Украина, г. Киев, ул. Пушкинская, 9 sales@oh.ua

Скоро все буде онлайн!

Кого зараз можна здивувати покупкою в інтернеті? Навпаки, подив викликають люди, не спромігшись промоніторити ціни в мережі. Наприклад, замовлення піци в інтернеті з оплатою картою став таким же буденним, яким раніше був дзвінок по телефону. А скоро ми будемо купувати онлайн навіть електронні поліси страхування цивільної відповідальності, які планує ввести на ринок МТСБУ.

Це відкриває небачені раніше перспективи в розвитку онлайн страхування. Адже вже давно першу скрипку при нашому виборі продуктів в мережі відіграють прайс-агрегатори, які суттэво економлять час на етапі збору інформації та порівняння цін. А якщо ще й страховий поліс стане електронним, то причина купувати страховку у фізичному офісі страховика буде тільки у консервативних пенсіонерыв, або в людей без інтернету. На сьогодні поліс теж  можна замовити онлайн, отримавши його через деякий час поштою, але чекати залишилось не довго - електронний поліс ОСАГО вже не за горами!
 
Сервісами майбутнього для покупок поступово стають прайс-агрегатори з оплатою онлайн і доставкою продукту в місце призначення. Саме такий сервіс Вам вже зараз пропонує Oh.UA. А з появою електронних полісів ми і зовсім стане незамінними.
 
Придивіться, майбутнє прямо перед Вами!

2015-05-21

Дивіться також: