Електронний поліс ОСЦПВ

Електронний поліс ОСЦПВ


У наш час багато паперових документыв втрачаэ свій практичний сенс і цей процес триває семимильними кроками. Зовсім скоро паперові страхові поліса ОСЦПВ можна буде замінити електронними, про що вже давно говорять в МТСБУ. Скоріше за все, «електронний поліс» з'явиться на страховому ринку України вже в першій половині 2016 року.
 
Суть «електронного полісу» зрозуміла з самої його назви - документ, правомочний в електронному вигляді. Для страхування ОСЦПВ достатньо буде відмітки в централізованій електронній базі даних з відкритим доступом, наявність якої можна буде перевірити за допомогою будь-якого портативного електронного пристрою з доступом в інтернет.
 
Головна перевага «електронного полісу» - це високий рівень зручності в процесі замовлення і зберігання. Ясна річ, що таку страховку можна замовити онлайн, з миттєвим розрахунком страхової суми і тарифів, сплативши її будь-яким зручним способом, починаючи з банківського переказу, або платіжної картки, і закінчуючи електронними грощима, або готівкою.

Переваги придбання електронного полісу

Електронний поліс являє собою повноцінний аналог всім звичного паперового поліса, з тією лише відмінністю, що надається він в електронному вигляді і купити його можна моментально, витративши мінімум часу на пошук оптимальної страхової компанії. Якщо ви збираєтеся виїжджати за кордон, то роздрукована копія електронного страхового поліса буде мати рівнозначну оригіналу силу, що підтверджується чинним законом нашої країни, яке регулює оборот електронних документів.
 
Купити електронний страховий поліс ОСЦПВ набагато зручніше і навіть вигідніше:
 
  • замовити його ви зможете в будь-який зручний для вас момент, навіть прийшовши додому, занурившись в затишну сімейну атмосферу і розташувавшись в улюбленому кріслі; ви заощадите масу часу, сил і нервів;
  • для розрахунку вашої страхової суми потрібно мінімальний період, який можна порівняти практично з миттю;
  • оплатити електронний страховий поліс ОСАГО на сайті нашого сервісу ви зможете абсолютно будь-яким способом, який для вас найбільш зручний: платіжною карткою, переказом на банківський рахунок, електронними грошима.
Крім зручності придбання, електронний страховий поліс ОСАГО має і ряд безумовних переваг перед своїм паперовим попередником, адже:
 
1. Вартість електронного варіанту буде дешевше через те, що страховикам не доведеться нести витрати на друк бланків, оплачувати роботу агентів для розповсюдження полісів, витрачати кошти на зберігання паперових носіїв, а по закінченню терміну утилізувати бланки. Мало того, електронний поліс не потребує спеціального виділення коштів на облік чистих бланків, зіпсованих, загублених і реалізованих;
 
2. З електронними полісами повністю виключено шахрайство, адже при придбанні паперових полісів можна зіткнутися з реалізацією «загублених» бланків, за які страховик не отримує гроші, але виплату здійснити зобов'язаний.
 
Це ключові переваги майбутнього електронного страхового поліса ОСАЦВ в Україні. Наш сервіс вже зараз готовий надати можливість купити його неймовірно швидко і зручно, залишилося тільки дочекатися рішення МТСБУ. Зробити замовлення ви зможете буквально з будь-якого місця, маючи доступ до всесвітньої мережі інтернету,  і страховка буде оформлена протягом лічених хвилин.

Електронний поліс ОСАГО: як купити онлайн?

Для придбання електронного варіанту страхового поліса ОСЦПВ на головній сторінці нашого онлайн-сервісу потрібно буде перейти за відповідним посиланням. У вікні вказати тип свого ТЗ, а також місто реєстрації, і запустити пошук наявних пропозицій. Через миттєво ви побачите перелік наявних в базі нашого страхового прайс-агрегатора пропозиції від страхових компаній із зазначенням:
 
  • рейтингу компанії;
  • франшизи;
  • вартості;
  • бонусів, які ви отримаєте, якщо купите електронний поліс ОСАГО через наш сервіс Oh.ua.
Наявні пропозиції можна впорядкувати за різними характеристиками, що робить пошук найбільш оптимальним, вигідним та ще зручнішим.
 
Зробивши вибір, вам залишиться тільки натиснути на кнопку «Купити», після чого вказати номер контактного телефону та своє ім'я. Цього достатньо для присвоєння вам статусу зареєстрованого користувача нашого сервісу, після чого купити сам електронний поліс ОСЦПВ ви зможете самостійно або по телефону.