Переваги страхування онлайн

Якщо ще кілька років тому страхування в інтернеті складалося з презентації послуг страховика, використанні онлайн калькулятора страховки і консультації фахівця з наступною покупкою поліса в офісі, то зараз Ви можете застрахуватися онлайн, оформивши всі необхідні транзакції не відходячи від комп'ютера всього за кілька хвилин і отримати страховий поліс поштою буквально на наступний день.
 
Крім цього, деякі види полісів вже надаються страховими компаніями в електронному вигляді практично відразу ж після оплати. Варто зазначити, що українські автомобілісти з нетерпінням очікують введення анонсованого МТСБУ електронного поліса ОСЦПВ, поява якого істотно спростить процес страхування в Україні. Суттєвою перевагою такого поліса є відсутність ризику його втрати - при необхідності, власник будь-якої миті може роздрукувати екземпляр, юриличну силу якого можна перевірити в базі даних із загальним доступом.
 
Але навіть у придбанні традиційних полісів страхування онлайн є істотні переваги в порівняння з покупкою в офісі страховика:
- оформлення поліса вдома, або в іншому зручному для Вас місці де є інтернет;
- оформлення страховки в зручний для Вас час;
- відсутність черги при оформленні;
- спокійна обстановка і достаток часу для аналізу умов договору;
- можливість порівняти умови страховки з пропозиціями інших компаній;
- економія часу.
 
Вищеперелічені переваги придбання поліса онлайн не позбавляють від необхідності надання документів, необхідних страховику при оформленні поліса в офісі. Адже врегулювання збитку проводиться страховими компаніями на підставі єдиних правил страхування, незалежно від місця і способу придбання страхового поліса.