yandex metrika
Каско на місяць / на 3 місяці / на півроку - Каско на короткий термін
 1. Головна
 2. КАСКО
 3. На короткий срок

Страхування каско на короткий термін Залиште дані вашого автомобілю і ми підберемо кращу пропозицію для вас

Страхуємо КАСКО. Гарантуємо виплати. Безкоштовна юридична допомога

5 найбільш надійних страхових

Ми вже більше 6 років співпрацюємо тільки з найнадійнішими страховиками КАСКО

Знаємо процеси виплати

Наші менеджери - обов'язково мають досвід роботи в одній із страхових, які ми пропонуємо. Тому, ми знаємо процеси стразаххових з всередині

Безкоштовна юридична допомога

Наш адвокат безкоштовно проконсультує, допоможе оформити документи або позов у ​​разі затримки виплати з боку страхової

Завжди на вашому боці

Ми розповімо Вам всі тонкощі продуктів і виберемо оптимальний. Максимально простий процес оформлення. Робимо всю роботу за вас

Наші партнери
Страхові компанії, з якими ми працюємо:
Digital - страховая компания № 1 в Украине Детальніше
Лидер медицинского страхования Детальніше
Международная страховая группа - Ingo Детальніше
Международная канадская страховая группа Fairfax Financial Holdings. Детальніше
Крупнейшая страховая группа в Восточной и Центральной Европе Детальніше

Наші принципи при роботі з вами Детально про те, чому вам вигідно працювати з нами

Иконка мешок с деньгами png

Пропонуємо вигідну ціну

Ми більше 6 років співпрацюємо з лідерами ринку страхування КАСКО, тому, ми маємо спеціальні умови страхування, яких немає у інших

Иконка поддержа консультация png

Надаємо безкоштовну юр. консультацію

Ми допоможемо вирішити всі питання зі страховиком, які можуть виникнути на етапі виплат. Наш адвокат безкоштовно проконсультує, допоможе оформити документи, якщо необхідно підготує скарги в відповідні органи, складе позовну заяву в суд. Пам'ятайте -ми завжди на стороні клієнта!

Иконка подмигивание смайлик png

Любимо своїх клієнтів і свою роботу

Ми просто віддані справі, і підходимо до нього з максимальною самовіддачею. Викличемо евакуатор, або підвеземо бензин, коли це необхідно. Чи не кидаємо своїх у біді!

Питання що часто задаються
 • Що таке КАСКО?
 • Це страховка автомобіля, яка покриває збитки в наслідок ДТП, викрадення, протиправних дій третіх осіб, стихійних лих і пожеж

 • Скільки коштує КАСКО?
 • Вартість КАСКО розраховується виходячи з ринкової вартості автомобіля на момент страхування (саме ціна авто і буде страховою сумою, в рамках якої страхова компанія здійснює виплату), а також від кількості, віку і стажу водіїв, розміру обраної франшизи, переліку ризиків і інших моментів.

 • Чим КАСКО відрізняється від автоцивілки?
 • Автоцивілка страхує Вашу відповідальність перед іншими учасниками дорожнього руху, а КАСКО - Ваш автомобіль.  

 • Чи треба купувати автоцивілку, якщо є КАСКО?
 • Автоцивілка це обов'язковий вид страхування. Без цього поліса жоден водій не має права виїжджати на дорогу. КАСКО це добровільне страхування, яке покриває збитки пов'язані з ДТП, викраденням та іншими ушкодженнями Вашого авто. Одна страховка в жодному разі не виключає іншу.  

 • Можна оформити КАСКО в розстрочку?
 • Можна оформити КАСКО з розбивкою платежу на кілька частин.  

 • Який термін дії КАСКО?
 • Стандартний термін дії КАСКО 1 рік, але є можливість оформити на строк дії від 6 місяців.  

 • Чи можу я обслуговуватись на своєму СТО?
 • Практично всі страховики надають клієнту таке право. Для цього, при оформленні КАСКО, треба обрати СТО на вибір Страхувальника.  

  КАСКО є добровільним страхуванням транспортного засобу від псування і викрадення. При цьому збиток може бути завдано як внаслідок людського фактора, так і з незалежних від нього причин. На вартість поліса впливає кілька важливих факторів: вік і стаж водіння водія, марка авто і рік її випуску, технічний стан на момент угоди, умови співпраці.

  Перелік страхових випадків

  Існує кілька видів страхових договорів КАСКО за кількістю страхових випадків: часткові, комплексні, загальні. Перші є найбільш дешевими і включають мінімум послуг. Другі передбачають вже кілька форс-мажорних ситуацій. А треті припускають розширений пакет послуг. Страховка може покривати:

  • витрати на ремонт ТЗ у зв'язку з ДТП за провини кожного з учасників дорожнього руху (і навіть тварини);
  • пошкодження під час перебування на стоянках і парковках в зв'язку з протиправними діями третіх осіб;
  • вартість майна після викрадення;
  • витрати на відновлення після впливу природних катаклізмів і форс-мажорних ситуацій.

  Автострахування – гарантія збереження значних коштів, певна фінансова «подушка» для практичних водіїв незалежно від категорії ТЗ і його ринкової вартості.

  Типи полісів і варіанти співпраці

  Страховики в боротьбі за клієнта пропонують кілька варіацій полісів:

  • за терміном дії;
  • переліком ризиків;
  • умовами виплат (франшиза);
  • вартістю тощо.

  Все це дозволяє підібрати оптимальний варіант, який буде вигідний обом сторонам.

  На який термін можна оформити КАСКО?

  Оформити поліс в Україні можна практично на будь-який термін. Індивідуальний підхід менеджерів ресурсу oh.ua забезпечує найкращі умови для конкретних видів авто і зі специфічними побажаннями водія. І для тих, хто хоче зробити КАСКО більш економним, питання термінів дії договору цілком актуальне. Адже чим він менше, тим нижче вартість послуг на даний період.

  Мінімальний термін КАСКО у різних страховиків варіюється від тижня і місяці до півроку. Такі договори укладаються з можливістю автоматичного пролонгування за тими самими умовами.

  Мінімальне КАСКО на тиждень вигідно водіям для отримання досвіду водіння і тим, хто не планує користуватися машиною більше цього терміну. Страховка КАСКО на 1 місяць і інші 2-3 місячні поліси актуальні, наприклад, при відсутності бажання водити ТС взимку. Навпаки, страхування КАСКО на 3 місяці для мотоциклів доречно при подорожах на даному виді транспорту виключно влітку.

  Однак купити КАСКО на 2 місяці і постійно його пролонгувати не резон. Вартість за рік буде вищою, ніж при оформленні поліса відразу на цей же період. У такому випадку, бажання заощадити обернеться зайвими витратами. Але резон у цьому є за умови перманентної зміни умов договору. Тоді буде вважатися, що це не один і той же поліс пролонгується, а один і той же клієнт укладає нові договори в залежності від своїх умов, потреб, що змінилися. Наприклад, досвідчений водій бажає застрахувати авто від угону, але через місяць передасть дане ТЗ в користування недосвідченому, який вважає за краще убезпечити себе і від ДТП.

  Як підібрати вигідний договір КАСКО?

  Зрозуміти ази ціноутворення допоможуть менеджери компанії oh.ua. Зокрема, вони прорахують вартість, виходячи з даних про автомобіль і водія, наповнюваності списку страхових випадків.

  Важливими аспектами є і пункти, що розкривають процедуру відшкодування коштів страховиком. Вони залежать від:

  • суми страховки;
  • детермінанти відмови у виплатах;
  • вимоги щодо зв'язку зі страховиком при настанні страхового випадку;
  • терміни компенсації;
  • ціна послуг.

  Фахівці компанії oh.ua звернуть увагу водіїв на важливі моменти, щоб зробити вибір було простіше, і нівелювати можливі складнощі і непорозуміння між страховою фірмою і клієнтом.

  Етапи укладення договору

  На сайті oh.ua представлені пропозиції виключно від перевірених страхових фірм, з великим досвідом роботи в даній сфері і позитивними відгуками клієнтів. Перевірити рейтинг страховика можна за кількістю компенсованих страхових випадків і сумами виплат за рік. Звернувшись на ресурс oh.ua, водій гарантовано отримає актуальну інформацію від кращих СК.

  Після вибору фірми-страховика, відбувається передача пакета документів і обов'язковий особистий огляд машини представником СК. Підписаний договір вступає в силу на наступну добу після дати запевнення обома сторонами.

  Ресурс oh.ua робить процедуру оформлення страховки легкою і не затратною за часом.