Страховка автомобіля від угону дозволяє виключити серйозні фінансові втрати. Статистика за щоденними фактами розкрадання і співвідношення розкритих справ з поверненням власнику транспортного засобу в цілості не втішна. Зазіхнути можуть як на новеньку і дорогу іномарку, так і на бюджетний варіант авто. Безперечним залишається той факт, що викрадення приносить значний збиток, так як ціни на машину тільки ростуть. Рішенням стане автострахування КАСКО.
Варіанти договорів КАСКО
Поняття страховка авто від угону як такого не існує. Страхові компанії розробили кілька видів співробітництва з автолюбителями, щоб задовольнити потреби в даній сфері:
- Повне КАСКО. Перелік ризиків великий: від гілки, що впала на ТЗ і пожежі, до пошкодження автомобіля третіми особами, в ДТП або викрадення.
- Часткове страхування. Застрахувати можна від певного форс-мажору. У разі виключно з викраденням, водій впевнений у своїх навичках і безпеці на дорогах. Наприклад, в маленьких селищах з відсутністю колапсів в русі транспортних засобів досвідчений водій
- дійсно побоюється тільки розкрадання зважаючи на прив'язку авто до виконання робочих питань.
- Комбіноване. Передбачається, що можна оформити КАСКО від викрадення і одночасно убезпечити себе від пошкоджень внаслідок ДТП або природних катаклізмів (граду, вулканічної активності та ін.).
Але не тільки по наповнюваності різняться автокаско. В умовах може визначатися різний період на КАСКО від викрадення, а також франшиза в тому чи іншому процентному співвідношенні від вартості послуг страховика. Обидва параметри впливають на підсумкову вартість, що допомагає розрахувати оптимальний варіант для конкретного авто.
Скільки коштує КАСКО тільки від угону?
Із метою економії в комбіновані і часткові КАСКО зазвичай закладають 5% франшизу. Однак терміни 1 і 3 місяці вибирати не має особливого сенсу з огляду на низьку економічну вигоду. Такі малі періоди підійдуть виключно при рідкісних випадках. Наприклад, облаштований гараж у дворі приватного будинку з охороною на ремонті, і поставити машину просто ніде, крім як на вулиці або ненадійний парковці.
Іншими важливими аспектами при оцінці вартості послуг страховика є:
- вік і водійський стаж, наявність страхових випадків в минулому;
- ринкова ціна машини з її датою випуску;
- регіон придбання страховки і рейтинг страхової компанії.
До цього ж переліку слід додати і спосіб придбання КАСКО. Професійний ресурс oh.ua працює з перевіреними компаніями-страховиками, які мають у своєму розпорядженні найбільш актуальні в сучасних умовах пропозиції за доступними цінами.
Як застрахувати машину від угону?
Процедура придбання часткових або комбінованих договорів не відрізняється від повного КАСКО. Щоб оформити КАСКО від викрадення, буде потрібно паспорт і ІПН громадянина, реєстраційне свідоцтво на авто і деякі додаткові дані, які запросять менеджери для розуміння технічного стану машини і водійських навичок заявника.
Перед тим як оформити договір, слід ознайомитися з винятками. До них практично завжди відносяться передача ключів третім особам, відсутність сигналізації, зберігання реєстраційного свідоцтва в оригіналі в бардачку машини та ін. моменти. Також автолюбителі повинні бути пильні в питанні про подачу заявки на компенсацію. Страховики вимагають оперативного інформування про настання страхового випадку. А виплати призначаються після відкриття справи в поліції про викрадення.
Вигідно і швидко купити КАСКО від викрадення в Україні
Розібратися в нюансах договору і підібрати найбільш прийнятні варіанти для конкретного випадку допоможуть менеджери компанії oh.ua. За кілька хвилин на руках у автолюбителя буде кілька договорів від перевірених страховиків на вибір за оптимальними вимогами положень та умов для конкретної марки авто і водія. Можливість порівнювати і підбирати найбільш релевантний варіант співпраці дозволить заощадити кошти і час, не втрачаючи в якості надаваних страховиками послуг.
Онлайн заявки на oh.ua обробляються так само швидко, як і при спілкуванні в телефонному режимі. Щоб купити КАСКО, після вибору страхової компанії і типу договору, слід надати авто на огляд фахівцям страховика і підписати документи. Дія договору починається зазвичай з наступного дня, після його укладення.