1. Черновцы

ОСЦПВ у Чернівцях

Реєстраційний номер авто
Франшиза
Місце реєстрації авто
Київ (м.), Київськая обл.
Харків (м.), Харківськая обл.
Дніпропетровськ (м.), Дніпропетровськая обл.
Маріуполь (м.), Донецькая обл.
Львів (м.), Львівськая обл.
Одеса (м.), Одеськая обл.
Запоріжжя (м.), Запоріжська обл.
Червоноармійск (м.), Донецькая обл.
Черкаси (м.), Черкаськая обл.
Бровари (м.), Київськая обл.
Житомир (м.), Житомирськая обл.
Полтава (м.), Полтавськая обл.
Кривий Ріг (м.), Дніпропетровськая обл.
Миколаїв (м.), Миколаївська обл.
Промокод

Відео помічник
Oh.ua

Ви зайшли на сайт онлайн магазину страховок № 1 в Україні - Oh.ua..

 1. Вгорі сторінки виберіть тип транспортного засобу і місце реєстрації авто,
 2. потім натисніть кнопку "Дізнатися вартість ОСАЦВ".
 3. Виберіть пропозицію по страховці, яке вам сподобалося,
 4. натисніть кнопку "Купити" і оформите зручним способом.

Преимущества оформления ОСАГО на oh.ua Детально о том, почему вам выгодно у oh.ua

Полис за 3 минуты

Получи электронный полис в течении 3 минут!

Надежные страховые ОСАГО

Предложения от ведущих страховых компаний Украины!

Консультация специалиста

Бесплатная консультация специалиста!

Часті питання
 • Що таке електронний поліс ОСЦПВ?
 • Це поліс ОСЦПВ, який не друкується на звичному всім зеленому бланку, а висилається страхувальнику на емейл. Основна перевага електронного поліса - це впевненість клієнта в тому, що поліс дійсний, адже вже через 5 хвилин після оформлення його можна перевірити в базі МТСБУ. Також електронний поліс не потрібно возити в бардачку - досить зберігати PDF файл в телефоні. Поліція перевіряє наявність страховки в електронній базі МТСБУ.

 • Що таке пряме врегулювання?
 • Це означає, що при аварії двох транспортних засобів застрахованих в страхових, які є учасниками прямого врегулювання, який постраждав в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку не в компанію де застрахований Винуватець, а до свого страховикові у якого купив поліс автоцивілки.

 • Як поліція перевіряє електронний поліс?
 • Водій показує електронний поліс поліції на екрані смартфона. Поліція на своєму робочому планшеті перевіряє дію поліса ОСЦПВ онлайн через базу даних МТСБУ або за номером поліса, або по держ номеру транспортного засобу.

 • Чим відрізняється електронний поліс від звичайного?
 • Електронний поліс має рівно таку ж юридичну силу, як і роздрукований на бланку. Основні відмінності: електронний поліс протягом 5 хвилин після оформлення можна перевірити в базі МТСБУ, а паперовий - протягом двох тижнів; для формленія електронного поліса не потрібно їхати в страхову або чекати кур"єра - після оформлення поліс надсилається клієнту на емейл

 • ЗА КЕРМО СВОГО АВТО СІДАЮ НЕ ТІЛЬКИ Я, А Й ЧЛЕНИ СІМ"Ї. ЧИ ДІЄ СТРАХОВКА НА ІНШИХ ЛЮДЕЙ ЗА КЕРМОМ?
 • Так, поліс Автоцивілки поширюється на будь-яку людину за кермом авто.

 • Чи страхуєте ви таксі?
 • Так звісно. Для оформлення страховки на таксі звертайтеся за номером телефону +380987336718

 • ЩО ТАКЕ ПОЛІС ОСЦПВ?
 • Поліс ОСЦПВ (Автоцивілка) - обов`язковий вид страхування цивільно-правової відповідальності для автовласників. Поліс передбачає фінансову компенсацію третім особам при настанні ДТП. За шкоду, заподіяну майну, максимальна страхова виплата 100 000 грн, за шкоду, заподіяну здоров`ю - 200 000 грн

 • ЧОМУ В ДЕЯКИХ СТРАХОВИХ ПОЛІС ОСЦПВ ДЕШЕВШЕ, А В ІНШИХ — ДОРОЖЧЕ?
 • Вартість ОСЦПВ встановлюється Моторно-транспортним бюро України (МТСБУ) та регулюється Законом України Про обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Страхова компанія має право самостійно коригувати ціну Автоцивілки в межах базової вартості, встановленої МТСБУ. Зверніть увагу, що занадто занижена ціна поліса може свідчити про недостатні фінансові резерви страхової компанії. Це означає, що страхувальник ризикує зіткнутися з затримкою або відмовою у виплаті страхового відшкодування.

 • ЧИ МОЖУ Я ПРИДБАТИ ОСЦПВ НА САЙТІ СТРАХОВОЇ ДЕШЕВШЕ?
 • Ні, на сайті страхової компанії поліс буде дорожче. Сервіс oh.ua робить додаткові знижки клієнтам за рахунок своєї комісії. У страхових компаній немає такого привілею, тому працюють з фіксованими цінами

 • З ЯКИМИ СТРАХОВИМИ КОМПАНІЯМИ ВИ ПРАЦЮЄТЕ?
 • Працюємо з провідними українськими та іноземними страховими компаніями: VUSO, Оранта, Арсенал Страхування, Альфа Страхування, AXA Страхування, АСКА, Інго Страхування, PZU, UNIQA, АСКО ДС, Универсальная, USI, Альфа Гарант.

 • МІСТО РЕЄСТРАЦІЇ АВТО — ЩО ЦЕ?
 • Місто реєстрації авто це місто, в якому автомобіль поставлено на облік в МРЕВ. Подивитися місце реєстрації можна в техпаспорті в правому нижньому кутку.

 • ЩО ТАКЕ «ФРАНШИЗА»?
 • Частина збитку, яка не покривається за рахунок страхової компанії і відшкодовується страховиком з власних коштів. Наприклад, якщо при франшизі 1000 грн Ви завдасте шкоди в розмірі 50000 грн, то страхова компанія виплатить постраждалому 49000 грн, а Ви лише 1000 грн. При цьому франшиза прямо впливає на вартість поліса: чим вище франшиза, тим дешевше поліс. Для досвідчених водіїв франшиза - спосіб економити на страховці, а для новачків - причина бути обережніше на дорозі.

 • ЩО ТАКЕ «РОЗШИРЕННЯ ЛІМІТУ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ» ПО ОСЦПВ?
 • Розширення ліміту відповідальності по ОСЦПВ (ДЦВ) це збільшення розміру страхового відшкодування. Наприклад, відбулося ДТП, в якому постраждалий автомобіль отримав сильні пошкодження та вимагає дорогого ремонту. Страхової суми по ОСЦПВ не вистачає, щоб покрити всі витрати. Тому винуватець ДТП змушений доплатити різницю. Рекомендуємо вам розширювати ліміти відповідальності по ОСЦПВ та оформляти договір ДЦВ. Коштує він зовсім небагато, при цьому здатний подвоїти та навіть потроїти максимальний ліміт страхового відшкодування Автоцивілки.

 • ЧИ Є ЗНИЖКИ ДЛЯ ПІЛЬГОВИКІВ ТА ПЕНСІОНЕРІВ?
 • Так, знижки для пільговиків та пенсіонерів передбачені Законом України Про обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів і становить 50% базової вартості. При цьому, страховому полісі вказується імя власника ТЗ, який має право керувати авто. На іншу людину за кермом даний поліс ОСЦПВ не поширюється.

 • ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНО НАДАТИ В СТРАХОВУ, ЩОБ ОТРИМАТИ ВИПЛАТУ?
 • Для отримання страхового відшкодування зберіть пакет документів: заява про страхову подію; довідка про ДТП з поліції; документи заявника - паспорт та ІПН; документи на авто свідоцтво реєстрації ТЗ. Якщо ви володієте авто за дорученням, то в ньому має бути зазначено ваше право на отримання страхове відшкодування.

  Oh.ua - Онлайн магазин страховок №1 в Україні

  В якій би точці країни ви не знаходилися, електронний поліс ви отримаєте миттєво після оформлення. Якщо ж ви за традиційний паперовий поліс - ми організуємо доставку кур'єром по Києву або в будь-яке відділення нової пошти по всій Україні!

  ОСЦПВ у Чернівцях

  Поліс ОСЦПВ повинен мати кожен автовласник у Чернівцях. Він забезпечує своєчасне відшкодування збитку при ДТП, позбавляючи від тривалих судових розглядів. Автоцивілка винуватця аварії покриває витрати на ремонт пошкодженого майна і лікування постраждалих.

  Навіщо потрібна Автоцивілка

  Поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності - це гарантія матеріальної відповідальності винного в аварії водія перед постраждалими третіми особами.

  Автоцивілка забезпечує відшкодування збитку іншим учасникам ДТП, що сталася з вини власника зареєстрованого у Чернівцях автомобіля. При цьому винуватець компенсацію не отримує і самостійно оплачує ремонт свого авто. У разі, якщо розмір шкоди перевищує лімітовану суму виплати, винуватець покриває різницю сам.

  Згідно із законодавством, ви можете відремонтувати автомобіль за рахунок страховки іншого автовласника тільки в двох випадках: якщо ви дотримувалися правил дорожнього руху або винуватцями аварії були обидва водії.

  Автоцивилка

  ОСЦПВ відшкодовує збиток, нанесений:

  ОСЦПВ не відшкодовує збиток, який нанесено:

  Переваги оh.ua при оформленні ОСЦПВ:

  Щоб купити дешевий поліс ОСЦПВ у Чернівцях, витратьте всього 3 хвилини: порівняйте пропозиції страхових компаній, оберіть варіант, який вас влаштовує і вкажіть в заявці необхідні дані. Замовте поліс з доставкою в відділення «Нової Пошти», розташоване в Новому Кисельова, Годилове або іншому районі. Або оформіть електронний поліс і відразу його завантажте.

  Красные синие белые машины вид сзади


  Особливості автострахування

  У Чернівцях офіційно зареєстровано 266,5 тис. жителів. Для невеликих міст встановлюється коефіцієнт території (К2) 2,2, тоді  як для мегаполісів діють підвищені ставки (4,8 для Києва, 3,4 для Харкова та Одеси). К2 використовується при розрахунку суми автострахування - на цю цифру множиться основний тариф.

  Статистика ДТП у Чернівцях за 2018:

  Від чого залежить сума автострахування

  Щоб розрахувати вартість автоцивілки для ТЗ міста Чернівці, помножте тариф 180 грн на коефіцієнти (К1-К6 і бонус-малус).

  Введіть ваш
  номер телефону і ми
  вам передзвонимо
  Для страхования такси пожалуйста свяжитесь с нами, или оставьте ваш номер телефона и мы вам перезвоним
  Дякуємо, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
  Дякуємо, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
  Дякую, ваш відгук прийнятий.
  Помилка, спробуйте ще раз.