Як перевірити свій поліс онлайн?

Велика кількість випадків шахрайства, пов'язаних з оформленням полісів ОСЦПВ на недійсні бланки, давно викликає побоювання у досвідчених страхувальників. Кращий спосіб уникнути покупки недійсного поліса - страхуватися у провідних страхових компаніях України.
 
Якщо ж ви вирішили обирати страховика виходячи з ціни, то радимо Вам перед покупкою того ж ОСАГО, хоча б перевірити правомочність бланку страхового поліса. Адже бланки, на яких шахраї виписують дешеву страховку дуже частомогут числиться в базі МТСБУ як використані зі статусом "укладено договір", або відображатися в статусі зіпсованих та знищених.
 
Для перевірки бланка перейдіть на сайт МТСБУ і натисніть на кнопку "ПЕРЕВІРКА ЧИННОСТІ" у правому верхньому куті. Першим рядком Вам буде запропоновано визначити статус поліса по державному номеру раніше застрахованого автомобіля, а другий - за серією та номером бланка.
 
Для укладення договору статус бланка повинен вказуватися як невикористаний, в іншому випадку замість ОСЦПВ Вам пропонують "фількину грамоту".