ОСЦПВ в Одесі

Введите регистрационный номер авто
Місце реєстрації авто
Київ (м.), Київськая обл.
Харків (м.), Харківськая обл.
Дніпропетровськ (м.), Дніпропетровськая обл.
Маріуполь (м.), Донецькая обл.
Львів (м.), Львівськая обл.
Одеса (м.), Одеськая обл.
Запоріжжя (м.), Запоріжська обл.
Червоноармійск (м.), Донецькая обл.
Черкаси (м.), Черкаськая обл.
Бровари (м.), Київськая обл.
Житомир (м.), Житомирськая обл.
Полтава (м.), Полтавськая обл.
Кривий Ріг (м.), Дніпропетровськая обл.
Миколаїв (м.), Миколаївська обл.
Франшиза

Відео помічник
Oh.ua

Ви зайшли на сайт онлайн магазину страховок № 1 в Україні - Oh.ua..

  1. Вгорі сторінки виберіть тип транспортного засобу і місце реєстрації авто,
  2. потім натисніть кнопку "Дізнатися вартість ОСАЦВ".
  3. Виберіть пропозицію по страховці, яке вам сподобалося,
  4. натисніть кнопку "Купити" і оформите зручним способом.
7 ПРИЧИН КУПИТИ ОСАГО НА OH.UA
І ЗАОЩАДИТИ ЧАС І ГРОШІ!
01 / 07

Доставка договору в будь-яку точку України

02 / 07

Гарантія точної ціни

03 / 07

ОСЦПВ онлайн на oh.ua вже купило більше ніж 3000 людей

04 / 07

Порівняння цін і пропозицій провідних страхових компаній в одному місці.

05 / 07

Моментальний розрахунок і оформлення ОСЦПВ

06 / 07

Вартість страховки дешевше ніж на сайтах страхових компаній

07 / 07

Онлайн магазин страховок №1 в Україні!

Oh.ua - - це онлайн сервіс порівняння цін та підбору пропозицій по Автоцивілці за допомогою якого ви за 5 хвилин зможете оформити страховку. Працюємо на українському страховому ринку з 2015 року, допомогли заощадити гроші на страховці більше 2000 клієнтам Ми гарантуємо найнижчі ціни. Чи не дорожче, ніж безпосередньо у страховій компанії. Вирішимо всі питання по доставці поліса і оплаті.

Часті питання
Що таке електронний поліс ОСЦПВ?

Це поліс ОСЦПВ, який не друкується на звичному всім зеленому бланку, а висилається страхувальнику на емейл. Основна перевага електронного поліса - це впевненість клієнта в тому, що поліс дійсний, адже вже через 5 хвилин після оформлення його можна перевірити в базі МТСБУ. Також електронний поліс не потрібно возити в бардачку - досить зберігати PDF файл в телефоні.  

Електронний поліс має рівно таку ж юридичну силу, як і роздрукований на бланку. Основні відмінності: електронний поліс протягом 5 хвилин після оформлення можна перевірити в базі МТСБУ, а паперовий - протягом двох тижнів; для формленія електронного поліса не потрібно їхати в страхову або чекати кур'єра - після оформлення поліс надсилається клієнту на емейл  

ЗА КЕРМО СВОГО АВТО СІДАЮ НЕ ТІЛЬКИ Я, А Й ЧЛЕНИ СІМ"Ї. ЧИ ДІЄ СТРАХОВКА НА ІНШИХ ЛЮДЕЙ ЗА КЕРМОМ?

Так, поліс Автоцивілки поширюється на будь-яку людину за кермом авто.

Чи страхуєте ви таксі?

Так звісно. Для оформлення страховки на таксі звертайтеся за номером телефону +380987336718

ЩО ТАКЕ ПОЛІС ОСЦПВ?

Поліс ОСЦПВ (Автоцивілка) — обов`язковий вид страхування цивільно-правової відповідальності для автовласників. Поліс передбачає фінансову компенсацію третім особам при настанні ДТП. За шкоду, заподіяну майну, максимальна страхова виплата 100 000 грн, за шкоду, заподіяну здоров`ю — 200 000 грн

ЧОМУ В ДЕЯКИХ СТРАХОВИХ ПОЛІС ОСЦПВ ДЕШЕВШЕ, А В ІНШИХ — ДОРОЖЧЕ?

Вартість ОСЦПВ встановлюється Моторно-транспортним бюро України (МТСБУ) та регулюється Законом України Про обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Страхова компанія має право самостійно коригувати ціну Автоцивілки в межах базової вартості, встановленої МТСБУ. Зверніть увагу, що занадто занижена ціна поліса може свідчити про недостатні фінансові резерви страхової компанії. Це означає, що страхувальник ризикує зіткнутися з затримкою або відмовою у виплаті страхового відшкодування.

ЧИ МОЖУ Я ПРИДБАТИ ОСЦПВ НА САЙТІ СТРАХОВОЇ ДЕШЕВШЕ?

Ні, на сайті страхової компанії поліс буде дорожче. Сервіс oh.ua робить додаткові знижки клієнтам за рахунок своєї комісії. У страхових компаній немає такого привілею, тому працюють з фіксованими цінами

З ЯКИМИ СТРАХОВИМИ КОМПАНІЯМИ ВИ ПРАЦЮЄТЕ?

Працюємо з провідними українськими та іноземними страховими компаніями: СК VUSO, Dominanta, Провідна, Арсенал, Альфа Страхування, КНЯЖА, AXA Страхування, ПРО100, ІНГО Страхування, PZU, UNIQA.  

МІСТО РЕЄСТРАЦІЇ АВТО — ЩО ЦЕ?

Місто реєстрації авто це місто, в якому автомобіль поставлено на облік в МРЕВ. Подивитися місце реєстрації можна в техпаспорті в правому нижньому кутку.

ЩО ТАКЕ «ФРАНШИЗА»?

Франшиза сума збитку, яку клієнт покриває самостійно. Розмір франшизи не перевищує 2% страхової суми.

ЩО ТАКЕ «РОЗШИРЕННЯ ЛІМІТУ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ» ПО ОСЦПВ?

Розширення ліміту відповідальності по ОСЦПВ (ДЦВ) це збільшення розміру страхового відшкодування. Наприклад, відбулося ДТП, в якому постраждалий автомобіль отримав сильні пошкодження та вимагає дорогого ремонту. Страхової суми по ОСЦПВ не вистачає, щоб покрити всі витрати. Тому винуватець ДТП змушений доплатити різницю. Рекомендуємо вам розширювати ліміти відповідальності по ОСЦПВ та оформляти договір ДЦВ. Коштує він зовсім небагато, при цьому здатний подвоїти та навіть потроїти максимальний ліміт страхового відшкодування Автоцивілки.

ЧИ Є ЗНИЖКИ ДЛЯ ПІЛЬГОВИКІВ ТА ПЕНСІОНЕРІВ?

Так, знижки для пільговиків та пенсіонерів передбачені Законом України Про обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів і становить 50% базової вартості. При цьому, страховому полісі вказується імя власника ТЗ, який має право керувати авто. На іншу людину за кермом даний поліс ОСЦПВ не поширюється.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНО НАДАТИ В СТРАХОВУ, ЩОБ ОТРИМАТИ ВИПЛАТУ?

Для отримання страхового відшкодування зберіть пакет документів: заява про страхову подію; довідка про ДТП з поліції; документи заявника — паспорт та ІПН; документи на авто свідоцтво реєстрації ТЗ. Якщо ви володієте авто за дорученням, то в ньому має бути зазначено ваше право на отримання страхове відшкодування.

ЯК Я МОЖУ СПЛАТИТИ ТА ОТРИМАТИ СВІЙ ПОЛІС ОСЦПВ?

У нас швидка доставка поліса на будь-яке відділення Нової Пошти по Україні. Кур'єрська доставка по Києву день в день. Оплата онлайн на сайті або готівкою при отриманні.

Вибрати регіон

Oh.ua - Oh.ua - это онлайн сервис сравнения цен и подбора предложений по Автогражданке с помощью которого вы за 5 минут сможете оформить страховку. Работаем на украинском страховом рынке с 2015 года, помогли сэкономить деньги на страховке более 2000 клиентам Мы гарантируем самые низкие цены. Не дороже, чем напрямую в страховой компании. Решим все вопросы по доставке полиса и оплате.

Як живеться автовласникам в Південній Пальмірі? Не життя, а свято: сонце, море, тепло - здається їх колегам з інших міст і регіонів. Життя в Одесі не така безхмарна і весела, як в анекдотах. Жителі перлини біля моря зберегли унікальне почуття гумору і оптімістічноеотношеніе до життя. Однак водіям з Одеси не до жартів, коли мова заходить про дороги та події на них.

В Одесі похмура погода - рідкість, але вона також псує настрій водіям. Взимку і восени урагани, шторми і зливи позбавляють одеситів спокою. У подібні дні водії часто не справляються з керуванням машиною через примхи погоди. У таких ситуаціях, за збігом обставин, а не від злого умислу, страждають інші люди. Добре, що автоцивілка Одеса компенсує витрати потерпілому в ДТП.

З дорогами ситуація гірша. В межах міста вони відносно непогані або, принаймні, краще, ніж в деяких інших містах. Однак за містом - дороги вже багато років як пора відремонтувати. На думку журналістів і чиновників, в Одеській області - найгірші дороги в Україні. Місцеві водії знають, що поїздки по трасах Одеса - Ізмаїл та Роздільна - Кучурган приносять незабутні враження і відчуття. Ями та вибоїни на дорозі часто стають причиною аварій. ОСАГО Одеса не врятує від поломки підвіски машини через ями. Але зате страховка вбереже водія від банкрутства - якщо він «наздожене» інший автомобіль, об'їжджаючи наслідки ямкового ремонту на трасі.

Одесити, яким «пощастило» їздити по таким дорогам, знають, як важливо застрахувати свою відповідальність перед іншими учасниками руху. Для деяких з них автоцивілка Одеса - це не просто документ для поліції. Це гарантія спокою в дорозі, хоча і не 100%. КАСКО навіть не дасть повної впевненості. Але все одно подорож по місту і, особливо, по області викликає менше стресу - коли в бардачку лежить поліс ОСАГО Одеса.

Не будемо лукавити і визнаємо, що вагома частина пригод відбувається з вини водіїв. Багато людей не вважають порушенням правил перевищення швидкості або ризиковані маневри. Результат передбачуваний і прикладів тому - безліч. ОСАГО Одеса потрібно кожному водієві, який виїжджає у справах і на відпочинок.

Вартість полісів ОСАГО залежить від типу транспорту і міста, де він зареєстрований. Водії вантажівок і автобусів платять більше за автоцивілку Одеса, ніж власники «легковиків» та мотоциклів. Великий транспорт найбільш небезпечний для інших учасників руху. Якщо фура потрапляє в аварію, то зачіпає кілька машин і пошкоджує їх сильніше, ніж зіткнення з іншими легковими автомобілями.

На вартість поліса також впливає «порт приписки» - ОСАГО Одеса ціна нижче, ніж в столиці, але вище, ніж в Миколаєві та Запоріжжі. Неважко здогадатися, що на вартість впливають розміри міста і кількість автомобілів, які в ньому зареєстровані. Страховка для жителів Одеської області коштує стільки ж, як і страховка для автовласників її адміністративного, економічного і культурного центру. Так що автоцивілка Одеса доступна і для живуть по сусідству з перлиною Чорного моря.

В Одесі кажуть - як вам це подобається? Підводячи підсумок, скажімо, що автоцивілка Одеса корисна для всіх учасників руху. Включаючи і приїжджають з інших регіонів країни (їх особливо багато влітку) і сусідніх Молдови та Румунії. Потерпілі в ДТП отримують компенсації від страхових компаній, винуваті - не розоряти. Нехай на дорогах неспокійно, а їх стан не радує, ОСАГО Одеса спрощує життя водіїв.

Введіть ваш
номер телефону і ми
вам передзвонимо
Дякуємо, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
Дякую, ваш відгук прийнятий.
Помилка, спробуйте ще раз.