Зелена карта в Німеччині

Тип транспортного засобу
Направлення та тривалість подорожі
Гарантія низької ціни
 • Дешевше, ніж безпосередньо у страховій компанії.
 • Якщо ви знайшли ціну нижче, ми компенсуємо вам цю різницю.
Відео Помічник
Oh.ua
Відео Помічник
Oh.ua

Ви зайшли на сайт онлайн магазину страховок № 1 в Україні - Oh.ua.

 1. Зверху сторінки оберіть тип транспортного засобу та напрямок поїздки
 2. Потім натисніть кнопку “Дізнатися вартість “Зеленки”
 3. Оберіть пропозицію страховки, яка вам сподобалася
 4. Натисніть кнопку “Купити” та оформіть зручним способом
4 причини купити Зелену карту на Oh.ua
і зберегти час та гроші!
1 / 4

Зручний калькулятор покаже найвигидніші пропозиції!

2 / 4

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями!

3 / 4

Допоможемо вирішити проблеми при страховому випадку - проконсультуємо, порадимо, підкажемо!

4 / 4

І, найголовніше - ми любимо своїх клієнтів!

Oh.ua - онлайн магазин страховок, в якому за 5 хвилин ви зможете оформити необіхдний поліс.

Поширені питання
 • Для чого потрібен поліс "Зелена Карта"?
 • Поліс "Зеленої Карти" необхідний для подорожі за кордон на власному авто. По суті "Зеленка" нічим не відрізняється від поліса ОСАЦВ (ОСЦВ), тільки її дія поширюється не на території України, а за кордоном. У зелену зону входять всі країни Європи та Молдова.

 • В який момент потрібно оформляти страховий поліс?
 • "Зелену Карту" необхідно купувати заздалегідь до виїзду за кордон. Поліс буде потрібно в момент проходження митного контролю.

 • Який адресу проживання потрібно вказати при оформлення страховки?
 • Ви можете вказати будь-яку адресу: місце проживання за фактом або адреса прописки.

 • За кермом авто буваю не тільки я, але і члени моєї сім`ї. Чи діє "Зелена Карта" на інших людей за кермом?
 • Дія поліса "Зелена Карта" поширюється на будь-яку людину за кермом. Фактично страховка оформляється не на власника транспортного засобу, а на сам автомобіль.

 • За яким принципом працює поліс "Зелена Карта"?
 • Відповідальність за відшкодування збитків потерпілій стороні бере на себе національне бюро тієї країни, на території якої сталася ДТП. А розмір і порядок виплати встановлюється місцевим законодавством і правилами.

  Oh.ua - Онлайн магазин страховок №1 в Україні

  В якій би точці країни ви не знаходилися, електронний поліс ви отримаєте миттєво після оформлення. Якщо ж ви за традиційний паперовий поліс - ми організуємо доставку по Києву або в будь-яке відділення нової пошти по всій Україні!

  Зелена карта в Німеччину – обов'язковий документ, щоб відправитися в подорож на автомобілі в цю приголомшливу країну. Дана держава цікавить багатьох не тільки з туристичною метою, а й щоб відвідувати родичів, а також відправлятися до Франції, в інші держави. Тому, плануючи поїздку, потрібно обов'язково враховувати і документальні моменти, пов'язані з оформленням Грін Карти.

  Зайнятися отриманням «зеленки» найкраще завчасно, щоб в рутинній підготовці до поїздки, зборі речей не упустити цей важливий момент. Онлайн-сервіс oh. ua. пропонує вигідне оформлення поліса, гарантуючи доступні ціни. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями, тому ви можете бути впевненими в отриманні документа своєчасно.

  Зелена карта в Німеччину

  Дії при ДТП в Німеччині

  Автостраховка не гарантує, що дорожньо-транспортна пригода не трапиться. Але зате забезпечить спокій, якщо подібне й станеться. У разі аварії на дорозі в Німеччині водії обов'язково зупиняються, позначають це місце. Виставляти знаки аварійної зупинки слід на відстані в 20-100 м від місця.

  Якщо є потерпілі, обов'язково викликають медичну службу. Зробити це можна за єдиним екстреним номером – 112. Диспетчери спілкуються на декількох мовах відразу. Незначні інциденти можуть обійтися без приїзду патрульних. В такому випадку запишіть прізвище поліцейського, з яким ви розмовляли по телефону. З учасниками ДТП слід обмінятися контактними даними, візьміть реквізити компаній-страховиків. Якщо є така можливість, то візьміть телефони свідків.

  На вашій Зеленій карті будуть вказані телефонні номери «гарячої лінії». Зателефонувавши туди, ви отримаєте чіткі інструкції, за якими слід діяти далі.

  Тонкощі оформлення міжнародної страховки Green Card

  При покупці Грін Карти слід розуміти, що документ буде виданий на певні терміни – від 15 діб до 1 року. При цьому оформляти можна лише на авто, зареєстроване на території України.

  Також враховуйте, що на причепи до авто будуть видаватися окремі карти.

  Щоб спростити виїзд з України, краще придбати поліс завчасно. Це спростить перетин кордону, збереже ваш час і чергу. На нашому сайті ви знайдете тільки вигідні пропозиції і доступні розцінки на «зеленки».

  Документи

  Для оформлення «зеленки» вам знадобиться наявність водійського посвідчення, а також наклейки з позначенням UA. Важливо, щоб в автомобілі був вогнегасник. Для покупки водій готує один із документів на вибір:

  Процедура оформлення на нашому сайті займе всього 3 хвилини вільного часу.

  Грін карта в Німеччину

  Вартість страхового полісу

  На нашому сайті представлені максимально доступні ціни на страхові поліси Зелена карта. Це дозволить без проблем купити документ, убезпечивши власну подорож. Для розрахунку підсумкової ціни скористайтеся онлайн-калькулятором. Основними факторами, що впливають на вартість, вважають:

  Побічно, але все ж впливає на розцінки, курс валют, який буде в день укладення договору.

  Чому варто купити Зелену карту у нас?

  Грін карта в Німеччину легко оформляється на нашому сайті. Компанія oh. ua. забезпечує:

  На весь онлайн-процес оформлення вам знадобиться 3 хвилини. Співпрацюючи з нами, подорож до Німеччини на своїй машині буде безпечною і безтурботною.


  Повернутися до розрахунків

  Введіть ваш
  номер телефону і ми
  вам передзвонимо
  Дякуємо, ми скоро з вами зв'яжемося
  Дякую, ваш відгук прийнятий.
  Помилка, спробуйте ще раз.