Страховка КАСКО в Україні
Страховка КАСКО – назва процедури добровільного страхування машини. Це значно зменшує матеріальні втрати через дорожньо-транспортну пригоду або інші випадки, які визнаються страховими.
У нашій країні КАСКО вважається саме добровільним рішенням, завдяки якому вдасться істотно скоротити витрати при ДТП. Такі поліси підійдуть усім автомобілям, дозволять захистити машину від різного роду пошкоджень. Для оформлення такого документа знадобиться просто скористатися послугами онлайн-сайту oh.ua.
Списки ризиків, що покриваються договором про страхування
Після оформлення КАСКО ви зможете розраховувати на зменшення витрат по причині ушкоджень, псування майна, викрадення ТЗ. Основні ризики, що покриваються документом:
- участь автомобіля в дорожньо-транспортній пригоді;
- наявність протиправних дій третіх осіб, які призводять до псування транспорту;
- викрадення, а також пограбування, крадіжка, проведення розбою, незаконного заволодіння;
- раптові стихійні лиха, такі як вибухи, пожежі, удари блискавкою, гради, сильні вітри, зливи, затоплення, землетруси та ін.
Отримати такий вид страховки можуть всі власники транспортних засобів – від легкових, вантажних автомобілів до напівпричепів, причепів, мікроавтобусів, автобусів, сільськогосподарської техніки.
Дана страховка може оформлятися тільки на певний термін, якщо авто по півроку стоїть в гаражі, то немає сенсу купувати поліс на цілий рік.
Оформлення та отримання виплат по КАСКО
Оформити поліс КАСКО можна за технічним паспортом на автомобіль, посвідченням водія, паспортом на ІПН власника. Іноді додатково знадобиться інформація стосовно раніше оформлених страхових випадків, наявності або відсутності місця для паркування. Це необхідно, щоб провести розрахунок ризиків.
Коли виникають страхові випадки, власнику автомобіля знадобиться зв'язатися з представником страхової компанії, повідомити йому цю інформацію, а потім слідувати інструкціям.
Авто можна переміщати, також не допускається розмова з третіми особами в самостійному порядку, не проводити ремонт машини без згоди на це страхового представника.
Те, в які терміни будуть виплачені фінансові кошти, залежить від компанії-страховика. Зазвичай ці дані прописуються в страховому полісі.
Коли в офіс страхової компанії будуть надані всі документи, факт страхового випадку буде підтверджений, нарахування почнуть надходити. До основного переліку документів відносять:
- ксерокопію протоколу від поліції;
- фотографії, на яких видно місце ДТП, а також чітко зафіксований автомобільний номер;
- контакти свідків.
Усі деталі будуть заздалегідь прописані в договорі страхування, але представник компанії обов'язково їх озвучить.
Вартість КАСКО в Україні
Те, за якою ціною можна буде купити автострахування, залежить від пакета страхових випадків,марки тамоделіавто, що страхується, кількості та вікуводіїв, що керують автівкою, а такожрядуіншихмоментів.
Дана сума зменшується, якщо оформлення проводиться через портал oh.ua. На нашому сайті зібрані найкращі пропозиції страховиків. Менеджер компанії обов'язково проконсультує вас з усіх питань, дозволить вивчити кілька пропозицій від різних компаній. Те, скільки коштує поліс в Україні, важливий аспект в оформленні.
На що звернути увагу перед покупкою?
Перше, що необхідно зробити, це перевірити ліцензію компанії. Але, оскільки цим займаються наші менеджери, даний пункт можна пропустити. Також в обов'язковому порядку ознайомтеся зі списком термінології, яку використовує страхова компанія, проведіть їх порівняння.
Слова «збиток», «розкрадання», «викрадення» кожна компанія-страховик трактує по-своєму. Тому ознайомтеся з правилами страхування, уточнюйте, що цікавлять.
Обов'язково уточніть вимоги тієї чи іншої страхової компанії. Є багато нюансів, наприклад, не всі парковки закритого типу, можуть надати охоронну систему, або не мають документів для цього.
Слід розібратися з термінами відшкодування. Краще завчасно розібратися з тим, яким буде алгоритм дій при страховому випадку. При недотриманні вимог, страхова компанія може скасувати виплати або скоротити їх.
Обов'язкова умова – уточнити терміни відшкодування.
Причини відмови у відшкодуванні
До основних причин відмови відносять:
- якщо за умовами договору випадок не є страховим;
- шкоду завдано не машині, а водієві чи пасажирам;
- машина постраждала, коли за кермом був не той водій, який внесений в страховку;
- страхувальником не були виконані обов'язки, встановлені в договорі (наприклад, парковка не охоронялась);
- інформація про подію страхового випадку не була достовірною.
Також не буде діяти поліс страхування КАСКО, якщо водій був нетверезим.
oh.ua стане вигідним рішенням для оформлення КАСКО за вигідною ціною.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Повне каско Часткове каско Kаско на старий автомобіль Каско на короткий термін Каско для водіїв початківців Каско від угону