Зелена карта в Чехії

Тип транспортного засобу
Направлення та тривалість подорожі
Гарантія низької ціни
 • Дешевше, ніж безпосередньо у страховій компанії.
 • Якщо ви знайшли ціну нижче, ми компенсуємо вам цю різницю.
Відео Помічник
Oh.ua
Відео Помічник
Oh.ua

Ви зайшли на сайт онлайн магазину страховок № 1 в Україні - Oh.ua.

 1. Зверху сторінки оберіть тип транспортного засобу та напрямок поїздки
 2. Потім натисніть кнопку “Дізнатися вартість “Зеленки”
 3. Оберіть пропозицію страховки, яка вам сподобалася
 4. Натисніть кнопку “Купити” та оформіть зручним способом
4 причини купити Зелену карту на Oh.ua
і зберегти час та гроші!
1 / 4

Зручний калькулятор покаже найвигидніші пропозиції!

2 / 4

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями!

3 / 4

Допоможемо вирішити проблеми при страховому випадку - проконсультуємо, порадимо, підкажемо!

4 / 4

І, найголовніше - ми любимо своїх клієнтів!

Oh.ua - онлайн магазин страховок, в якому за 5 хвилин ви зможете оформити необіхдний поліс.

Поширені питання
 • Для чого потрібен поліс "Зелена Карта"?
 • Поліс "Зеленої Карти" необхідний для подорожі за кордон на власному авто. По суті "Зеленка" нічим не відрізняється від поліса ОСАЦВ (ОСЦВ), тільки її дія поширюється не на території України, а за кордоном. У зелену зону входять всі країни Європи та Молдова.

 • В який момент потрібно оформляти страховий поліс?
 • "Зелену Карту" необхідно купувати заздалегідь до виїзду за кордон. Поліс буде потрібно в момент проходження митного контролю.

 • Який адресу проживання потрібно вказати при оформлення страховки?
 • Ви можете вказати будь-яку адресу: місце проживання за фактом або адреса прописки.

 • За кермом авто буваю не тільки я, але і члени моєї сім`ї. Чи діє "Зелена Карта" на інших людей за кермом?
 • Дія поліса "Зелена Карта" поширюється на будь-яку людину за кермом. Фактично страховка оформляється не на власника транспортного засобу, а на сам автомобіль.

 • За яким принципом працює поліс "Зелена Карта"?
 • Відповідальність за відшкодування збитків потерпілій стороні бере на себе національне бюро тієї країни, на території якої сталася ДТП. А розмір і порядок виплати встановлюється місцевим законодавством і правилами.

  Oh.ua - Онлайн магазин страховок №1 в Україні

  В якій би точці країни ви не знаходилися, електронний поліс ви отримаєте миттєво після оформлення. Якщо ж ви за традиційний паперовий поліс - ми організуємо доставку по Києву або в будь-яке відділення нової пошти по всій Україні!

  Автомобільна страховка зелена карта в Чехію (zelená karta) – міжнародний поліс страхування автоцивільної відповідальності. Це обов'язковий документ для в'їзду і подорожі по країні на власному або орендованому транспортному засобі категорії від мотоцикла до великотоннажних фур. Відсутність цього документа при перетині кордону, перевірки документів патрульними або ДТП, тягне за собою штраф в 1,5-3 тис. Крон, а також негативні наслідки для отримання дозволу на повторний в'їзд не тільки в Чехію, але і в інші країни ЄС.

  Зелена карта в Чехію

  Варіативність вартості Green Card

  Ціна формується на підставі кількох основоположних принципів:

  Але також вартість страховки залежить і від методу пошуку підходящої компанії, що надає дану послугу. Ресурс oh ua надаєперелік ліцензованих в Україні та ЄС страхових агентств, готових видати страховку на автомобіль або інший транспортний засіб. При цьому клієнт отримує можливість відразу ознайомитися з усіма пропозиціями і підібрати найбільш релевантне з них за своїми потребам і очікуванням. А звертаючись безпосередньо в офіс страховика, потенційний клієнт практично ніколи не отримує права вибору. Тим більше що онлайн-звернення за полісом економить час.

  Нюанси використання поліса

  Наявність полісу убезпечить від цивільної відповідальності перед третіми особами при настанні страхового випадку. Однак, крім цього документа, в машині повинен бути вогнегасник (заправити або купити новий краще безпосередньо перед подорожжю), перевіряється наявність наклейки «UA» та тех. паспорта.

  При оформленні ДТП, у водія вилучають копію поліса. Тому бажано мати при собі і оригінал, і копію.

  На полісі вказується інформація про водія, транспортний засіб і терміни дії документа, країни, перетин кордонів яких дозволено на даному авто, а також дані про страховика із зазначенням телефонних номерів для зв'язку (служба підтримки).

  Для зручності клієнтів, багато страховиків передбачають автоматичну пролонгацію терміну дії карт.

  Грін карта в Чехію

  Оформлення на нашому ресурсі

  Грін карту в Чехію через ресурс oh ua можна купити і безпосередньо перед виїздом з України. Для цього буде потрібно всього пару хвилин часу. Однак це не бажано, оскільки можна втратити чергу на кордоні. Краще приділити цьому час хоча б за 2-3 дні до поїздки.

  Зайшовши на сайт, мандрівник вносить дані про свою машину, терміни перебування за кордоном і паспортні дані, а також вказує інформацію з техпаспорта.

  Потім сайт генерує список відповідних пропозицій для клієнта із зазначенням вартості в кожному окремому випадку. Визначившись з вибором, мандрівник вносить оплату.

  Оригінал зеленої карти надсилається на зручне для отримання відділення Нової пошти. З ресурсом oh ua мандрівник убезпечить себе від непередбачених обставин на дорогах, а також отримає відмінне сервісне обслуговування від провідних страхових компаній.


  Повернутися до розрахунків

  Введіть ваш
  номер телефону і ми
  вам передзвонимо
  Дякуємо, ми скоро з вами зв'яжемося
  Дякую, ваш відгук прийнятий.
  Помилка, спробуйте ще раз.