yandex metrika
Kаско на старий автомобіль - купити в Україні | Oh.ua
 1. Головна
 2. КАСКО
 3. Kаско на старый автомобиль

Каско для старих авто Залиште дані вашого автомобілю і ми підберемо кращу пропозицію для вас

Як відбувається процес вибору КАСКО
1 / 4

Заповніть заявку на КАСКО онлайн на Oh.ua

2 / 4

Назвіть свої побажання у телефонній розмові з менеджером

3 / 4

Отримайте 5 пропозицій у зручній таблиці та виберіть найкраще

4 / 4

Оплатіть онлайн та заберіть договір в офісі або на НП

Oh.ua - онлайн магазин страховок, в якому за 5 хвилин ви зможете оформити необіхдний поліс.

Наші партнери
Страхові компанії, з якими ми працюємо:
Digital - страховая компания № 1 в Украине
Австрийская страховая группа.
Международная канадская страховая группа Fairfax Financial Holdings.
Крупнейшая страховая группа в Восточной и Центральной Европе
Входит в топ 3 страховщиков по КАСКО

Наші принципи при роботі з вами Детально про те, чому люди обирають Oh.ua

Иконка мешок с деньгами png

Пропонуємо вигідну ціну

Ми більше 6 років співпрацюємо з лідерами ринку страхування КАСКО, тому, ми маємо спеціальні умови страхування, яких немає у інших

Иконка поддержа консультация png

Допомагаємо вибрати страхову

Ви отримаєте 5 пропозицій у зручній таблиці для порівняння з рекомендацією та вказівками на плюси та мінуси від менеджера Oh.ua

Иконка подмигивание смайлик png

Оформляємо швидко та без турбот

Оформляємо договір дистанційно, а сплатити можна онлайн.

Питання що часто задаються
 • Що таке КАСКО?
 • Це страховка автомобіля, яка покриває збитки в наслідок ДТП, викрадення, протиправних дій третіх осіб, стихійних лих і пожеж

 • Скільки коштує КАСКО?
 • Вартість КАСКО розраховується виходячи з ринкової вартості автомобіля на момент страхування (саме ціна авто і буде страховою сумою, в рамках якої страхова компанія здійснює виплату), а також від кількості, віку і стажу водіїв, розміру обраної франшизи, переліку ризиків і інших моментів.

 • Чим КАСКО відрізняється від автоцивілки?
 • Автоцивілка страхує Вашу відповідальність перед іншими учасниками дорожнього руху, а КАСКО - Ваш автомобіль.  

 • Чи треба купувати автоцивілку, якщо є КАСКО?
 • Автоцивілка це обов'язковий вид страхування. Без цього поліса жоден водій не має права виїжджати на дорогу. КАСКО це добровільне страхування, яке покриває збитки пов'язані з ДТП, викраденням та іншими ушкодженнями Вашого авто. Одна страховка в жодному разі не виключає іншу.  

 • Можна оформити КАСКО в розстрочку?
 • Можна оформити КАСКО з розбивкою платежу на кілька частин.  

 • Який термін дії КАСКО?
 • Стандартний термін дії КАСКО 1 рік, але є можливість оформити на строк дії від 6 місяців.  

 • Чи можу я обслуговуватись на своєму СТО?
 • Практично всі страховики надають клієнту таке право. Для цього, при оформленні КАСКО, треба обрати СТО на вибір Страхувальника.  

  КАСКО для старих авто передбачає деякі нюанси, знати які, і розбиратися в них зобов'язаний кожен автолюбитель, щоб вигідно купити поліс і отримати повне відшкодування збитків.

  Старим вважається автомобіль, який був куплений в 2007-2008 рр. і раніше.

  Особливості КАСКО на авто старше 10 років

  Менеджери компанії oh.ua звертають увагу клієнта на існування такого поняття як страховка з урахуванням амортизаційного зносу для машин, що відносяться до категорії старих. Це означає, що при однаковій ринковій вартості нове і старе авто при одному і тому ж коефіцієнті обійдуться водіям в різну вартість і, відповідно, виплати також різняться.

  Наприклад, тільки придбаний ТЗ коштує 500 тис. грн. На авто з серйозним пробігом і зносом за основу береться тільки половина ціни. І при множенні на певний коефіцієнт власник уживаного ТЗ заплатить менше. Однак радіти рано. Адже при необхідності заміни на нову дорогу деталь при настанні страхового випадку, виплати йому підуть також наполовину менше. А це означає, що зі своєї кишені доведеться доплачувати решту суми.

  Зазвичай виплати на деталі і запчастини на старі авто значно менше. Але на лакофарбові матеріали та роботу майстра СТО вони повні. Тому досвідчені водії, впевнені у своєму професіоналізмі, можуть цілком задовольнятися страховкою КАСКО зі зносом. Іншим же варто звернути увагу на більш прийнятні способи укладення договорів.

  Варіанти вирішення питання

  КАСКО на авто старше 15 років у деяких компаній можна придбати і без урахування амортизаційного зносу, але за ставкою вище. Якщо платити дорожче немає бажання, то на ресурсі oh.ua представлені пропозиції:

  • з одним або декількома страховими ризиками;
  • на короткий термін;
  • з фіксованими сумами виплат.

  Наприклад, популярність отримали КАСКО, які страхують машину при пошкодженні в ДТП безпосередньо з вини власника. Адже по обов'язковому полісу ОСАЦВ страховка іншого водія покриє витрати за умови його провини.

  Застрахувати ТС можна і на мінімальний період, якщо, наприклад, авто:

  • буде перебувати в користуванні неповний рік;
  • певні ризики передбачаються виключно в фіксований термін.

  Щоб убезпечити себе від втрат, деякі автолюбителі зупиняються на варіанті з фіксованими виплатами. Він допоможе при наявності дрібних або середніх пошкоджень, але не завжди повністю компенсує ремонт.

  До кожного клієнта особливий підхід, що дозволяє вивчити потреби і запропонувати найбільш оптимальне рішення.

  Де купити КАСКО на старий автомобіль?

  Деякі страхові компанії побоюються мати справу зі старими авто через наявність тенденції у власників видавати наявні раніше подряпини і пошкодження за компенсовані полісом ризики, подачі заяв в поліцію про викрадення при розбиранні машини на деталі, рахунку від офіційних СТО при ремонті «в гаражах» та ін. нечесних діях.

  Однак на сайті oh.ua менеджери готові підібрати відразу кілька найбільш підходящих автолюбителю програм страхування в телефонному або онлайн-режимі. Всього за кілька хвилин в розпорядженні автолюбителя буде 3-5 договорів з різними умовами від декількох страховиків. Прочитавши документ, наші фахівці рекомендують звертати особливу увагу на розділи:

  • вартість та суму виплат;
  • процедуру звернення і виняткових моментах відмови в компенсації;
  • списки ризиків, які підпадають під поняття страхових випадків.

  Зробити страховку на авто в Україні, незалежно від кількості років в експлуатації, стало набагато простіше. А ось варіативність пропозицій і оптимальні ціни, а також проста процедура оформлення дозволять уберегти своє ТЗ від значного числа ризиків, а себе особисто від фінансових втрат.