Послуга добровільного страхування КАСКО

Що таке КАСКО?

КАСКО є добровільним видом страхування, на відміну від ОСЦПВ, використовувати який в нашій країні обов'язково. Даний поліс призначений для відшкодування вартості ремонту Вашого автомобіля. Виходячи з того, що ОСЦПВ відшкодовує ремонт пошкоджень тільки автомобілів інших учасників ДТП, то за відсутності поліса КАСКО Ваш транспортний засіб доведеться ремонтувати за свої гроші.

Друга важлива особливість КАСКО — це компенсація витрат на ремонт авто навіть при Вашій провині в ДТП і при пошкодженнях нанесених транспортному засобу падаючими предметами, тваринами, пожежею, стихією, третіми особами і т.д .. Також існують поліси КАСКО, що захищають від угону автомобіля або крадіжки його окремих частин. Список відшкодовуються КАСКО збитків може відрізнятися в залежності від страховика і конкретного полісу КАСКО.

Широкі можливості страховки КАСКО визначають її відносно високу вартість, яку страховики формують самі, на відміну від ОСЦПВ, ціну якої багато в чому визначають держоргани.

При тому, що КАСКО є відмінним інструментом, що оберігає від незапланованих фінансових витрат викликаних ДТП, потрібно розуміти, що страховик у багатьох випадках має право відмови у виплаті відшкодування. Ситуації, в яких страхувальнику не варто сподіватися на виплату по збитку прописані в договорі як виключення, або випливають із тексту договору. Це може бути ДТП несправного автомобіля, який не пройшов техогляд, аварія при водінні під впливом алкоголю, або коли за кермом авто знаходилась людина без прав на водіння.

На сайті Oh.UA Ви зможете підібрати поліс КАСКО, виходячи з найважливіших параметрів продукту - надійності страхової компанії, вартості поліса і якості страхового покриття, яке визначає роботу страховки в кожному конкретному випадку. Зверніть увагу, що різниця між страховкою КАСКО у різних страховиків, полягає не тільки в різниці тарифів, але і в умовах виплати та відмови і в таких розширеннях сервісу, як надання евакуатора, додаткового асистансу і т.д.

Для більш детальної консультації по даному виду страхування звертайтеся за допомогою до співробітників Oh.UA