yandex metrika
Каско в Києві - придбати страховку КАСКО в Києві за найкращою ціною

КАСКО В Києві Залиште дані вашого автомобілю і ми підберемо кращу пропозицію для вас

Як відбувається процес вибору КАСКО
1 / 4

Заповніть заявку на КАСКО онлайн на Oh.ua

2 / 4

Назвіть свої побажання у телефонній розмові з менеджером

3 / 4

Отримайте 5 пропозицій у зручній таблиці та виберіть найкраще

4 / 4

Оплатіть онлайн та заберіть договір в офісі або на НП

Oh.ua - онлайн магазин страховок, в якому за 5 хвилин ви зможете оформити необіхдний поліс.

Наші партнери
Страхові компанії, з якими ми працюємо:
Digital - страховая компания № 1 в Украине
Австрийская страховая группа.
Международная канадская страховая группа Fairfax Financial Holdings.
Крупнейшая страховая группа в Восточной и Центральной Европе
Входит в топ 3 страховщиков по КАСКО

Наші принципи при роботі з вами Детально про те, чому люди обирають Oh.ua

Иконка мешок с деньгами png

Пропонуємо вигідну ціну

Ми більше 6 років співпрацюємо з лідерами ринку страхування КАСКО, тому, ми маємо спеціальні умови страхування, яких немає у інших

Иконка поддержа консультация png

Допомагаємо вибрати страхову

Ви отримаєте 5 пропозицій у зручній таблиці для порівняння з рекомендацією та вказівками на плюси та мінуси від менеджера Oh.ua

Иконка подмигивание смайлик png

Оформляємо швидко та без турбот

Оформляємо договір дистанційно, а сплатити можна онлайн.

Питання що часто задаються
 • Що таке КАСКО?
 • Це страховка автомобіля, яка покриває збитки в наслідок ДТП, викрадення, протиправних дій третіх осіб, стихійних лих і пожеж

 • Скільки коштує КАСКО?
 • Вартість КАСКО розраховується виходячи з ринкової вартості автомобіля на момент страхування (саме ціна авто і буде страховою сумою, в рамках якої страхова компанія здійснює виплату), а також від кількості, віку і стажу водіїв, розміру обраної франшизи, переліку ризиків і інших моментів.

 • Чим КАСКО відрізняється від автоцивілки?
 • Автоцивілка страхує Вашу відповідальність перед іншими учасниками дорожнього руху, а КАСКО - Ваш автомобіль.  

 • Чи треба купувати автоцивілку, якщо є КАСКО?
 • Автоцивілка це обов'язковий вид страхування. Без цього поліса жоден водій не має права виїжджати на дорогу. КАСКО це добровільне страхування, яке покриває збитки пов'язані з ДТП, викраденням та іншими ушкодженнями Вашого авто. Одна страховка в жодному разі не виключає іншу.  

 • Можна оформити КАСКО в розстрочку?
 • Можна оформити КАСКО з розбивкою платежу на кілька частин.  

 • Який термін дії КАСКО?
 • Стандартний термін дії КАСКО 1 рік, але є можливість оформити на строк дії від 6 місяців.  

 • Чи можу я обслуговуватись на своєму СТО?
 • Практично всі страховики надають клієнту таке право. Для цього, при оформленні КАСКО, треба обрати СТО на вибір Страхувальника.  

  Автострахування є процедурою добровільного або обов'язкового страхування транспортного засобу або відповідальності водія перед третіми особами, що дозволяє зменшити фінансові втрати внаслідок ДТП чи інших страхових випадків.

  В Україні існує як обов'язковий вид страховки, так і добровільний. Договору по ОСАГО і КАСКО в Києві затребувані для будь-якого типу машин через підвищеної небезпеки заподіяння шкоди в місті-мільйоннику. І, незважаючи на те, що адміністративна відповідальність настає лише при відсутності ОСАГО, придбати Каско прагнуть як новачки, так і досвідчені водії. Зробити це можна на нашому сайті.

  Каско в Києві

  КАСКО як вид страховки

  Оформити КАСКО в Києві – означає знизити або повністю нівелювати витрати в разі нанесення шкоди авто іншими учасниками руху, забезпечити відшкодування при викраденні, пошкодженні машини через несприятливі погодні умови, нещасних випадків тощо. Повне КАСКО означає, що компанія-страховик зобов'язується виплачувати компенсацію при будь-яких обставин, що стали причиною необхідності фінансових витрат на ремонт транспортного засобу.

  Цей вид страхування є добровільним і варіативним за термінами. Якщо машина буде стояти в гаражі півроку і користуються нею лише в певний сезон, то це автоматично знижує вартість послуг страховика.

  Умови оформлення та виплат по КАСКО

  Щоб оформити КАСКО, страховку потрібно надати тех. паспорт на машину, паспорт та ІПН власника і посвідчення водія. Також можуть запросити інформацію про наявність страхових випадків раніше, паркувальному місці в нічний час, щоб розрахувати ризики.

  При виникненні випадку, що має ознаки страхового, власник обов'язково зв'язується в телефонному режимі з представником страховика і повідомляє йому про це, слідуючи інструкціям щодо подальших дій. Ні в якому разі авто не переміщують, не вирішують питання з третіми особами самостійно, не ремонтують без згоди страховика (після огляду його експертом).

  Терміни виплати регламентовані у кожного страховика по-своєму, про що зазначається в договорі. Але початок начислення – надання в офіс страховика всіх документів, що підтверджують факт наявності страхового випадку:

  • копії протоколу поліції;
  • фотографій з місця події (з чітко зафіксованим номером машини);
  • контактних даних свідків.

  Усі нюанси зафіксовані в договорі страхування, але будуть озвучені повторно представником компанії.

  Вартість КАСКО в Києві

  Вартість КАСКО в Києві

  Ціна автостраховки залежить від пакета страхових випадків, які власник бажає внести в договір. Це дозволяє підібрати найбільш вигідні умови, виходячи з власних побажань автолюбителя.

  Зменшити суму можна, скориставшись онлайн-ресурсом oh.ua, на якому представлені пропозиції перевірених страховиків з найбільш прийнятними розцінками. Щоб купити недорого в Києві КАСКО, краще проконсультуватися з менеджером, який розрахує вартість. Бажано ознайомитися з пропозиціями як мінімум 2-3 страховиків в пунктах умов по виплатах і сумами, строками та страховими випадками. Це створить глибоке розуміння питання і дозволить зробити релевантний вибір.

  Завдяки зручному сервісу зробити покупку можна максимально вигідною.


  Повернутися до розрахунків