Украина, г. Киев, ул. Пушкинская, 9 sales@oh.ua

ОСЦПВ в Одесі

Чому ми

Наша головна мета - зробити Ваше життя максимально комфортним

Безпечно!

Захищене з'єднання, 128бітне шифрування, сертифікат Thawte

Дешево!

Ніяких націнок і комісій

Швидко!

Замов поліс всього за три хвилини

Моментально!

Перевіряй свій поліс онлайн відразу після оплати

Надійно!

Тільки надійні страховики

Зручно!

Оплата готівкою або онлайн банківською картою

Доставимо!

Швидка доставка по Києву

Як живеться автовласникам в Південній Пальмірі? Не життя, а свято: сонце, море, тепло - здається їх колегам з інших міст і регіонів. Життя в Одесі не така безхмарна і весела, як в анекдотах. Жителі перлини біля моря зберегли унікальне почуття гумору і оптімістічноеотношеніе до життя. Однак водіям з Одеси не до жартів, коли мова заходить про дороги та події на них.

В Одесі похмура погода - рідкість, але вона також псує настрій водіям. Взимку і восени урагани, шторми і зливи позбавляють одеситів спокою. У подібні дні водії часто не справляються з керуванням машиною через примхи погоди. У таких ситуаціях, за збігом обставин, а не від злого умислу, страждають інші люди. Добре, що автоцивілка Одеса компенсує витрати потерпілому в ДТП.

З дорогами ситуація гірша. В межах міста вони відносно непогані або, принаймні, краще, ніж в деяких інших містах. Однак за містом - дороги вже багато років як пора відремонтувати. На думку журналістів і чиновників, в Одеській області - найгірші дороги в Україні. Місцеві водії знають, що поїздки по трасах Одеса - Ізмаїл та Роздільна - Кучурган приносять незабутні враження і відчуття. Ями та вибоїни на дорозі часто стають причиною аварій. ОСАГО Одеса не врятує від поломки підвіски машини через ями. Але зате страховка вбереже водія від банкрутства - якщо він «наздожене» інший автомобіль, об'їжджаючи наслідки ямкового ремонту на трасі.

Одесити, яким «пощастило» їздити по таким дорогам, знають, як важливо застрахувати свою відповідальність перед іншими учасниками руху. Для деяких з них автоцивілка Одеса - це не просто документ для поліції. Це гарантія спокою в дорозі, хоча і не 100%. КАСКО навіть не дасть повної впевненості. Але все одно подорож по місту і, особливо, по області викликає менше стресу - коли в бардачку лежить поліс ОСАГО Одеса.

Не будемо лукавити і визнаємо, що вагома частина пригод відбувається з вини водіїв. Багато людей не вважають порушенням правил перевищення швидкості або ризиковані маневри. Результат передбачуваний і прикладів тому - безліч. ОСАГО Одеса потрібно кожному водієві, який виїжджає у справах і на відпочинок.

Вартість полісів ОСАГО залежить від типу транспорту і міста, де він зареєстрований. Водії вантажівок і автобусів платять більше за автоцивілку Одеса, ніж власники «легковиків» та мотоциклів. Великий транспорт найбільш небезпечний для інших учасників руху. Якщо фура потрапляє в аварію, то зачіпає кілька машин і пошкоджує їх сильніше, ніж зіткнення з іншими легковими автомобілями.

На вартість поліса також впливає «порт приписки» - ОСАГО Одеса ціна нижче, ніж в столиці, але вище, ніж в Миколаєві та Запоріжжі. Неважко здогадатися, що на вартість впливають розміри міста і кількість автомобілів, які в ньому зареєстровані. Страховка для жителів Одеської області коштує стільки ж, як і страховка для автовласників її адміністративного, економічного і культурного центру. Так що автоцивілка Одеса доступна і для живуть по сусідству з перлиною Чорного моря.

В Одесі кажуть - як вам це подобається? Підводячи підсумок, скажімо, що автоцивілка Одеса корисна для всіх учасників руху. Включаючи і приїжджають з інших регіонів країни (їх особливо багато влітку) і сусідніх Молдови та Румунії. Потерпілі в ДТП отримують компенсації від страхових компаній, винуваті - не розоряти. Нехай на дорогах неспокійно, а їх стан не радує, ОСАГО Одеса спрощує життя водіїв.