Зелена карта в Європі

Тип транспортного засобу
Направлення та тривалість подорожі
Гарантія низької ціни
 • Дешевше, ніж безпосередньо у страховій компанії.
 • Якщо ви знайшли ціну нижче, ми компенсуємо вам цю різницю.
Відео Помічник
Oh.ua
Відео Помічник
Oh.ua

Ви зайшли на сайт онлайн магазину страховок № 1 в Україні - Oh.ua.

 1. Зверху сторінки оберіть тип транспортного засобу та напрямок поїздки
 2. Потім натисніть кнопку “Дізнатися вартість “Зеленки”
 3. Оберіть пропозицію страховки, яка вам сподобалася
 4. Натисніть кнопку “Купити” та оформіть зручним способом
4 причини купити Зелену карту на Oh.ua
і зберегти час та гроші!
1 / 4

Зручний калькулятор покаже найвигидніші пропозиції!

2 / 4

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями!

3 / 4

Допоможемо вирішити проблеми при страховому випадку - проконсультуємо, порадимо, підкажемо!

4 / 4

І, найголовніше - ми любимо своїх клієнтів!

Oh.ua - онлайн магазин страховок, в якому за 5 хвилин ви зможете оформити необіхдний поліс.

Поширені питання
 • Для чого потрібен поліс "Зелена Карта"?
 • Поліс "Зеленої Карти" необхідний для подорожі за кордон на власному авто. По суті "Зеленка" нічим не відрізняється від поліса ОСАЦВ (ОСЦВ), тільки її дія поширюється не на території України, а за кордоном. У зелену зону входять всі країни Європи та Молдова.

 • В який момент потрібно оформляти страховий поліс?
 • "Зелену Карту" необхідно купувати заздалегідь до виїзду за кордон. Поліс буде потрібно в момент проходження митного контролю.

 • Який адресу проживання потрібно вказати при оформлення страховки?
 • Ви можете вказати будь-яку адресу: місце проживання за фактом або адреса прописки.

 • За кермом авто буваю не тільки я, але і члени моєї сім`ї. Чи діє "Зелена Карта" на інших людей за кермом?
 • Дія поліса "Зелена Карта" поширюється на будь-яку людину за кермом. Фактично страховка оформляється не на власника транспортного засобу, а на сам автомобіль.

 • За яким принципом працює поліс "Зелена Карта"?
 • Відповідальність за відшкодування збитків потерпілій стороні бере на себе національне бюро тієї країни, на території якої сталася ДТП. А розмір і порядок виплати встановлюється місцевим законодавством і правилами.

  Oh.ua - Онлайн магазин страховок №1 в Україні

  В якій би точці країни ви не знаходилися, електронний поліс ви отримаєте миттєво після оформлення. Якщо ж ви за традиційний паперовий поліс - ми організуємо доставку по Києву або в будь-яке відділення нової пошти по всій Україні!

  Зелена карта для поїздки в Європу купується в обов'язковому порядку до перетину кордону України при запланованому в поїздці використанні транспортних засобів. Цей документ передбачений системою міжнародних домовленостей і забезпечує цивільно-правову відповідальність водія перед третіми особами. Зокрема автостраховка гарантує відшкодування збитків, заподіяних автолюбителем майну і здоров'ю, постраждалим на території ЄС в ДТП, що сталося з вини власника поліса.

  Зелена карта в Європу

  Вартість Грін карти і сума покриття

  Виїзд з України на власному автомобілі або при бажанні в подальшому орендувати чи керувати будь-яким транспортним засобом, включаючи мотоцикл або фуру, передбачає придбання такої страховки заздалегідь. При перетині кордону на власному транспортному засобі, поліс перевіряється прикордонниками з обох сторін.

  На українське авто громадянин нашої країни не може купити грін карту у страховика поза Україною. Винятком може стати онлайн-покупка, але є один істотний нюанс – крім копії, яка в обов'язковому порядку вилучається при ДТП, у водія завжди повинен бути оригінал документа. Його наявність на електронці для охоронців порядку Європи – не аргумент. І як результат, автолюбитель буде оштрафований і понесе особисту відповідальність за скоєне ДТП. Теоретично купити поліс можна і закордоном у компанії-страховика в Україні в онлайн-режимі, проте доведеться оплатити витрати на його поштову пересилку (а це близько півсотні доларів). Впровадження електронної версії грін карт заплановано тільки восени 2020 р.

  Країни Євросоюзу не розробили єдиний тариф для Green Card. Однак ціна безпосередньо залежить від:

  Так звані ліміти відповідальності – суми покриття витрат, які забезпечує грін карта для Європи, встановлюються законодавством країни перебування.

  Як оформляється зелена карта на машину в Європу?

  Незважаючи на те, що при подачі інформації на страхування потрібно не тільки тех. паспорт, а й дані про водія, за фактом грін карта видається на транспортний засіб або власнику, або іншій особі, котра має право ним керувати. Таким чином, зелена карта в Європу «підв'язується» не до людини, а до машини.

  Існує кілька способів купити страховий поліс:

  Переваги другого варіанту очевидні:

  Відразу ж після оформлення страховки вона вноситься автоматично в Центральну базу МТСБУ, де її наявність може перевірити клієнт буквально через 15 хвилин, використовуючи номер авто.

  Грін карта в Європу

  Чому вигідно купувати грін карти через oh ua?

  Страховка зелена карта в Європу – не єдиний пункт витрат при спланованій поїздці за кордон. Розробники ресурсу спеціально передбачили всі можливі вимоги до його роботи і врахували їх. А ось варіативність пропозицій на сайті і ретельна вибірка виключно з перевірених страхових компаній з найкращими пропозиціями дає можливість:

  Надійність, оперативність і зручність роботи з сайтом є його істотними перевагами, що допомагають мандрівникові в рішенні обов'язкових питань перед поїздкою за кордон.


  Повернутися до розрахунків

  Введіть ваш
  номер телефону і ми
  вам передзвонимо
  Дякуємо, ми скоро з вами зв'яжемося
  Дякую, ваш відгук прийнятий.
  Помилка, спробуйте ще раз.