ОФОРМЛЕННЯ ПОЛІСА "ЗЕЛЕНА КАРТА" У Дніпропетрівську

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ПОЛІСА «ЗЕЛЕНА КАРТА» У ДНІПРІ

Міжнародна система автострахування Green Card базується на угоді ряду країн стосовно визнання договорів страхування відповідальності власників транспортних засобів. Тобто, це аналог автоцивілки, що чинний за кордоном. Поліси міжнародного зразка «Зелена карта» у Дніпрі та інших містах України оформлюють страхові компанії, що є повними членами МТСБУ.


Застрахувати транспортний засіб за програмою «Зелена карта» обов’язково мають автовласники, які виїжджають за межі України. Вартість поліса страхування авто, необхідного для поїздки за кордон, можна придбати у Дніпрі незалежно від того, в якому населеному пункті зареєстрований транспортний засіб.

Цей поліс захищає відповідальність водія, який спричинив ДТП, перед постраждалими внаслідок події особами. Тобто, страхова компанія, що видала поліс, відшкодує останнім шкоду, нанесену майну та здоров’ю. Максимальна сума (ліміт) виплат залежить від території, де сталася подія. Урегулювання страхового випадку відбувається згідно з внутрішніми законами країн-учасниць Green Card.

Пошкодження автомобіля, який належить винуватцю ДТП, а також медичне обслуговування останнього, у разі необхідності, не підлягає відшкодуванню.

Для укладання страхової угоди потрібно надати:

  • для фізичної особи — паспорт і посвідчення водія;
  • для суб’єкта господарювання, на балансі якого значиться автомобіль, — виписка з державного реєстру юридичних осіб і підприємців;
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт).

СТРАХОВИЙ ПОЛІС «ЗЕЛЕНА КАРТА» У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ: ПИТАННЯ ЦІНИ

Розмір страхового платежу (премії) встановлює МТСБУ залежно від курсу валют, типу транспортного засобу, тривалості перебування за кордоном і території покриття. Тобто, на відміну від внутрішнього ОСЦПВ, місце реєстрації авто не є ціноутворювальним фактором для поліса «Зелена карта»: машини, зареєстровані у Дніпропетровську чи маленьких містечках страхують за одними тарифами. Це обумовлено тим, що страховка має чинність за межами України.

Мінімальний термін страхування — 15 днів. Також можна застрахуватись на один, два і більше місяців, максимум — на рік.

Існують два типи полісів:
 

  • «короткий», що чинний на території Молдови, Білорусі і РФ;
  • «довгий», який дозволяє в’їзд в усі країни, що приєдналися до «Зеленої карти».

МТСБУ періодично переглядає розмір страхових платежів. Це відбувається при коливанні курсів валют.

Замовити «Грін-карту» з доставкою у Дніпро чи інше місто України можна на сайті oh.ua.