ОФОРМЛЕННЯ ПОЛІСА "ЗЕЛЕНА КАРТА" У Львові

ОФОРМЛЕННЯ ПОЛІСА «ЗЕЛЕНА КАРТА» У ЛЬВОВІ

Така страховка необхідна для в’їзду на територію країн, які приєдналися до міжнародної системи автострахування «Грін-кард». Це держави Європи, Азії, Африки. Усі країни, які межують з Україною, є учасницями цієї системи. Поліси міжнародного зразка «Зелена карта» — найпопулярніший страховий продукт у Львові й інших великих містах та прикордонних областях України. Не маючи «Зеленої карти», автомобіль не зможе виїхати за межі країни. Наявність цього поліса контролює Держкомкордон України.

Видавати міжнародні страхові сертифікати мають право страхові компанії, що є повними членами МТСБУ. Хоча купити справжню «Зелену карту» можна й у інших страховиків. Вони діють від імені страхових організацій — повних членів МТСБУ, що мають державну ліцензію на обов’язкове страхування відповідальності автовласників за кордоном. Тобто страховиком виступає не компанія-агент, а та, що діє на підставі ліцензії.

На ціну поліса не впливає місцезнаходження МРЕВ, що реєстрував автомобіль. Вартість страховки залежить лише від терміну, території дії та типу транспортного засобу.

страхование

ЗАХИСТ ВІД ПІДРОБОК

Захист міжнародних полісів автострахування МТСБУ здійснює на етапі їх замовлення та оформлення. Процедура передбачає інформаційний обмін із сервером регулятора під час реєстрації даних страхувальника і об’єкта страхування (транспортного засобу).

Запит на формування договору страховик направляє на сервер МТСБУ, після чого отримує унікальний код, що є ключовим у захисті від підробок.

За цим кодом можна перевірити справжність поліса «Зелена карта». Усі дані про видані сертифікати зберігаються в базі, їх можна побачити на сайті МТСБУ.

ЩО СТРАХУЄ МІЖНАРОДНА АВТОЦИВІЛКА: ОСНОВНІ УМОВИ ПОЛІСА «ГРІН-КАРД»

Незалежно від того, де укладено договір страхування відповідальності водія за кордоном — у Львові чи іншому місті — він діє лише за межами України. Аналогічно до ОСЦПВ, транспортний засіб, що належить власнику поліса, не страхується. Виплати покривають лише шкоду, що нанесена майну та здоров’ю осіб, які постраждали в ДТП, але не спричинили його.

Сторона, винна в настанні дорожньої пригоди, відновлює свій автомобіль, отримує медичну допомогу й проходить лікування, у разі необхідності, за власний кошт.

Замовити страховий поліс «Зелена карта» можна через онлайн-сервіс oh.ua. Тут можна ознайомитись з рейтингами, описом страхових компаній і вибрати найнадійнішого партнера.