Навіщо купувати поліс ДЦВ?

Розшифровка ДЦВ - добровільна цивільна відповідальність. Це означає, що поліс ДЦВ, на відміну від ОСЦПВ, Вам купувати не обов'язково і заощадити при цьому від 250 гривень. Але економія - це поняття розтяжне, не дарма кажуть, що скупий платить двічі.
 
Сенс поліса ДЦВ в тому, щоб збільшити суму відшкодування по ОСЦПВ, яка покриває збитки до 100 тис. грн.. Відповідно, доплативши 250 гривень, Ваша страховка, замість 100 тис. грн., зможе покрити вже 200 тис. грн. збитку. Це дуже важливо, якщо взяти до уваги середню вартість ремонту автомобіля після ДТП, адже зрозуміло, що сам по собі поліс ОСЦПВ далеко не завжди допоможе розплатитися за завдану шкоду.
 
Таким чином, заощадивши на ДЦВ 250 грн., Надалі невдачливі водії доплачують в десятки разів більше. Ось і подумайте, чи варто економити кілька сотень гривень на добровільному страхуванні, чи ні?
 
Зверніть увагу, що покупка ДЦВ не знімає обов'язку придбання поліса ОСЦПВ. При обов'язковому страхуванні хороші страховики, як правило, пропонують розширити ліміт відповідальності Вашої страховки, так що не потрібно сприймати це, як бажання заробити на Вас. У першу чергу ДЦВ вигідно самому страхувальнику. При чому, досвідчені водії, які стикалися раніше з недоліками вітчизняного ОСЦПВ, купують не найдешевше ДЦВ, а поліс з лімітом відповідальності в кілька сот тисяч гривень, при цьому він все одно обходиться дешевше поліса ОСЦПВ.