ринку України з 2001 року. Компанія представлена ​​в усіх регіонах України, має більш ніж 30 філій і близько 400 співробітників в своїх офісах. Точки продажу більш ніж на 300 заправних станціях.

Київ,
вул. Казимира Малевича 31

Страхова компанія «ВУСО»

Входить до ТОП-10 найбільших страхових компаній. За туристичного страхування є другим найбільшим страховиком України після компанії "ERV". За такими видами страхування як КАСКО і ОСЦПВ, згідно з рейтингом forinsurer, входить в десятку страховиків за обсягами продажів. Входить в "Лігу Страхових Організацій України", "Українську Федерація Убезпечення", а також "Моторно Транспортне Страхове Бюро України".

вусо сертификат страхового агента загрузка иконка стрелка

"VUSO" універсальна страхова компанія має ліцензії на 23 види страхування. Основними видами страхування для компанії є страхування цивільної відповідальності, добровільне страхування автомобілів і туристичне страхування. Активи компанії перевищують резерви в 4 рази, тому клієнти можуть бути впевнені в стабільності і надійності компанії. Діє прозоро, щоб гарантувати клієнтам чесність, відкритість і якість. Основними пріоритетами компанії є професіоналізм, фінансова стабільність і гнучкість прийняття рішень. Партнерами страхової компанії є як "Socar", "WOG", "Philips", "Anex Tour", "Unicredit bank", "Otp bank", "Comfy", "Universal bank", "Укргазбанк", "Акорд банк", "Правекс-банк", "Ощадбанк", "Приватбанк". Для компанії важливо думку своїх покупців, тому відділ по роботі з клієнтами, намагається максимально швидко і ефективно реагувати на відгуки в результаті їх роботи 91% користувачів послугами задоволені рівнем якості і виплат. У більш ніж 80% випадків виплата відбувається в термін до 7 днів.

Замовити страховку
4 причини оформити

03038, Україна,
г. Київ, Миколи Грінченка, 4В

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

01032, Україна,
м. Київ, вул. Пушкінськая, 9

Дзвоніть нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:[email protected]

Знижки та спецпропозиції
Медичне страхування іноземців

Якщо в туристичній страховці Вашого іноземного гостя відсутні ризики з захворювання COVID-19, ми радимо додатково оформити поліс, який покриває витрати з лікування коронавірусу в Україні. Такий страховий поліс повністю підходить для іноземців і дозволяє без обмежень перетинати кордон.

Детальніше
Екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус» від СК "Оберіг"

Oh.ua спільно з СК "Оберіг" представляє екстрений соціальний продукт «STOP.Коронавірус».

Детальніше
Страховий продукт від СК «Спейр» «Особистий адвокат»

«ОСОБИСТИЙ АДВОКАТ» СК «СПЕЙР» допоможе у правових суперечках

Детальніше