ОФОРМЛЕННЯ ПОЛІСА "ЗЕЛЕНА КАРТА" У Києві

ЗЕЛЕНА КАРТА В КИЄВІ

Зелена карта Київ

Міжнародний страховий поліс Зелена карта надає можливість безпечної та впевненої подорожі на автомобілі за межами нашої країни.

Зелена карта – це поліс обов'язкового страхування наземних транспортних засобів, що виїжджають за кордон на власному авто.

Придбати поліс Зелена карта в Києві досить просто. На нашому сервісі Oh.ua Ви можете особисто вибрати страхову компанію і розрахувати вартість страховки. Якщо у Вас під рукою є документи, то заповніть форму заявки і чекайте безкоштовну кур'єрську доставку в межах Києва або ж через відділення Нової пошти по Україні. Оплату можна здійснити банківським переказом або готівкою.

ЗЕЛЕНА КАРТА. КИЇВ. ЦІНА

На ціноутворення поліса Зелена карта впливають:

- тип транспортного засобу;

- період дії договору;

- країна перебування.

Вартість страховки міжнародного зразка в столиці ні чим не відрізняється від регіонів. Тарифи поліса страхування Зелена карта регулюються МТСБ України.

НАВІЩО ПОТРІБНА СТРАХОВКА - ЗЕЛЕНА КАРТА?

При виникненні ДТП з Вашої вини на території країн-учасниць системи «Green card», збиток відшкодування за транспортний засіб, що отримав пошкодження і за здоров'я і життя третіх осіб, візьме на себе страхова компанія, покривши при цьому Ваші витрати, в межах умов, що застосовуються в даній країні перебування.

УМОВИ СТРАХУВАННЯ

- отримання полісу Зелена карта передбачає оформлення страховки на транспортний засіб із зазначенням особи, яка укладає договір (Страхувальника), незалежно від права власності авто;

- період дії страхового поліса від 15 днів до 1 року;

- відшкодування збитків, заподіяних життю, здоров'ю або майну третіх осіб у разі ДТП з вини власника поліса Зелена карта;

- страхова сума (ліміт відповідальності) виплати встановлюється законодавством країни перебування страхувальника.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (тех. паспорт);

- внутрішній паспорт громадянина (-ки) України (для країн Росія, Білорусь, Молдова, Азербайджан);

або

- закордонний паспорт (для країн-учасниць системи Зелена карта – «Весь світ»);

- ІПН код;

- адреса фактичного проживання або прописки.

Кожен водій повинен розуміти, що Зелена карта – це безперешкодне пересування на власному авто за кордоном. Наявність даного поліса забезпечить Вам спокій і впевненість за кермом під час закордонної поїздки.