yandex metrika
Каско в Києві - придбати страховку КАСКО в Києві за найкращою ціною

КАСКО В Києві Залиште дані вашого автомобілю і ми підберемо кращу пропозицію для вас

Страхуємо КАСКО. Гарантуємо виплати. Безкоштовна юридична допомога

5 найбільш надійних страхових

Ми вже більше 6 років співпрацюємо тільки з найнадійнішими страховиками КАСКО

Знаємо процеси виплати

Наші менеджери - обов'язково мають досвід роботи в одній із страхових, які ми пропонуємо. Тому, ми знаємо процеси стразаххових з всередині

Безкоштовна юридична допомога

Наш адвокат безкоштовно проконсультує, допоможе оформити документи або позов у ​​разі затримки виплати з боку страхової

Завжди на вашому боці

Ми розповімо Вам всі тонкощі продуктів і виберемо оптимальний. Максимально простий процес оформлення. Робимо всю роботу за вас

Наші партнери
Страхові компанії, з якими ми працюємо:
Digital - страховая компания № 1 в Украине Детальніше
Лидер медицинского страхования Детальніше
Международная страховая группа - Ingo Детальніше
Международная канадская страховая группа Fairfax Financial Holdings. Детальніше
Крупнейшая страховая группа в Восточной и Центральной Европе Детальніше

Наші принципи при роботі з вами Детально про те, чому вам вигідно працювати з нами

Иконка мешок с деньгами png

Пропонуємо вигідну ціну

Ми більше 6 років співпрацюємо з лідерами ринку страхування КАСКО, тому, ми маємо спеціальні умови страхування, яких немає у інших

Иконка поддержа консультация png

Надаємо безкоштовну юр. консультацію

Ми допоможемо вирішити всі питання зі страховиком, які можуть виникнути на етапі виплат. Наш адвокат безкоштовно проконсультує, допоможе оформити документи, якщо необхідно підготує скарги в відповідні органи, складе позовну заяву в суд. Пам'ятайте -ми завжди на стороні клієнта!

Иконка подмигивание смайлик png

Любимо своїх клієнтів і свою роботу

Ми просто віддані справі, і підходимо до нього з максимальною самовіддачею. Викличемо евакуатор, або підвеземо бензин, коли це необхідно. Чи не кидаємо своїх у біді!

Питання що часто задаються
 • Що таке КАСКО?
 • Це страховка автомобіля, яка покриває збитки в наслідок ДТП, викрадення, протиправних дій третіх осіб, стихійних лих і пожеж

 • Скільки коштує КАСКО?
 • Вартість КАСКО розраховується виходячи з ринкової вартості автомобіля на момент страхування (саме ціна авто і буде страховою сумою, в рамках якої страхова компанія здійснює виплату), а також від кількості, віку і стажу водіїв, розміру обраної франшизи, переліку ризиків і інших моментів.

 • Чим КАСКО відрізняється від автоцивілки?
 • Автоцивілка страхує Вашу відповідальність перед іншими учасниками дорожнього руху, а КАСКО - Ваш автомобіль.  

 • Чи треба купувати автоцивілку, якщо є КАСКО?
 • Автоцивілка це обов'язковий вид страхування. Без цього поліса жоден водій не має права виїжджати на дорогу. КАСКО це добровільне страхування, яке покриває збитки пов'язані з ДТП, викраденням та іншими ушкодженнями Вашого авто. Одна страховка в жодному разі не виключає іншу.  

 • Можна оформити КАСКО в розстрочку?
 • Можна оформити КАСКО з розбивкою платежу на кілька частин.  

 • Який термін дії КАСКО?
 • Стандартний термін дії КАСКО 1 рік, але є можливість оформити на строк дії від 6 місяців.  

 • Чи можу я обслуговуватись на своєму СТО?
 • Практично всі страховики надають клієнту таке право. Для цього, при оформленні КАСКО, треба обрати СТО на вибір Страхувальника.  

  Автострахування є процедурою добровільного або обов'язкового страхування транспортного засобу або відповідальності водія перед третіми особами, що дозволяє зменшити фінансові втрати внаслідок ДТП чи інших страхових випадків.

  В Україні існує як обов'язковий вид страховки, так і добровільний. Договору по ОСАГО і КАСКО в Києві затребувані для будь-якого типу машин через підвищеної небезпеки заподіяння шкоди в місті-мільйоннику. І, незважаючи на те, що адміністративна відповідальність настає лише при відсутності ОСАГО, придбати Каско прагнуть як новачки, так і досвідчені водії. Зробити це можна на нашому сайті.

  Каско в Києві

  КАСКО як вид страховки

  Оформити КАСКО в Києві – означає знизити або повністю нівелювати витрати в разі нанесення шкоди авто іншими учасниками руху, забезпечити відшкодування при викраденні, пошкодженні машини через несприятливі погодні умови, нещасних випадків тощо. Повне КАСКО означає, що компанія-страховик зобов'язується виплачувати компенсацію при будь-яких обставин, що стали причиною необхідності фінансових витрат на ремонт транспортного засобу.

  Цей вид страхування є добровільним і варіативним за термінами. Якщо машина буде стояти в гаражі півроку і користуються нею лише в певний сезон, то це автоматично знижує вартість послуг страховика.

  Умови оформлення та виплат по КАСКО

  Щоб оформити КАСКО, страховку потрібно надати тех. паспорт на машину, паспорт та ІПН власника і посвідчення водія. Також можуть запросити інформацію про наявність страхових випадків раніше, паркувальному місці в нічний час, щоб розрахувати ризики.

  При виникненні випадку, що має ознаки страхового, власник обов'язково зв'язується в телефонному режимі з представником страховика і повідомляє йому про це, слідуючи інструкціям щодо подальших дій. Ні в якому разі авто не переміщують, не вирішують питання з третіми особами самостійно, не ремонтують без згоди страховика (після огляду його експертом).

  Терміни виплати регламентовані у кожного страховика по-своєму, про що зазначається в договорі. Але початок начислення – надання в офіс страховика всіх документів, що підтверджують факт наявності страхового випадку:

  • копії протоколу поліції;
  • фотографій з місця події (з чітко зафіксованим номером машини);
  • контактних даних свідків.

  Усі нюанси зафіксовані в договорі страхування, але будуть озвучені повторно представником компанії.

  Вартість КАСКО в Києві

  Вартість КАСКО в Києві

  Ціна автостраховки залежить від пакета страхових випадків, які власник бажає внести в договір. Це дозволяє підібрати найбільш вигідні умови, виходячи з власних побажань автолюбителя.

  Зменшити суму можна, скориставшись онлайн-ресурсом oh.ua, на якому представлені пропозиції перевірених страховиків з найбільш прийнятними розцінками. Щоб купити недорого в Києві КАСКО, краще проконсультуватися з менеджером, який розрахує вартість. Бажано ознайомитися з пропозиціями як мінімум 2-3 страховиків в пунктах умов по виплатах і сумами, строками та страховими випадками. Це створить глибоке розуміння питання і дозволить зробити релевантний вибір.

  Завдяки зручному сервісу зробити покупку можна максимально вигідною.


  Повернутися до розрахунків