Як користуватись прайс агрегатором Oh.UA

Для покупки страхового поліса перейдіть на головну сторінку Oh.UA і виберіть потрібний продукт із запропонованих "ОСАГО", "ЗЕЛЕНА КАРТА" і "ТУРИЗМ".

ОСАГО

Після переходу на сторінку "ОСЦПВ" виберіть тип транспортного засобу, місто реєстрації, ліміт відповідальності та визначте Вам франшизу, яка Вас влаштує. Також за допомогою галочок потрібно уточнити чи маєте Ви право на пільги і чи використовується Ваш автомобіль в якості таксі.
 
Натиснувши на кнопку "Знайти пропозиції" Ви отримаєте список страхових компаній, що пропонують відповідний Вашому запиту поліс ОСАГО із зазначенням цін.
 
Після порівняння пропозицій і вибору страховика, натисніть кнопку "КУПИТИ" і введіть номер свого телефону і Ваше ім'я - це ​​автоматично зареєструє Вас на нашому сервісі. Після цього Ви можете вибрати самостійне оформлення поліса на сайті, або за телефоном - в цьому випадку ми передзвонимо Вас протягом 5 хвилин.
 
При самостійному оформленні поліса ОСЦПВ, крім адреси електронної пошти, потрібен стандартний перелік інформації про страхувальника, що буде відображатися на полісі:
  • ПІБ;
  • ІПН;
  • серія та номер документа (паспорт або водійське посвідчення);
  • при наявності пільг - серію і номер відповідного документа.
 
Також потрібно ввести дані про Ваш транспортний засобі:
  • VIN-код (номер кузова автомобіля);
  • державний номер;
  • марка транспортного засобу;
  • модель автомобіля.
 
Після зазначення терміну дії договору, залишається вказати спосіб безкоштовної доставки і адресу, а також вибрати вид оплати. Докладну інструкцію по оплаті можна прочитати в розділі ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОПЛАТА.
 

ЗЕЛЕНА КАРТА

Вибравши на головній сторінці нашого сервісу продукт "Зелена Карта";, для пошуку пропозицій також потрібно ввести тип Вашого транспортного засобу, територію покриття страховки і період її дії.
 
Натиснувши на кнопку "Знайти пропозиції" Ви отримаєте список страхових компаній, які пропонують затребуваний Вами поліс "Зелена карта" із зазначенням цін.
Далі слід ввести дані, аналогічно тому, як це робиться при замовленні ОСАГО, описаному вище.
 
При виникненні труднощів із самостійним оформленням поліса, замовте "Зворотній дзвінок" і ми передзвонимо Вам, щоб допомогти зробити замовлення.