ОФОРМЛЕННЯ ПОЛІСА "ЗЕЛЕНА КАРТА" У Львові

Виберіть страховку на своє авто
Направление и срок поездки
Oh.UA ЭТО:
  • предложения от проверенных страхов
  • Гарантия низкой цены
  • Доставка в любой город Украины
  • Оплата онлайн и наличными
6 причин купить Зеленую карту на Oh.ua
и сэкономить время и деньги!
1 / 06

Стоимость страховки дешевле, чем на сайтах страховых компаний

2 / 06

Моментальный расчет и оформление Зеленой карты, до 5 минут

3 / 06

Сравнение цен и предложение от всех страховых в одном месте

4 / 06

Зеленую карту на Oh.ua уже купили более 1700 человек

5 / 06

Гарантия низкой цены

6 / 06

Доставка договора в любую точку Украины

Oh.ua - это онлайн сервис сравнения цен и подбора предложений по Автогражданке с помощью которого вы за 5 минут сможете оформить страховку.

Как вы можете получить полис
Зеленая карта?
лупа Рассчитайте стоимость Зеленой карты лупа Сравните предложения по Зеленой карте и выберите лучшее лупа Заполните данные для полиса онлайн
На что обратить внимание при оформлении полиса Зеленая Карта?
Стоимость

Цена не должна отличаться более чем на 15-20%

Светофор МТСБУ

Оценка деятельности страховщика государственным регулятором МТСБУ

Отзывы

Отзывы клиентов о страховщике

Вибрати регіон

Oh.ua - Oh.ua - это онлайн сервис сравнения цен и подбора предложений по Автогражданке с помощью которого вы за 5 минут сможете оформить страховку. Работаем на украинском страховом рынке с 2015 года, помогли сэкономить деньги на страховке более 2000 клиентам Мы гарантируем самые низкие цены. Не дороже, чем напрямую в страховой компании. Решим все вопросы по доставке полиса и оплате.

ОТЗЬІВЬІ КЛИЕНТОВ
Що ви про нас думаєте
Ваша оцінка
Що ви про нас думаєте
Ваша оцінка
Часті питання
Для чого потрібен поліс "Зелена Карта"?

Поліс "Зеленої Карти" необхідний для подорожі за кордон на власному авто. По суті "Зеленка" нічим не відрізняється від поліса ОСАЦВ (ОСЦВ), тільки її дія поширюється не на території України, а за кордоном. У зелену зону входять всі країни Європи, Росія, Білорусь, Молдова.

В який момент потрібно оформляти страховий поліс?

"Зелену Карту" необхідно купувати заздалегідь до виїзду за кордон. Поліс буде потрібно в момент проходження митного контролю.

Який адресу проживання потрібно вказати при оформлення страховки?

Ви можете вказати будь-яку адресу: місце проживання за фактом або адреса прописки.

За кермом авто буваю не тільки я, але і члени моєї сім`ї. Чи діє "Зелена Карта" на інших людей за кермом?

Дія поліса "Зелена Карта" поширюється на будь-яку людину за кермом. Фактично страховка оформляється не на власника транспортного засобу, а на сам автомобіль.

За яким принципом працює поліс "Зелена Карта"?

Відповідальність за відшкодування збитків потерпілій стороні бере на себе національне бюро тієї країни, на території якої сталася ДТП. А розмір і порядок виплати встановлюється місцевим законодавством і правилами.

ОФОРМЛЕННЯ ПОЛІСА «ЗЕЛЕНА КАРТА» У ЛЬВОВІ

Така страховка необхідна для в’їзду на територію країн, які приєдналися до міжнародної системи автострахування «Грін-кард». Це держави Європи, Азії, Африки. Усі країни, які межують з Україною, є учасницями цієї системи. Поліси міжнародного зразка «Зелена карта» — найпопулярніший страховий продукт у Львові й інших великих містах та прикордонних областях України. Не маючи «Зеленої карти», автомобіль не зможе виїхати за межі країни. Наявність цього поліса контролює Держкомкордон України.

Видавати міжнародні страхові сертифікати мають право страхові компанії, що є повними членами МТСБУ. Хоча купити справжню «Зелену карту» можна й у інших страховиків. Вони діють від імені страхових організацій — повних членів МТСБУ, що мають державну ліцензію на обов’язкове страхування відповідальності автовласників за кордоном. Тобто страховиком виступає не компанія-агент, а та, що діє на підставі ліцензії.

На ціну поліса не впливає місцезнаходження МРЕВ, що реєстрував автомобіль. Вартість страховки залежить лише від терміну, території дії та типу транспортного засобу.

страхование

ЗАХИСТ ВІД ПІДРОБОК

Захист міжнародних полісів автострахування МТСБУ здійснює на етапі їх замовлення та оформлення. Процедура передбачає інформаційний обмін із сервером регулятора під час реєстрації даних страхувальника і об’єкта страхування (транспортного засобу).

Запит на формування договору страховик направляє на сервер МТСБУ, після чого отримує унікальний код, що є ключовим у захисті від підробок.

За цим кодом можна перевірити справжність поліса «Зелена карта». Усі дані про видані сертифікати зберігаються в базі, їх можна побачити на сайті МТСБУ.

ЩО СТРАХУЄ МІЖНАРОДНА АВТОЦИВІЛКА: ОСНОВНІ УМОВИ ПОЛІСА «ГРІН-КАРД»

Незалежно від того, де укладено договір страхування відповідальності водія за кордоном — у Львові чи іншому місті — він діє лише за межами України. Аналогічно до ОСЦПВ, транспортний засіб, що належить власнику поліса, не страхується. Виплати покривають лише шкоду, що нанесена майну та здоров’ю осіб, які постраждали в ДТП, але не спричинили його.

Сторона, винна в настанні дорожньої пригоди, відновлює свій автомобіль, отримує медичну допомогу й проходить лікування, у разі необхідності, за власний кошт.

Замовити страховий поліс «Зелена карта» можна через онлайн-сервіс oh.ua. Тут можна ознайомитись з рейтингами, описом страхових компаній і вибрати найнадійнішого партнера.

Спасибо, мы перезвоним вам на протяжении 5 минут.
Введите ваш
номер телефона и мы
вам перезвоним
Спасибо, мы перезвоним вам на протяжении 5 минут.
Спасибо, ваш отзыв принят.
Ошибка, попробуйте еще раз.