Осцпв у Харькові

Виберіть страховку на своє авто
Об"єм двигуна
Место регистрации авто
Киев (г.), Киевская обл.
Харьков (г.), Харьковская обл.
Днепропетровск (г.), Днепропетровская обл.
Мариуполь (г.), Донецкая обл.
Львов (г.), Львовская обл.
Одесса (г.), Одесская обл.
Запорожье (г.), Запорожская обл.
Красноармейск (г.), Донецкая обл.
Черкассы (г.), Черкасская обл.
Бровары (г.), Киевская обл.
Житомир (г.), Житомирская обл.
Полтава (г.), Полтавская обл.
Кривой Рог (г.), Днепропетровская обл.
Николаев (г.), Николаевская обл.
Франшиза
Oh.UA Це:
  • Топ 10 страхових компаній
  • Найнижчі ціни
  • Оплата онлайн або при отриманні
  • Безкоштовна доставка

Відео помічник
Oh.ua

Ви зайшли на сайт сервісу порівняння цін і підбору страховок № 1 в Україні - Oh.ua..

  1. Вгорі сторінки виберіть тип транспортного засобу і місце реєстрації авто,
  2. потім натисніть кнопку "Дізнатися вартість ОСАЦВ".
  3. Виберіть пропозицію по страховці, яке вам сподобалося,
  4. натисніть кнопку "Купити" і оформите зручним способом.
7 ПРИЧИН КУПИТИ ОСАГО НА OH.UA
І ЗАОЩАДИТИ ЧАС І ГРОШІ!
01 / 07

Доставка договору в будь-яку точку України

02 / 07

Гарантія точної ціни

03 / 07

ОСАГО на oh.ua вже купило більше ніж 2000 людей

04 / 07

Порівняння цін і пропозицій 10 страхових компаній в одному місці.

05 / 07

Моментальний розрахунок і оформлення ОСЦПВ

06 / 07

Вартість страховки дешевше ніж на сайтах страхових компаній

07 / 07

Сервіс порівняння і підбору ОСАГО №1 в Україні

Oh.ua - - це онлайн сервіс порівняння цін та підбору пропозицій по Автоцивілці за допомогою якого ви за 5 хвилин зможете оформити страховку. Працюємо на українському страховому ринку з 2015 року, допомогли заощадити гроші на страховці більше 2000 клієнтам Ми гарантуємо найнижчі ціни. Чи не дорожче, ніж безпосередньо у страховій компанії. Вирішимо всі питання по доставці поліса і оплаті.

Ми знаходимося за адресою

01032, Україна,
м. Київ, ул. Пушкинська, 9

Телефонуйте нам:(098) 733 67 18

Або пишіть:sales@oh.ua

Як ви можете оформити поліс ОСАГО на сайті Oh.ua?
лупа Розрахуйте вартість ОСАЦВ лупа Порівняйте пропозиції по ОСАГО і виберіть кращу лупа Заповніть дані для поліса онлайн лупа Отримайте кур"єром або на відділенні нової пошти. Безкоштовна доставка при замовленні від 1500 грн
На що вам варто звернути увагу при виборі ОСЦПВ?
Вартість

Ціна не повинна відрізнятися більше ніж на 15-20%

Світлофор МТСБУ

Оцінка діяльності страховщиків державним регулятором МТСБУ

Відгуки

Відгуки клієнтів про страховщика

Франшиза

Сумма, яку виплочує застрахований самостійно, буває 0, 1000, 2000 грн

Повернутися до калькулятора
Вибрати регіон

Oh.ua - Oh.ua - это онлайн сервис сравнения цен и подбора предложений по Автогражданке с помощью которого вы за 5 минут сможете оформить страховку. Работаем на украинском страховом рынке с 2015 года, помогли сэкономить деньги на страховке более 2000 клиентам Мы гарантируем самые низкие цены. Не дороже, чем напрямую в страховой компании. Решим все вопросы по доставке полиса и оплате.

Часті питання
ЩО ТАКЕ ПОЛІС ОСЦПВ?

Поліс ОСЦПВ (Автоцивілка) — обов`язковий вид страхування цивільно-правової відповідальності для автовласників. Поліс передбачає фінансову компенсацію третім особам при настанні ДТП. За шкоду, заподіяну майну, максимальна страхова виплата 100 000 грн, за шкоду, заподіяну здоров`ю — 200 000 грн

ЧОМУ В ДЕЯКИХ СТРАХОВИХ ПОЛІС ОСЦПВ ДЕШЕВШЕ, А В ІНШИХ — ДОРОЖЧЕ?

Вартість ОСЦПВ встановлюється Моторно-транспортним бюро України (МТСБУ) та регулюється Законом України Про обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Страхова компанія має право самостійно коригувати ціну Автоцивілки в межах базової вартості, встановленої МТСБУ. Зверніть увагу, що занадто занижена ціна поліса може свідчити про недостатні фінансові резерви страхової компанії. Це означає, що страхувальник ризикує зіткнутися з затримкою або відмовою у виплаті страхового відшкодування.

ЧИ МОЖУ Я ПРИДБАТИ ОСЦПВ НА САЙТІ СТРАХОВОЇ ДЕШЕВШЕ?

Ні, на сайті страхової компанії поліс буде дорожче. Сервіс oh.ua робить додаткові знижки клієнтам за рахунок своєї комісії. У страхових компаній немає такого привілею, тому працюють з фіксованими цінами

З ЯКИМИ СТРАХОВИМИ КОМПАНІЯМИ ВИ ПРАЦЮЄТЕ?

Працюємо з 11-ма провідними українськими та іноземними страховими компаніями: СК VUSO, Dominanta, Провідна, Арсенал, Альфа Страхування, КНЯЖА, AXA Страхування, ПРО100, ІНГО Страхування, PZU, UNIQA.

МІСТО РЕЄСТРАЦІЇ АВТО — ЩО ЦЕ?

Місто реєстрації авто це місто, в якому автомобіль поставлено на облік в МРЕВ. Подивитися місце реєстрації можна в техпаспорті в правому нижньому кутку.

ЩО ТАКЕ «ФРАНШИЗА»?

Франшиза сума збитку, яку клієнт покриває самостійно. Розмір франшизи не перевищує 2% страхової суми.

ЩО ТАКЕ «РОЗШИРЕННЯ ЛІМІТУ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ» ПО ОСЦПВ?

Розширення ліміту відповідальності по ОСЦПВ (ДЦВ) це збільшення розміру страхового відшкодування. Наприклад, відбулося ДТП, в якому постраждалий автомобіль отримав сильні пошкодження та вимагає дорогого ремонту. Страхової суми по ОСЦПВ не вистачає, щоб покрити всі витрати. Тому винуватець ДТП змушений доплатити різницю. Рекомендуємо вам розширювати ліміти відповідальності по ОСЦПВ та оформляти договір ДЦВ. Коштує він зовсім небагато, при цьому здатний подвоїти та навіть потроїти максимальний ліміт страхового відшкодування Автоцивілки.

ЧИ Є ЗНИЖКИ ДЛЯ ПІЛЬГОВИКІВ ТА ПЕНСІОНЕРІВ?

Так, знижки для пільговиків та пенсіонерів передбачені Законом України Про обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів і становить 50% базової вартості. При цьому, страховому полісі вказується імя власника ТЗ, який має право керувати авто. На іншу людину за кермом даний поліс ОСЦПВ не поширюється.

ЗА КЕРМО СВОГО АВТО СІДАЮ НЕ ТІЛЬКИ Я, А Й ЧЛЕНИ СІМ"Ї. ЧИ ДІЄ СТРАХОВКА НА ІНШИХ ЛЮДЕЙ ЗА КЕРМОМ?

Так, поліс Автоцивілки поширюється на будь-яку людину за кермом авто.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНО НАДАТИ В СТРАХОВУ, ЩОБ ОТРИМАТИ ВИПЛАТУ?

Для отримання страхового відшкодування зберіть пакет документів: заява про страхову подію; довідка про ДТП з поліції; документи заявника — паспорт та ІПН; документи на авто свідоцтво реєстрації ТЗ. Якщо ви володієте авто за дорученням, то в ньому має бути зазначено ваше право на отримання страхове відшкодування.

ЯК Я МОЖУ СПЛАТИТИ ТА ОТРИМАТИ СВІЙ ПОЛІС ОСЦПВ?

У нас швидка доставка поліса на будь-яке відділення Нової Пошти по Україні. Кур'єрська доставка по Києву день в день. Оплата онлайн на сайті або готівкою при отриманні.

ОТЗЬІВЬІ КЛИЕНТОВ
Що ви про нас думаєте
Ваша оцінка
Що ви про нас думаєте
Ваша оцінка
Автомобільна страховка ОСЦПВ - це обов’язковий в Україні вид автострахування. Ця абревіатура розшифровується як Обов’язкове Страхування АвтоЦивільної Відповідальності і в побуті відома водіям як “автоцивілка”. Придбавши відповідний поліс, водій захищає себе від можливих фінансових витрат у випадку потрапляння в ДТП за власною провиною. Оплачувати ремонт “потерпілого” автомобіля буде страхова компанія порушника правил дорожнього руху, а от свою машину йому доведеться реставрувати за власний кошт.

Що стосується вартості автострахування, то вона визначається страховиками самостійно шляхом добутку базового страхового платежу та коригуючих коефіцієнтів, затверджених діючим законодавством (Розпорядження Держфінпослуг від 9.07.2010 № 566). Розміри коригуючих коефіцієнтів визначаються наступними факторами:

Де купити автоцивілку в Харкові?

Сучасний вітчизняний ринок страхових послуг достатньо розвинений, і це ставить багатьох водіїв перед вибором: де купити автоцивілку в Харкові, Дніпропетровську, Одесі чи іншому місті? Багато хто вже оцінив переваги автострахування через інтернет, а саме - значну економію часу та грошей.

Страховий прайс агрегатор Oh.ua допоможе Вам зорієнтуватись серед безлічі компаній і підбере найвигіднішу пропозицію. Найнижча ціна на автострахування в Харкові або іншому місті України, можливість придбати поліс ОСЦПВ онлайн за лічені хвилини з доставкою у Ваш населений пункт, а також гарантія безпеки і надійності - все це ми пропонуємо Вам, і при тому не встановлюємо комісії на страхові послуги! Звертайтесь в Oh.ua і виїжджайте на дорогу зі спокійною душею!

Спасибо, мы перезвоним вам на протяжении 5 минут.
Введите ваш
номер телефона и мы
вам перезвоним
Спасибо, мы перезвоним вам на протяжении 5 минут.
Спасибо, ваш отзыв принят.
Ошибка, попробуйте еще раз.