yandex metrika
Каско від угону - оформити страховку автомобіля від угону на Oh.ua
 1. Головна
 2. КАСКО
 3. Каско от угона

Страхування авто від угону Залиште дані вашого автомобілю і ми підберемо кращу пропозицію для вас

Страхуємо КАСКО. Гарантуємо виплати. Безкоштовна юридична допомога

5 найбільш надійних страхових

Ми вже більше 6 років співпрацюємо тільки з найнадійнішими страховиками КАСКО

Знаємо процеси виплати

Наші менеджери - обов'язково мають досвід роботи в одній із страхових, які ми пропонуємо. Тому, ми знаємо процеси стразаххових з всередині

Безкоштовна юридична допомога

Наш адвокат безкоштовно проконсультує, допоможе оформити документи або позов у ​​разі затримки виплати з боку страхової

Завжди на вашому боці

Ми розповімо Вам всі тонкощі продуктів і виберемо оптимальний. Максимально простий процес оформлення. Робимо всю роботу за вас

Наші партнери
Страхові компанії, з якими ми працюємо:
Digital - страховая компания № 1 в Украине Детальніше
Лидер медицинского страхования Детальніше
Международная страховая группа - Ingo Детальніше
Международная канадская страховая группа Fairfax Financial Holdings. Детальніше
Крупнейшая страховая группа в Восточной и Центральной Европе Детальніше

Наші принципи при роботі з вами Детально про те, чому вам вигідно працювати з нами

Иконка мешок с деньгами png

Пропонуємо вигідну ціну

Ми більше 6 років співпрацюємо з лідерами ринку страхування КАСКО, тому, ми маємо спеціальні умови страхування, яких немає у інших

Иконка поддержа консультация png

Надаємо безкоштовну юр. консультацію

Ми допоможемо вирішити всі питання зі страховиком, які можуть виникнути на етапі виплат. Наш адвокат безкоштовно проконсультує, допоможе оформити документи, якщо необхідно підготує скарги в відповідні органи, складе позовну заяву в суд. Пам'ятайте -ми завжди на стороні клієнта!

Иконка подмигивание смайлик png

Любимо своїх клієнтів і свою роботу

Ми просто віддані справі, і підходимо до нього з максимальною самовіддачею. Викличемо евакуатор, або підвеземо бензин, коли це необхідно. Чи не кидаємо своїх у біді!

Питання що часто задаються
 • Що таке КАСКО?
 • Це страховка автомобіля, яка покриває збитки в наслідок ДТП, викрадення, протиправних дій третіх осіб, стихійних лих і пожеж

 • Скільки коштує КАСКО?
 • Вартість КАСКО розраховується виходячи з ринкової вартості автомобіля на момент страхування (саме ціна авто і буде страховою сумою, в рамках якої страхова компанія здійснює виплату), а також від кількості, віку і стажу водіїв, розміру обраної франшизи, переліку ризиків і інших моментів.

 • Чим КАСКО відрізняється від автоцивілки?
 • Автоцивілка страхує Вашу відповідальність перед іншими учасниками дорожнього руху, а КАСКО - Ваш автомобіль.  

 • Чи треба купувати автоцивілку, якщо є КАСКО?
 • Автоцивілка це обов'язковий вид страхування. Без цього поліса жоден водій не має права виїжджати на дорогу. КАСКО це добровільне страхування, яке покриває збитки пов'язані з ДТП, викраденням та іншими ушкодженнями Вашого авто. Одна страховка в жодному разі не виключає іншу.  

 • Можна оформити КАСКО в розстрочку?
 • Можна оформити КАСКО з розбивкою платежу на кілька частин.  

 • Який термін дії КАСКО?
 • Стандартний термін дії КАСКО 1 рік, але є можливість оформити на строк дії від 6 місяців.  

 • Чи можу я обслуговуватись на своєму СТО?
 • Практично всі страховики надають клієнту таке право. Для цього, при оформленні КАСКО, треба обрати СТО на вибір Страхувальника.  

  Страховка автомобіля від угону дозволяє виключити серйозні фінансові втрати. Статистика за щоденними фактами розкрадання і співвідношення розкритих справ з поверненням власнику транспортного засобу в цілості не втішна. Зазіхнути можуть як на новеньку і дорогу іномарку, так і на бюджетний варіант авто. Безперечним залишається той факт, що викрадення приносить значний збиток, так як ціни на машину тільки ростуть. Рішенням стане автострахування КАСКО.

  Варіанти договорів КАСКО

  Поняття страховка авто від угону як такого не існує. Страхові компанії розробили кілька видів співробітництва з автолюбителями, щоб задовольнити потреби в даній сфері:

  1. Повне КАСКО. Перелік ризиків великий: від гілки, що впала на ТЗ і пожежі, до пошкодження автомобіля третіми особами, в ДТП або викрадення.
  2. Часткове страхування. Застрахувати можна від певного форс-мажору. У разі виключно з викраденням, водій впевнений у своїх навичках і безпеці на дорогах. Наприклад, в маленьких селищах з відсутністю колапсів в русі транспортних засобів досвідчений водій 
  3. дійсно побоюється тільки розкрадання зважаючи на прив'язку авто до виконання робочих питань.
  4. Комбіноване. Передбачається, що можна оформити КАСКО від викрадення і одночасно убезпечити себе від пошкоджень внаслідок ДТП або природних катаклізмів (граду, вулканічної активності та ін.).

  Але не тільки по наповнюваності різняться автокаско. В умовах може визначатися різний період на КАСКО від викрадення, а також франшиза в тому чи іншому процентному співвідношенні від вартості послуг страховика. Обидва параметри впливають на підсумкову вартість, що допомагає розрахувати оптимальний варіант для конкретного авто.

  Скільки коштує КАСКО тільки від угону?

  Із метою економії в комбіновані і часткові КАСКО зазвичай закладають 5% франшизу. Однак терміни 1 і 3 місяці вибирати не має особливого сенсу з огляду на низьку економічну вигоду. Такі малі періоди підійдуть виключно при рідкісних випадках. Наприклад, облаштований гараж у дворі приватного будинку з охороною на ремонті, і поставити машину просто ніде, крім як на вулиці або ненадійний парковці.

  Іншими важливими аспектами при оцінці вартості послуг страховика є:

  • вік і водійський стаж, наявність страхових випадків в минулому;
  • ринкова ціна машини з її датою випуску;
  • регіон придбання страховки і рейтинг страхової компанії.

  До цього ж переліку слід додати і спосіб придбання КАСКО. Професійний ресурс oh.ua працює з перевіреними компаніями-страховиками, які мають у своєму розпорядженні найбільш актуальні в сучасних умовах пропозиції за доступними цінами.

  Як застрахувати машину від угону?

  Процедура придбання часткових або комбінованих договорів не відрізняється від повного КАСКО. Щоб оформити КАСКО від викрадення, буде потрібно паспорт і ІПН громадянина, реєстраційне свідоцтво на авто і деякі додаткові дані, які запросять менеджери для розуміння технічного стану машини і водійських навичок заявника.

  Перед тим як оформити договір, слід ознайомитися з винятками. До них практично завжди відносяться передача ключів третім особам, відсутність сигналізації, зберігання реєстраційного свідоцтва в оригіналі в бардачку машини та ін. моменти. Також автолюбителі повинні бути пильні в питанні про подачу заявки на компенсацію. Страховики вимагають оперативного інформування про настання страхового випадку. А виплати призначаються після відкриття справи в поліції про викрадення.

  Вигідно і швидко купити КАСКО від викрадення в Україні

  Розібратися в нюансах договору і підібрати найбільш прийнятні варіанти для конкретного випадку допоможуть менеджери компанії oh.ua. За кілька хвилин на руках у автолюбителя буде кілька договорів від перевірених страховиків на вибір за оптимальними вимогами положень та умов для конкретної марки авто і водія. Можливість порівнювати і підбирати найбільш релевантний варіант співпраці дозволить заощадити кошти і час, не втрачаючи в якості надаваних страховиками послуг.

  Онлайн заявки на oh.ua обробляються так само швидко, як і при спілкуванні в телефонному режимі. Щоб купити КАСКО, після вибору страхової компанії і типу договору, слід надати авто на огляд фахівцям страховика і підписати документи. Дія договору починається зазвичай з наступного дня, після його укладення.