Украина, г. Киев, ул. Пушкинская, 9 sales@oh.ua

Автоцивілка у Львові

Чому ми

Наша головна мета - зробити Ваше життя максимально комфортним

Безпечно!

Захищене з'єднання, 128бітне шифрування, сертифікат Thawte

Дешево!

Ніяких націнок і комісій

Швидко!

Замов поліс всього за три хвилини

Моментально!

Перевіряй свій поліс онлайн відразу після оплати

Надійно!

Тільки надійні страховики

Зручно!

Оплата готівкою або онлайн банківською картою

Доставимо!

Швидка доставка по Києву

Виїжджаючи на дорогу, ніхто з водіїв абсолютно не розраховує потрапити в аварію, але береженого, як то кажуть, і Бог береже. І якщо застраховатися від ДТП, на жаль, неможливо, то вберегти себе від відповідальності за нанесену кому-небудь шкоду цілком у Ваших силах: для цього достатньо придбати поліс ОСЦПВ. Ця абревіатура означає Обов’язкове Страхування АвтоЦивільної Відповідальності транспортних засобів і в побуті відома як автоцивілка. Така послуга цілком себе окупить у випадку, якщо Ви потрапите в ДТП із власної вини. В цій ситуації відшкодовувати збитки потерпілій стороні буде страхова компанія, а Вам лишиться лише відремонтувати власний транспортний засіб. Якщо ж винуватцем аварії є інший водій, з Вами розрахується його страховик.

Де купити автоцивілку у Львові?

З кожним роком кількість транспортних засобів на дорогах України зростає, і, як наслідок, бажаючих купити автоцивілку у Львові та інших містах України також стає більше. На щастя, сучасна людина, обтяжена безліччю турбот, може зробити це через інтернет лише за кілька хвилин.

Автомобільна страховка онлайн є сьогодні затребуваною послугою і надається багатьма страховими компаніями. Але як обрати надійного страховика і не переплатити при цьому? Важливо розуміти, що ціна на автострахування у Львові та інших містах України залежить від цілого ряду факторів, серед яких:

  • об’єм двигуна, вантажопідйомність та інші технічні характеристики транспортного засобу;
  • місто реєстрації автомобіля;
  • водійський стаж;
  • розмір франшизи (частина відшкодування, що не буде оплачуватися страховою компанією);
  • період дії страховки;
  • рік випуску авто (вартість полісу може бути знижена за рахунок беззбиткової їзди);
  • сфера використання транспортного засобу (наприклад, таксі);
  • наявність пільги тощо.

Якщо Ви бажаєте оформити страховку на найвигідніших умовах, довіртеся страховому прайс агрегатору Oh.ua. Ми допоможемо Вам порівняти вартість автостраховки в різних компаніях і придбати поліс швидко, зручно та безпечно з доставкою у Львів або будь-яку іншу точку країни прямо зараз! Звертайтесь до нас, і безпечної Вам їзди!