1. Головна
 2. ОСЦПВ

Автоцивілка онлайн

Ми гарантуємо достовірність поліса і його наявність в базі МТСБУ
Тип транспортного засобу
Об'єм двигуна
Місце прописки власника
Київ (м.), Київськая обл.
Харків (м.), Харківськая обл.
Дніпропетровськ (м.), Дніпропетровськая обл.
Маріуполь (м.), Донецькая обл.
Львів (м.), Львівськая обл.
Одеса (м.), Одеськая обл.
Запоріжжя (м.), Запоріжська обл.
Червоноармійск (м.), Донецькая обл.
Черкаси (м.), Черкаськая обл.
Бровари (м.), Київськая обл.
Житомир (м.), Житомирськая обл.
Полтава (м.), Полтавськая обл.
Кривий Ріг (м.), Дніпропетровськая обл.
Миколаїв (м.), Миколаївська обл.
Франшиза

Чому вигідно оформити ОСЦПВ на Oh.ua

Полис за 3 минуты

Получи электронный полис в течении 3 минут!

Надежные страховые ОСАГО

Предложения от ведущих страховых компаний Украины!

Консультация специалиста

Бесплатная консультация специалиста!

Питання що часто задаються
 • Що таке електронний поліс ОСЦПВ?
 • Це поліс ОСЦПВ, який не друкується на звичному всім зеленому бланку, а висилається страхувальнику на емейл. Основна перевага електронного поліса - це впевненість клієнта в тому, що поліс дійсний, адже вже через 5 хвилин після оформлення його можна перевірити в базі МТСБУ. Також електронний поліс не потрібно возити в бардачку - досить зберігати PDF файл в телефоні. Поліція перевіряє наявність страховки в електронній базі МТСБУ.

 • Що таке пряме врегулювання?
 • Це означає, що при аварії двох транспортних засобів застрахованих в страхових, які є учасниками прямого врегулювання, який постраждав в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку не в компанію де застрахований Винуватець, а до свого страховикові у якого купив поліс автоцивілки. Це буде перевагою адже швидкість врегулювання у своїй страховій компанії за статистикою вище, ніж при зверненні в чужу

 • Як поліція перевіряє електронний поліс?
 • Водій показує електронний поліс поліції на екрані смартфона. Поліція на своєму робочому планшеті перевіряє дію поліса ОСЦПВ онлайн через базу даних МТСБУ або за номером поліса, або по держ номеру транспортного засобу.

 • Чим відрізняється електронний поліс від звичайного?
 • Електронний поліс має рівно таку ж юридичну силу, як і роздрукований на бланку. Основні відмінності: електронний поліс протягом 5 хвилин після оформлення можна перевірити в базі МТСБУ, а паперовий - протягом двох тижнів; для формленія електронного поліса не потрібно їхати в страхову або чекати кур`єра - після оформлення поліс надсилається клієнту на емейл

 • ЗА КЕРМО СВОГО АВТО СІДАЮ НЕ ТІЛЬКИ Я, А Й ЧЛЕНИ СІМ"Ї. ЧИ ДІЄ СТРАХОВКА НА ІНШИХ ЛЮДЕЙ ЗА КЕРМОМ?
 • Так, поліс Автоцивілки поширюється на будь-яку людину за кермом авто.

 • ЩО ТАКЕ ПОЛІС ОСЦПВ?
 • Поліс ОСЦПВ (Автоцивілка) - обов`язковий вид страхування цивільно-правової відповідальності для автовласників. Поліс передбачає фінансову компенсацію третім особам при настанні ДТП. За шкоду, заподіяну майну, максимальна страхова виплата 160 000 грн, за шкоду, заподіяну здоров`ю - 320 000 грн

 • Чи страхуєте ви таксі?
 • Так звісно. Для оформлення страховки на таксі звертайтеся за номером телефону 067 507 6617

 • ЧОМУ В ДЕЯКИХ СТРАХОВИХ ПОЛІС ОСЦПВ ДЕШЕВШЕ, А В ІНШИХ — ДОРОЖЧЕ?
 • Вартість ОСЦПВ встановлюється Моторно-транспортним бюро України (МТСБУ) та регулюється Законом України Про обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Страхова компанія має право самостійно коригувати ціну Автоцивілки в межах базової вартості, встановленої МТСБУ. Зверніть увагу, що занадто занижена ціна поліса може свідчити про недостатні фінансові резерви страхової компанії. Це означає, що страхувальник ризикує зіткнутися з затримкою або відмовою у виплаті страхового відшкодування.

 • ЧИ МОЖУ Я ПРИДБАТИ ОСЦПВ НА САЙТІ СТРАХОВОЇ ДЕШЕВШЕ?
 • Ні, на сайті страхової компанії поліс буде дорожче. Сервіс oh.ua робить додаткові знижки клієнтам за рахунок своєї комісії. У страхових компаній немає такого привілею, тому працюють з фіксованими цінами

 • З ЯКИМИ СТРАХОВИМИ КОМПАНІЯМИ ВИ ПРАЦЮЄТЕ?
 • Працюємо з провідними українськими та іноземними страховими компаніями: АСКО-ДП, ВУСО, АСКА, Універсальна, Оберіг, ЄСА, АРКС, Брокбізнес, USI, УПСК, УСГ, Глобал Гарант, UBI

 • Місце прописки власника — ЩО ЦЕ?
 • Місце прописки власника - це населенний пункт, який вказан в техпаспорті авто

 • ЩО ТАКЕ «ФРАНШИЗА»?
 • Частина збитку, яка не покривається за рахунок страхової компанії і відшкодовується страховиком з власних коштів. Наприклад, якщо при франшизі 1000 грн Ви завдасте шкоди в розмірі 50000 грн, то страхова компанія виплатить постраждалому 49000 грн, а Ви лише 1000 грн. При цьому франшиза прямо впливає на вартість поліса: чим вище франшиза, тим дешевше поліс. Для досвідчених водіїв франшиза - спосіб економити на страховці, а для новачків - причина бути обережніше на дорозі.

 • ЩО ТАКЕ «РОЗШИРЕННЯ ЛІМІТУ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ» ПО ОСЦПВ?
 • Розширення ліміту відповідальності по ОСЦПВ (ДЦВ) це збільшення розміру страхового відшкодування. Наприклад, відбулося ДТП, в якому постраждалий автомобіль отримав сильні пошкодження та вимагає дорогого ремонту. Страхової суми по ОСЦПВ не вистачає, щоб покрити всі витрати. Тому винуватець ДТП змушений доплатити різницю. Рекомендуємо вам розширювати ліміти відповідальності по ОСЦПВ та оформляти договір ДЦВ. Коштує він зовсім небагато, при цьому здатний подвоїти та навіть потроїти максимальний ліміт страхового відшкодування Автоцивілки.

 • ЧИ Є ЗНИЖКИ ДЛЯ ПІЛЬГОВИКІВ ТА ПЕНСІОНЕРІВ?
 • Так, знижки для пільговиків та пенсіонерів передбачені Законом України Про обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів і становить 50% базової вартості. При цьому, страховому полісі вказується імя власника ТЗ, який має право керувати авто. На іншу людину за кермом даний поліс ОСЦПВ не поширюється.  

 • ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНО НАДАТИ В СТРАХОВУ, ЩОБ ОТРИМАТИ ВИПЛАТУ?
 • Для отримання страхового відшкодування зберіть пакет документів: заява про страхову подію; довідка про ДТП з поліції; документи заявника - паспорт та ІПН; документи на авто свідоцтво реєстрації ТЗ. Якщо ви володієте авто за дорученням, то в ньому має бути зазначено ваше право на отримання страхове відшкодування.

 • До кого звертатися за врегулюванням при ДТП
 • У разі ДТП необхідно звернутися безпосередньо в страхову компанію з якою у вас укладений договір

  Oh.ua - Онлайн магазин страховок №1 в Україні

  В якій би точці країни ви не знаходилися, електронний поліс ви отримаєте миттєво після оформлення. Якщо ж ви за традиційний паперовий поліс - ми організуємо доставку по Києву або в будь-яке відділення нової пошти по всій Україні!

  ОСЦПВ (Автоцивілка)

  car ОСЦПВ (Автоцивілка) – це обов`язковий вид страхування цивільно-правової відповідальності наземних транспортних засобів. Також в побуті існують більш звичні назви даної страховки - «Автоцивілка», «Автостраховка» або ГеОшка.

  Укладання договорів та реалізація полісів ОСЦПВ здійснюється відповідно до Закону України «Про обов`язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Порядок укладання полісів страхування, розмір страхових сум, методика розрахунків встановлює КабМін України. Для страхових компаній встановлені спеціальні умови ліцензування.

  Мета ОСЦПВ - відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров`ю потерпілих в результаті ДТП та захисту майнових інтересів страхувальників - власників страхового поліса. Цей документ є договором страхування. Відсутність поліса тягне за собою штраф в межах 425-850 грн

  СТРАХОВА СУМА І ЛІМІТ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

  Ліміт відповідальності за шкоду заподіяну життю та здоров'ю потерпілих - 320 000 грн.;
  Ліміт відповідальності за шкоду заподіяну майну - 160 000 грн.;
  За європротоколом, - спеціальний бланком, уніфікованим в європейських країнах - максимальний розмір виплат становить 80 000 грн.

  У підсумку, оформивши даний поліс автострахування ОСЦПВ, Ви оберігаєте себе від великих фінансових втрат викликаних в ДТП, яке настало з Вашої вини. У такій ситуації нести матеріальну відповідальність за завдані збитки третім особам транспортного засобу замість Вас буде страхова компанія, у якій Ви придбали поліс. Якщо ДТП сталося з його власної вини, то збитки відшкодовуватиме страхова компанія в`їхав в Вас автомобіля.

  Що ж стосується шкоди, завданої з Вашої вини Вашій автівці, то в такому випадку розплачуватися доведеться самостійно, зі своєї кишені, або ж придбати поліс автострахування КАСКО.

  НА КАКИЕ ТРАНСПОРТНЫЕ СРЕДСТВА РАСПРОСТРАНЯЕТСЯ АВТОЦИВИЛКА?

  Обязательному автострахованию подлежат: грузовые авто легковые авто мотоциклы, мотороллеры прицепы автобусы

  Следует помнить о том, что данный вид страховки можно оформлять только на:

  транспортное средство, зарегистрированное в Украине;
  транспортное средство, ввезенное на таможенную территорию Украины для временной эксплуатации и использования, которое зарегистрировано в других странах.

  Ціни на страхування авто в Україні

  Всі автомобілісти хочуть застрахуватися дешево і зі знижками, але далеко не кожен розуміє,
  - звідки береться ціна на страховку авто.

  ХАРАКТЕРИСТИКИ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ (Об`єм двигуна, вантажопідйомність тощо.); МІСЦЕ РЕЄСТРАЦІЇ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ (Місце прописки власника авто, яке вказано в тех.паспорті); ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ (Від 6 місяців до 1 року, а для нерезидентів і власників тимчасових, транзитних номерів є можливість оформлення на 15 днів і будь-яку кількість місяців до року); СФЕРА ВИКОРИСТАННЯ АВТО (В особистих або комерційних цілях, наприклад, таксі); НАЯВНІСТЬ ПІЛЬГ Перш, ніж купити поліс Автоцивілку онлайн, ми рекомендуємо правильно розрахувати ціну на дану послугу у Вашому конкретному випадку. Сьогодні це можна зробити через інтернет самостійно або довірити справу грамотним фахівцям.

  Особам, які належать до пільгової категорії, додатково потрібно надати документи, що підтверджують цю інформацію. Так, пільга на страховий платіж в розмірі 50% надається:
  • учасникам війни;
  • інвалідам II групи;
  • постраждалим I і II категорії від Чорнобильської катастрофи;
  • пенсіонерам.
  Знижка для пільговиків в 50% від страхового платежу поширюється тільки на автомобілі з об`ємом двигуна не більше 2500 см3. Авто має бути власністю особи, що відноситься до однієї з вищевказаних категорій, і виключно в його кермуванні.
  ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ОСАГО
  • ПАСПОРТ або водійське посвідчення;
  • СВІДОЦТВО ПРО РЕЄСТРАЦІЮ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ (тех. Паспорт);
  • ІПН КОД (ідентифікаційний податковий номер)
  ЧОМУ ВАРТО СКОРИСТАТИСЯ НАШИМИ ПОСЛУГАМИ?

  Вартість автоцивілкі можна розрахувати за допомогою онлайн калькулятора у нас на сайті. Всього лише вказавши об`єм двигуна Вашого авто і місце реєстрації. Вам також надається самостійний вибір тієї страхової компанії, яка Вам більше підходить за вартістю і з урахуванням надійності.

  Електронний поліс в форматі pdf можна скачати відразу після оформлення, а паперовий можна отримати в будь-якому відділенні Нової пошти по всій Україні або кур`єрською доставкою по Києву.

  Відповідно до Закону України "Про обов`язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів", все, хто керує транспортним засобом - будь то легковий або вантажний автомобіль, автобус, мотоцикл або навіть причіп - зобов`язані мати поліс, який являє собою документ в форматі pdf (електронний поліс) або паперовий аркуш формату А-4.


  Дивіться також:
  ОСЦПВ для вантажних авто;
  ОСЦПВ для таксі;
  ОСЦПВ для іноземних авто і громадян.

  Введіть ваш
  номер телефону і ми
  вам передзвонимо
  Для страхования такси пожалуйста свяжитесь с нами, или оставьте ваш номер телефона и мы вам перезвоним
  Дякуємо, ми скоро з вами зв'яжемося
  Дякуємо, ми скоро з вами зв'яжемося
  Дякую, ваш відгук прийнятий.
  Помилка, спробуйте ще раз.
  Виникли труднощі з оформленням ОСЦПВ?
  Залиште свій телефон і ми зателефонуємо