Чому у нас дешевше?

У нас немає сотень офісів по всій Україні, у нас немає тисяч співробітників, які перекладають папери з кутка в куток і виписують поліси від руки, у нас навіть немає авто з плакатами "купи зі знижкою -100500%" на об'їзній Києва. Все це нам ні до чого.
 
Ми використовуємо найсучасніший програмний комплекс на ринку України - систему Nexstep.EWA™, яка автоматично розраховує вартість полісів, приймає заявки та платежі, генерує форму договору і накладає на нього електронний цифровий підпис, відправляє вам електронні листи і SMS, звітує про реалізовані полісах перед страховиком, реєструє поліси в базі МТСБУ і варить каву. Все це відбувається без будь-якої участі людини. Автоматично!
 
Наш невеликий колектив - це дівчата з кол-центру, які лиш чекають можливості допомогти вам оформити поліс, і серйозні "бородаті" програмісти, які погрожують незабаром замінити навіть кол-центр кодами і алгоритмами.
 
Високий ступінь автоматизації дозволяє нам не витрачати даремно ваші і наші гроші, тому ми можемо забезпечити не просто конкурентні ціни, а навіть більш низькі ціни, ніж у страховиків, за рахунок того, що ми ділимося з вами нашою комісією.
 
Доречі, в самий найближчий час ми очікуємо законодавчі зміни для переходу на Електронний поліс ОСЦПВ, це дозволить відмовитися від послуг кур'єрської доставки, що також заощадить час і гроші наших клієнтів.