Зелена карта в Львові

Тип транспортного засобу
Направлення та тривалість подорожі
Гарантія низької ціни
 • Дешевше, ніж безпосередньо у страховій компанії.
 • Якщо ви знайшли ціну нижче, ми компенсуємо вам цю різницю.
Відео Помічник
Oh.ua
Відео Помічник
Oh.ua

Ви зайшли на сайт онлайн магазину страховок № 1 в Україні - Oh.ua.

 1. Зверху сторінки оберіть тип транспортного засобу та напрямок поїздки
 2. Потім натисніть кнопку “Дізнатися вартість “Зеленки”
 3. Оберіть пропозицію страховки, яка вам сподобалася
 4. Натисніть кнопку “Купити” та оформіть зручним способом
4 причини купити Зелену карту на Oh.ua
і зберегти час та гроші!
1 / 4

Зручний калькулятор покаже найвигидніші пропозиції!

2 / 4

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями!

3 / 4

Допоможемо вирішити проблеми при страховому випадку - проконсультуємо, порадимо, підкажемо!

4 / 4

І, найголовніше - ми любимо своїх клієнтів!

Oh.ua - онлайн магазин страховок, в якому за 5 хвилин ви зможете оформити необіхдний поліс.

Поширені питання
 • Для чого потрібен поліс "Зелена Карта"?
 • Поліс "Зеленої Карти" необхідний для подорожі за кордон на власному авто. По суті "Зеленка" нічим не відрізняється від поліса ОСАЦВ (ОСЦВ), тільки її дія поширюється не на території України, а за кордоном. У зелену зону входять всі країни Європи та Молдова.

 • В який момент потрібно оформляти страховий поліс?
 • "Зелену Карту" необхідно купувати заздалегідь до виїзду за кордон. Поліс буде потрібно в момент проходження митного контролю.

 • Який адресу проживання потрібно вказати при оформлення страховки?
 • Ви можете вказати будь-яку адресу: місце проживання за фактом або адреса прописки.

 • За кермом авто буваю не тільки я, але і члени моєї сім`ї. Чи діє "Зелена Карта" на інших людей за кермом?
 • Дія поліса "Зелена Карта" поширюється на будь-яку людину за кермом. Фактично страховка оформляється не на власника транспортного засобу, а на сам автомобіль.

 • За яким принципом працює поліс "Зелена Карта"?
 • Відповідальність за відшкодування збитків потерпілій стороні бере на себе національне бюро тієї країни, на території якої сталася ДТП. А розмір і порядок виплати встановлюється місцевим законодавством і правилами.

  Oh.ua - Онлайн магазин страховок №1 в Україні

  В якій би точці країни ви не знаходилися, електронний поліс ви отримаєте миттєво після оформлення. Якщо ж ви за традиційний паперовий поліс - ми організуємо доставку по Києву або в будь-яке відділення нової пошти по всій Україні!

  ОФОРМЛЕННЯ ПОЛІСА «ЗЕЛЕНА КАРТА» У ЛЬВОВІ

  Така страховка необхідна для в’їзду на територію країн, які приєдналися до міжнародної системи автострахування «Грін-кард». Це держави Європи, Азії, Африки. Усі країни, які межують з Україною, є учасницями цієї системи. Поліси міжнародного зразка «Зелена карта» — найпопулярніший страховий продукт у Львові й інших великих містах та прикордонних областях України. Не маючи «Зеленої карти», автомобіль не зможе виїхати за межі країни. Наявність цього поліса контролює Держкомкордон України.

  Видавати міжнародні страхові сертифікати мають право страхові компанії, що є повними членами МТСБУ. Хоча купити справжню «Зелену карту» можна й у інших страховиків. Вони діють від імені страхових організацій — повних членів МТСБУ, що мають державну ліцензію на обов’язкове страхування відповідальності автовласників за кордоном. Тобто страховиком виступає не компанія-агент, а та, що діє на підставі ліцензії.

  На ціну поліса не впливає місцезнаходження МРЕВ, що реєстрував автомобіль. Вартість страховки залежить лише від терміну, території дії та типу транспортного засобу.

  ЗАХИСТ ВІД ПІДРОБОК

  сіре авто на географічному атласі

  Захист міжнародних полісів автострахування МТСБУ здійснює на етапі їх замовлення та оформлення. Процедура передбачає інформаційний обмін із сервером регулятора під час реєстрації даних страхувальника і об’єкта страхування (транспортного засобу).

  Запит на формування договору страховик направляє на сервер МТСБУ, після чого отримує унікальний код, що є ключовим у захисті від підробок.

  За цим кодом можна перевірити справжність поліса «Зелена карта». Усі дані про видані сертифікати зберігаються в базі, їх можна побачити на сайті МТСБУ.

  ЩО СТРАХУЄ МІЖНАРОДНА АВТОЦИВІЛКА: ОСНОВНІ УМОВИ ПОЛІСА «ГРІН-КАРД»

  Незалежно від того, де укладено договір страхування відповідальності водія за кордоном — у Львові чи іншому місті — він діє лише за межами України. Аналогічно до ОСЦПВ, транспортний засіб, що належить власнику поліса, не страхується. Виплати покривають лише шкоду, що нанесена майну та здоров’ю осіб, які постраждали в ДТП, але не спричинили його.

  Сторона, винна в настанні дорожньої пригоди, відновлює свій автомобіль, отримує медичну допомогу й проходить лікування, у разі необхідності, за власний кошт.

  Замовити страховий поліс «Зелена карта» можна через онлайн-сервіс oh.ua. Тут можна ознайомитись з рейтингами, описом страхових компаній і вибрати найнадійнішого партнера.

  Введіть ваш
  номер телефону і ми
  вам передзвонимо
  Дякуємо, ми скоро з вами зв'яжемося
  Дякую, ваш відгук прийнятий.
  Помилка, спробуйте ще раз.