yandex metrika
Каско для водіїв початківців - купити каско для новачка | Oh.ua
 1. Головна
 2. КАСКО
 3. Для начинающих водителей

Каско для водіїв початківців Залиште дані вашого автомобілю і ми підберемо кращу пропозицію для вас

Як відбувається процес вибору КАСКО
1 / 4

Заповніть заявку на КАСКО онлайн на Oh.ua

2 / 4

Назвіть свої побажання у телефонній розмові з менеджером

3 / 4

Отримайте 5 пропозицій у зручній таблиці та виберіть найкраще

4 / 4

Оплатіть онлайн та заберіть договір в офісі або на НП

Oh.ua - онлайн магазин страховок, в якому за 5 хвилин ви зможете оформити необіхдний поліс.

Наші партнери
Страхові компанії, з якими ми працюємо:
Digital - страховая компания № 1 в Украине
Австрийская страховая группа.
Международная канадская страховая группа Fairfax Financial Holdings.
Крупнейшая страховая группа в Восточной и Центральной Европе
Входит в топ 3 страховщиков по КАСКО

Наші принципи при роботі з вами Детально про те, чому люди обирають Oh.ua

Иконка мешок с деньгами png

Пропонуємо вигідну ціну

Ми більше 6 років співпрацюємо з лідерами ринку страхування КАСКО, тому, ми маємо спеціальні умови страхування, яких немає у інших

Иконка поддержа консультация png

Допомагаємо вибрати страхову

Ви отримаєте 5 пропозицій у зручній таблиці для порівняння з рекомендацією та вказівками на плюси та мінуси від менеджера Oh.ua

Иконка подмигивание смайлик png

Оформляємо швидко та без турбот

Оформляємо договір дистанційно, а сплатити можна онлайн.

Питання що часто задаються
 • Що таке КАСКО?
 • Це страховка автомобіля, яка покриває збитки в наслідок ДТП, викрадення, протиправних дій третіх осіб, стихійних лих і пожеж

 • Скільки коштує КАСКО?
 • Вартість КАСКО розраховується виходячи з ринкової вартості автомобіля на момент страхування (саме ціна авто і буде страховою сумою, в рамках якої страхова компанія здійснює виплату), а також від кількості, віку і стажу водіїв, розміру обраної франшизи, переліку ризиків і інших моментів.

 • Чим КАСКО відрізняється від автоцивілки?
 • Автоцивілка страхує Вашу відповідальність перед іншими учасниками дорожнього руху, а КАСКО - Ваш автомобіль.  

 • Чи треба купувати автоцивілку, якщо є КАСКО?
 • Автоцивілка це обов'язковий вид страхування. Без цього поліса жоден водій не має права виїжджати на дорогу. КАСКО це добровільне страхування, яке покриває збитки пов'язані з ДТП, викраденням та іншими ушкодженнями Вашого авто. Одна страховка в жодному разі не виключає іншу.  

 • Можна оформити КАСКО в розстрочку?
 • Можна оформити КАСКО з розбивкою платежу на кілька частин.  

 • Який термін дії КАСКО?
 • Стандартний термін дії КАСКО 1 рік, але є можливість оформити на строк дії від 6 місяців.  

 • Чи можу я обслуговуватись на своєму СТО?
 • Практично всі страховики надають клієнту таке право. Для цього, при оформленні КАСКО, треба обрати СТО на вибір Страхувальника.  

  Новачок відчуває себе досить невпевнено на дорогах України, особливо при наявності ям, великого скупчення транспортних засобів в одному населеному пункті і наявної криміногенної ситуації. КАСКО для початківців водіїв – оптимальний вихід, що дозволяє захистити своє авто від посягань з боку третіх осіб, непередбачених ситуацій на дорогах і навіть від природних катаклізмів.

  Молодий водій в обов'язковому порядку повинен ознайомитися з рекомендаціями дорожньої служби в плані безпеки і знати правила руху. До перших, наприклад, відносяться автоматичні стопери на двигун і педалі, чохол на ключі, подвійна сигналізація, відстеження авто по GPS та ін. Чітке дотримання ПДР вбереже від більшості можливих форс-мажорів на дорогах з вини самого водія.

  Але навіть досвідчений автолюбитель розуміє, що машина може стояти на платній парковці і бути пошкодженою іншими учасниками руху або сухою гілкою, що впала з дерева.

  КАСКО для новачка

  Страхування КАСКО не є обов'язковим і за його відсутність не передбачається штраф. КАСКО не страхує відповідальність перед третіми особами і майно, що перевозиться в авто. Однак покриттю підлягають витрати при нанесенні шкоди транспортному засобу в форс-мажорних ситуаціях, таких як:

  • ДТП;
  • викрадення та пошкодження;
  • стихійні лиха;
  • наїзд на тварин та ін.

  Початківець водій за допомогою договору КАСКО купує свою впевненість у вирішенні цілого спектру актуальних питань. Але варто пам'ятати, що водіння в нетверезому стані, передача ключів і документів третім особам та інші дії, що провокують потенційну можливість вчинення протиправних дій з авто є практично для всіх страховиків підставою відмовити у виплатах. Також існує ряд нюансів, індивідуальних у кожної страхової компанії в частині винятків і процесуальних аспектів, вартості та ін. В зв'язку з цим, ресурс oh.ua рекомендує перед підписанням договору ретельно ознайомитися з такими параграфами:

  • ціноутворення;
  • страхові випадки (список ризиків);
  • відмова у виплатах;
  • процедура звернення до страховика при настанні страхового випадку;
  • сума і терміни виплат.

  На сайті oh.ua представлені пропозиції для тих, хто вже має стаж водіння, і тільки набуває досвіду. У списку компаній виключно перевірені страховики, які мають варіативні договори співпраці з урахуванням особливостей конкретних ситуацій. Це дозволяє задовольнити і побажання автолюбителя на КАСКО без досвіду водіння, надавши оптимальний пакет послуг за прийнятними цінами.

  Скільки коштує КАСКО для початківця водія?

  Для кожної марки авто в залежності від регіону, року випуску і ринкової вартості у страховиків закладений певний коефіцієнт. Однак, не секрет, що на вартість КАСКО впливають і інші фактори. У тому числі і досвід водіння, вік водія.

  КАСКО без стажу спочатку обійдеться дорожче, ніж для водіїв навіть з мінімальним досвідом. Однак в подальшому при відсутності страхових випадків компанії-страховики переглядають коефіцієнти і часто впроваджують програми лояльності, які допомагають заощадити.

  Щоб заощадити, починати співпрацю краще з договорів, які передбачають франшизу. Також можна купити КАСКО не на весь рік, а на квартал або півріччя. Недосвідчені водії оцінять пропозиції за комбінованими і частковими ризиками, що вбережуть від витрат в конкретних ситуаціях, які становлять найбільшу загрозу. Наприклад, часті викрадення авто в мікрорайоні міста або вандалізм.

  Де купити КАСКО новачкам?

  Менеджери компанії oh.ua за 3 хвилини сформують кілька пакетів пропозицій для будь-якого водія на його авто з урахуванням індивідуальних особливостей машини, стажу водіння і побажань за списком ризиків. Варіативна і вартість послуг, що надаються. Тому клієнт отримує можливість вибору за релевантністю умов, згідно з його особистими критеріями.

  Після вибору компанії і виду співпраці, залишається тільки огляд машини представником страховика і підписання документів.