Украина, г. Киев, ул. Пушкинская, 9 sales@oh.ua

Осцпв у Харькові

Чому ми

Наша головна мета - зробити Ваше життя максимально комфортним

Безпечно!

Захищене з'єднання, 128бітне шифрування, сертифікат Thawte

Дешево!

Ніяких націнок і комісій

Швидко!

Замов поліс всього за три хвилини

Моментально!

Перевіряй свій поліс онлайн відразу після оплати

Надійно!

Тільки надійні страховики

Зручно!

Оплата готівкою або онлайн банківською картою

Доставимо!

Швидка доставка по Києву

Автомобільна страховка ОСЦПВ - це обов’язковий в Україні вид автострахування. Ця абревіатура розшифровується як Обов’язкове Страхування АвтоЦивільної Відповідальності і в побуті відома водіям як “автоцивілка”. Придбавши відповідний поліс, водій захищає себе від можливих фінансових витрат у випадку потрапляння в ДТП за власною провиною. Оплачувати ремонт “потерпілого” автомобіля буде страхова компанія порушника правил дорожнього руху, а от свою машину йому доведеться реставрувати за власний кошт.

Що стосується вартості автострахування, то вона визначається страховиками самостійно шляхом добутку базового страхового платежу та коригуючих коефіцієнтів, затверджених діючим законодавством (Розпорядження Держфінпослуг від 9.07.2010 № 566). Розміри коригуючих коефіцієнтів визначаються наступними факторами:

  • тип транспортного засобу (далі - ТС) і об’єм двигуна;
  • сфера використання ТС;
  • місто реєстрації ТС;
  • водійський стаж;
  • розмір франшизи;
  • термін дії страховки тощо.

Де купити автоцивілку в Харкові?

Сучасний вітчизняний ринок страхових послуг достатньо розвинений, і це ставить багатьох водіїв перед вибором: де купити автоцивілку в Харкові, Дніпропетровську, Одесі чи іншому місті? Багато хто вже оцінив переваги автострахування через інтернет, а саме - значну економію часу та грошей.

Страховий прайс агрегатор Oh.ua допоможе Вам зорієнтуватись серед безлічі компаній і підбере найвигіднішу пропозицію. Найнижча ціна на автострахування в Харкові або іншому місті України, можливість придбати поліс ОСЦПВ онлайн за лічені хвилини з доставкою у Ваш населений пункт, а також гарантія безпеки і надійності - все це ми пропонуємо Вам, і при тому не встановлюємо комісії на страхові послуги! Звертайтесь в Oh.ua і виїжджайте на дорогу зі спокійною душею!