ОСЦПВ за найкращою ціною за 3 хвилини!

Введите регистрационный номер авто
Місце реєстрації авто
Київ (м.), Київськая обл.
Харків (м.), Харківськая обл.
Дніпропетровськ (м.), Дніпропетровськая обл.
Маріуполь (м.), Донецькая обл.
Львів (м.), Львівськая обл.
Одеса (м.), Одеськая обл.
Запоріжжя (м.), Запоріжська обл.
Червоноармійск (м.), Донецькая обл.
Черкаси (м.), Черкаськая обл.
Бровари (м.), Київськая обл.
Житомир (м.), Житомирськая обл.
Полтава (м.), Полтавськая обл.
Кривий Ріг (м.), Дніпропетровськая обл.
Миколаїв (м.), Миколаївська обл.
Франшиза

Відео помічник
Oh.ua

Ви зайшли на сайт онлайн магазину страховок № 1 в Україні - Oh.ua..

 1. Вгорі сторінки виберіть тип транспортного засобу і місце реєстрації авто,
 2. потім натисніть кнопку "Дізнатися вартість ОСАЦВ".
 3. Виберіть пропозицію по страховці, яке вам сподобалося,
 4. натисніть кнопку "Купити" і оформите зручним способом.
7 ПРИЧИН КУПИТИ ОСАГО НА OH.UA
І ЗАОЩАДИТИ ЧАС І ГРОШІ!
01 / 07

Доставка договору в будь-яку точку України

02 / 07

Гарантія точної ціни

03 / 07

ОСЦПВ онлайн на oh.ua вже купило більше ніж 3000 людей

04 / 07

Порівняння цін і пропозицій провідних страхових компаній в одному місці.

05 / 07

Моментальний розрахунок і оформлення ОСЦПВ

06 / 07

Вартість страховки дешевше ніж на сайтах страхових компаній

07 / 07

Онлайн магазин страховок №1 в Україні!

Oh.ua - - це онлайн сервіс порівняння цін та підбору пропозицій по Автоцивілці за допомогою якого ви за 5 хвилин зможете оформити страховку. Працюємо на українському страховому ринку з 2015 року, допомогли заощадити гроші на страховці більше 2000 клієнтам Ми гарантуємо найнижчі ціни. Чи не дорожче, ніж безпосередньо у страховій компанії. Вирішимо всі питання по доставці поліса і оплаті.

Часті питання
Що таке електронний поліс ОСЦПВ?

Це поліс ОСЦПВ, який не друкується на звичному всім зеленому бланку, а висилається страхувальнику на емейл. Основна перевага електронного поліса - це впевненість клієнта в тому, що поліс дійсний, адже вже через 5 хвилин після оформлення його можна перевірити в базі МТСБУ. Також електронний поліс не потрібно возити в бардачку - досить зберігати PDF файл в телефоні.  

Електронний поліс має рівно таку ж юридичну силу, як і роздрукований на бланку. Основні відмінності: електронний поліс протягом 5 хвилин після оформлення можна перевірити в базі МТСБУ, а паперовий - протягом двох тижнів; для формленія електронного поліса не потрібно їхати в страхову або чекати кур'єра - після оформлення поліс надсилається клієнту на емейл  

ЗА КЕРМО СВОГО АВТО СІДАЮ НЕ ТІЛЬКИ Я, А Й ЧЛЕНИ СІМ"Ї. ЧИ ДІЄ СТРАХОВКА НА ІНШИХ ЛЮДЕЙ ЗА КЕРМОМ?

Так, поліс Автоцивілки поширюється на будь-яку людину за кермом авто.

Чи страхуєте ви таксі?

Так звісно. Для оформлення страховки на таксі звертайтеся за номером телефону +380987336718

ЩО ТАКЕ ПОЛІС ОСЦПВ?

Поліс ОСЦПВ (Автоцивілка) — обов`язковий вид страхування цивільно-правової відповідальності для автовласників. Поліс передбачає фінансову компенсацію третім особам при настанні ДТП. За шкоду, заподіяну майну, максимальна страхова виплата 100 000 грн, за шкоду, заподіяну здоров`ю — 200 000 грн

ЧОМУ В ДЕЯКИХ СТРАХОВИХ ПОЛІС ОСЦПВ ДЕШЕВШЕ, А В ІНШИХ — ДОРОЖЧЕ?

Вартість ОСЦПВ встановлюється Моторно-транспортним бюро України (МТСБУ) та регулюється Законом України Про обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Страхова компанія має право самостійно коригувати ціну Автоцивілки в межах базової вартості, встановленої МТСБУ. Зверніть увагу, що занадто занижена ціна поліса може свідчити про недостатні фінансові резерви страхової компанії. Це означає, що страхувальник ризикує зіткнутися з затримкою або відмовою у виплаті страхового відшкодування.

ЧИ МОЖУ Я ПРИДБАТИ ОСЦПВ НА САЙТІ СТРАХОВОЇ ДЕШЕВШЕ?

Ні, на сайті страхової компанії поліс буде дорожче. Сервіс oh.ua робить додаткові знижки клієнтам за рахунок своєї комісії. У страхових компаній немає такого привілею, тому працюють з фіксованими цінами

З ЯКИМИ СТРАХОВИМИ КОМПАНІЯМИ ВИ ПРАЦЮЄТЕ?

Працюємо з провідними українськими та іноземними страховими компаніями: СК VUSO, Dominanta, Провідна, Арсенал, Альфа Страхування, КНЯЖА, AXA Страхування, ПРО100, ІНГО Страхування, PZU, UNIQA.  

МІСТО РЕЄСТРАЦІЇ АВТО — ЩО ЦЕ?

Місто реєстрації авто це місто, в якому автомобіль поставлено на облік в МРЕВ. Подивитися місце реєстрації можна в техпаспорті в правому нижньому кутку.

ЩО ТАКЕ «ФРАНШИЗА»?

Франшиза сума збитку, яку клієнт покриває самостійно. Розмір франшизи не перевищує 2% страхової суми.

ЩО ТАКЕ «РОЗШИРЕННЯ ЛІМІТУ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ» ПО ОСЦПВ?

Розширення ліміту відповідальності по ОСЦПВ (ДЦВ) це збільшення розміру страхового відшкодування. Наприклад, відбулося ДТП, в якому постраждалий автомобіль отримав сильні пошкодження та вимагає дорогого ремонту. Страхової суми по ОСЦПВ не вистачає, щоб покрити всі витрати. Тому винуватець ДТП змушений доплатити різницю. Рекомендуємо вам розширювати ліміти відповідальності по ОСЦПВ та оформляти договір ДЦВ. Коштує він зовсім небагато, при цьому здатний подвоїти та навіть потроїти максимальний ліміт страхового відшкодування Автоцивілки.

ЧИ Є ЗНИЖКИ ДЛЯ ПІЛЬГОВИКІВ ТА ПЕНСІОНЕРІВ?

Так, знижки для пільговиків та пенсіонерів передбачені Законом України Про обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів і становить 50% базової вартості. При цьому, страховому полісі вказується імя власника ТЗ, який має право керувати авто. На іншу людину за кермом даний поліс ОСЦПВ не поширюється.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНО НАДАТИ В СТРАХОВУ, ЩОБ ОТРИМАТИ ВИПЛАТУ?

Для отримання страхового відшкодування зберіть пакет документів: заява про страхову подію; довідка про ДТП з поліції; документи заявника — паспорт та ІПН; документи на авто свідоцтво реєстрації ТЗ. Якщо ви володієте авто за дорученням, то в ньому має бути зазначено ваше право на отримання страхове відшкодування.

ЯК Я МОЖУ СПЛАТИТИ ТА ОТРИМАТИ СВІЙ ПОЛІС ОСЦПВ?

У нас швидка доставка поліса на будь-яке відділення Нової Пошти по Україні. Кур'єрська доставка по Києву день в день. Оплата онлайн на сайті або готівкою при отриманні.

Вибрати регіон

Oh.ua - Oh.ua - это онлайн сервис сравнения цен и подбора предложений по Автогражданке с помощью которого вы за 5 минут сможете оформить страховку. Работаем на украинском страховом рынке с 2015 года, помогли сэкономить деньги на страховке более 2000 клиентам Мы гарантируем самые низкие цены. Не дороже, чем напрямую в страховой компании. Решим все вопросы по доставке полиса и оплате.

ОСЦПВ (Автоцивілка)

car ОСЦПВ (Автоцивілка) – це обов`язковий вид страхування цивільно-правової відповідальності наземних транспортних засобів. Також в побуті існують більш звичні назви даної страховки - «Автоцивілка», «Автоцивілка» або ГеОшка.

Укладання договорів та реалізація полісів ОСЦПВ здійснюється відповідно до Закону України «Про обов`язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Порядок полісів страхування, розмір страхових сум, методика розрахунків встановлює КабМін України. Для страхових компаній встановлені спеціальні умови ліцензування.

Мета ОСЦПВ - відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров`ю потерпілих в результаті ДТП та захисту майнових інтересів страхувальників - власників страхового поліса. Цей документ є договором страхування. Відсутність поліса тягне за собою штраф в межах 425-850 грн

СТРАХОВА СУМА І ЛІМІТ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Страхова сума виплати за шкоду, заподіяну майну, становить 100 000, 00 грн., А за шкоду життю і здоров`ю - 200 000, 00 грн. на одного потерпілого. За європротоколу, - спеціальний бланк, уніфікований в європейських країнах - максимальний розмір виплат становить 50 000, 00 грн.

У підсумку, оформивши даний поліс автострахування ОСЦПВ, Ви оберігаєте себе від великих фінансових втрат викликаних в ДТП, яке настало з Вашої вини. У такій ситуації нести матеріальну відповідальність за завдані збитки третім особам транспортного засобу замість Вас буде страхова компанія, у якій Ви придбали поліс. Якщо ДТП сталося з його власної вини, то збитки відшкодовуватиме страхова компанія в`їхав в Вас автомобіля.

Що ж стосується шкоди, завданої з Вашої вини майну Вашого авто, здоров`ю або навіть життю, то в такому випадку розплачуватися доведеться самостійно, зі своєї кишені, або ж придбати поліс автострахування КАСКО.

НА ЯКІ ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ ПОШИРЮЄТЬСЯ автоцивілка?

Обов`язковому автострахуванню підлягають: ВАНТАЖНІ АВТО ЛЕГКОВІ АВТО Мотоцикли, моторолери ПРИЧЕПИ АВТОБУСИ

Варто пам`ятати про те, що даний вид страховки можна оформляти тільки на:

транспортний засіб, зареєстрований в Україні;
транспортний засіб, ввезений на митну територію України для тимчасової експлуатації і використання, яке зареєстровано в інших країнах.

Ціни на страхування авто в Україні

Всі автомобілісти хочуть застрахуватися дешево і зі знижками, але далеко не кожен розуміє,
- звідки береться ціна на страховку авто. Ціноутворюючими факторами є:

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ (Об`єм двигуна, вантажопідйомність тощо.); МІСЦЕ РЕЄСТРАЦІЮ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ (Місто, де знаходиться МРЕВ, через яке реєструвався автомобіль); ВОДІЙСЬКИЙ СТАЖ; ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ (Від 6 місяців до 1 року, а для нерезидентів і власників тимчасових, транзитних номерів є можливість оформлення на 15 днів і будь-яку кількість місяців до року); РІК ВИПУСКУ МАШИНИ (Вартість страховки може бути знижена за рахунок беззбиткової їзди); СФЕРА ВИКОРИСТАННЯ АВТО (В особистих або комерційних цілях, наприклад, таксі); НАЯВНІСТЬ ПІЛЬГ. Перш, ніж купити поліс ОСАГО онлайн, ми рекомендуємо правильно розрахувати ціну на дану послугу у Вашому конкретному випадку. Сьогодні це можна зробити через інтернет самостійно або довірити справу грамотним фахівцям.

Особам, які належать до пільгової категорії, додатково потрібно надати документи, що підтверджують цю інформацію. Так, пільга на страховий платіж в розмірі 50% надається:
 • учасникам війни;
 • інвалідам II групи;
 • постраждалим I і II категорії від Чорнобильської катастрофи;
 • пенсіонерам.
Знижка для пільговиків в 50% від страхового платежу поширюється тільки на автомобілі з об`ємом двигуна не більше 2500 см33. Авто має бути власністю особи, що відноситься до однієї з вищевказаних категорій, і виключно в його управлінні.
ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ОСАГО
 • ПАСПОРТ або водійське посвідчення;
 • СВІДОЦТВО ПРО РЕЄСТРАЦІЮ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ ; (тех. Паспорт);
 • ІПН КОД .(ідентифікаційний податковий номер).
ЧОМУ ВАРТО СКОРИСТАТИСЯ НАШИМИ ПОСЛУГАМИ?

Вартість ОСАГО можна розрахувати за допомогою онлайн калькулятора у нас на сайті. Всього лише вказавши об`єм двигуна Вашого авто і місце реєстрації. Вам також надається самостійний вибір тієї страхової компанії, яка Вам більше підходить за вартістю і з урахуванням надійності.

Готовий поліс можна отримати в будь-якому відділенні Нової пошти по всій Україні або кур`єрською доставкою по Києву.

При оформленні страховки ОСАЦПВ Ви отримуєте сам бланк страхового поліса, стікер на лобове скло свого авто, європротокол, а також картку techassistance, з послугами, які надає обрана Вами страхова компанія (якщо такі є).

Відповідно до Закону України "Про обов`язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів", все, хто керує транспортним засобом - будь то легковий або вантажний автомобіль, автобус, мотоцикл або навіть причіп - зобов`язані мати відповідний поліс, який представляє собою документ на паперовому аркуші формату А-4.

Введіть ваш
номер телефону і ми
вам передзвонимо
Дякуємо, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Дякую, ваш відгук прийнятий.
Помилка, спробуйте ще раз.