yandex metrika
Автоцивілка у Полтаві - купити Автоцивілку у Полтаві і Полтавській області, ціна, калькулятор | Осцпв від Oh.UA

Автоцивілка у Полтаві

Ми гарантуємо достовірність поліса і його наявність в базі МТСБУ
Тип транспортного засобу
Об'єм двигуна
Місце прописки власника
Київ (м.), Київськая обл.
Харків (м.), Харківськая обл.
Дніпропетровськ (м.), Дніпропетровськая обл.
Маріуполь (м.), Донецькая обл.
Львів (м.), Львівськая обл.
Одеса (м.), Одеськая обл.
Запоріжжя (м.), Запоріжська обл.
Червоноармійск (м.), Донецькая обл.
Черкаси (м.), Черкаськая обл.
Бровари (м.), Київськая обл.
Житомир (м.), Житомирськая обл.
Полтава (м.), Полтавськая обл.
Кривий Ріг (м.), Дніпропетровськая обл.
Миколаїв (м.), Миколаївська обл.
Франшиза
Промокод

Преимущества оформления ОСАГО на oh.ua Детально о том, почему вам выгодно у oh.ua

Полис за 3 минуты

Получи электронный полис в течении 3 минут!

Надежные страховые ОСАГО

Предложения от ведущих страховых компаний Украины!

Консультация специалиста

Бесплатная консультация специалиста!

Питання що часто задаються
 • Що таке електронний поліс ОСЦПВ?
 • Це поліс ОСЦПВ, який не друкується на звичному всім зеленому бланку, а висилається страхувальнику на емейл. Основна перевага електронного поліса - це впевненість клієнта в тому, що поліс дійсний, адже вже через 5 хвилин після оформлення його можна перевірити в базі МТСБУ. Також електронний поліс не потрібно возити в бардачку - досить зберігати PDF файл в телефоні. Поліція перевіряє наявність страховки в електронній базі МТСБУ.

 • Що таке пряме врегулювання?
 • Це означає, що при аварії двох транспортних засобів застрахованих в страхових, які є учасниками прямого врегулювання, який постраждав в ДТП може звернутися за відшкодуванням збитку не в компанію де застрахований Винуватець, а до свого страховикові у якого купив поліс автоцивілки.

 • Як поліція перевіряє електронний поліс?
 • Водій показує електронний поліс поліції на екрані смартфона. Поліція на своєму робочому планшеті перевіряє дію поліса ОСЦПВ онлайн через базу даних МТСБУ або за номером поліса, або по держ номеру транспортного засобу.

 • Чим відрізняється електронний поліс від звичайного?
 • Електронний поліс має рівно таку ж юридичну силу, як і роздрукований на бланку. Основні відмінності: електронний поліс протягом 5 хвилин після оформлення можна перевірити в базі МТСБУ, а паперовий - протягом двох тижнів; для формленія електронного поліса не потрібно їхати в страхову або чекати кур`єра - після оформлення поліс надсилається клієнту на емейл

 • ЗА КЕРМО СВОГО АВТО СІДАЮ НЕ ТІЛЬКИ Я, А Й ЧЛЕНИ СІМ"Ї. ЧИ ДІЄ СТРАХОВКА НА ІНШИХ ЛЮДЕЙ ЗА КЕРМОМ?
 • Так, поліс Автоцивілки поширюється на будь-яку людину за кермом авто.

 • Чи страхуєте ви таксі?
 • Так звісно. Для оформлення страховки на таксі звертайтеся за номером телефону +380987336718

 • ЩО ТАКЕ ПОЛІС ОСЦПВ?
 • Поліс ОСЦПВ (Автоцивілка) - обов`язковий вид страхування цивільно-правової відповідальності для автовласників. Поліс передбачає фінансову компенсацію третім особам при настанні ДТП. За шкоду, заподіяну майну, максимальна страхова виплата 100 000 грн, за шкоду, заподіяну здоров`ю - 200 000 грн

 • ЧОМУ В ДЕЯКИХ СТРАХОВИХ ПОЛІС ОСЦПВ ДЕШЕВШЕ, А В ІНШИХ — ДОРОЖЧЕ?
 • Вартість ОСЦПВ встановлюється Моторно-транспортним бюро України (МТСБУ) та регулюється Законом України Про обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Страхова компанія має право самостійно коригувати ціну Автоцивілки в межах базової вартості, встановленої МТСБУ. Зверніть увагу, що занадто занижена ціна поліса може свідчити про недостатні фінансові резерви страхової компанії. Це означає, що страхувальник ризикує зіткнутися з затримкою або відмовою у виплаті страхового відшкодування.

 • ЧИ МОЖУ Я ПРИДБАТИ ОСЦПВ НА САЙТІ СТРАХОВОЇ ДЕШЕВШЕ?
 • Ні, на сайті страхової компанії поліс буде дорожче. Сервіс oh.ua робить додаткові знижки клієнтам за рахунок своєї комісії. У страхових компаній немає такого привілею, тому працюють з фіксованими цінами

 • З ЯКИМИ СТРАХОВИМИ КОМПАНІЯМИ ВИ ПРАЦЮЄТЕ?
 • Працюємо з провідними українськими та іноземними страховими компаніями: АСКО-ДП, ВУСО, АСКА, Універсальна, Оберіг, ЄСА, АРКС, Брокбізнес, USI, УПСК, УСГ, Глобал Гарант, UBI

 • Місце прописки власника — ЩО ЦЕ?
 • Місце прописки власника - це населенний пункт, який вказан в техпаспорті авто

 • ЩО ТАКЕ «ФРАНШИЗА»?
 • Частина збитку, яка не покривається за рахунок страхової компанії і відшкодовується страховиком з власних коштів. Наприклад, якщо при франшизі 1000 грн Ви завдасте шкоди в розмірі 50000 грн, то страхова компанія виплатить постраждалому 49000 грн, а Ви лише 1000 грн. При цьому франшиза прямо впливає на вартість поліса: чим вище франшиза, тим дешевше поліс. Для досвідчених водіїв франшиза - спосіб економити на страховці, а для новачків - причина бути обережніше на дорозі.

 • ЩО ТАКЕ «РОЗШИРЕННЯ ЛІМІТУ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ» ПО ОСЦПВ?
 • Розширення ліміту відповідальності по ОСЦПВ (ДЦВ) це збільшення розміру страхового відшкодування. Наприклад, відбулося ДТП, в якому постраждалий автомобіль отримав сильні пошкодження та вимагає дорогого ремонту. Страхової суми по ОСЦПВ не вистачає, щоб покрити всі витрати. Тому винуватець ДТП змушений доплатити різницю. Рекомендуємо вам розширювати ліміти відповідальності по ОСЦПВ та оформляти договір ДЦВ. Коштує він зовсім небагато, при цьому здатний подвоїти та навіть потроїти максимальний ліміт страхового відшкодування Автоцивілки.

 • ЧИ Є ЗНИЖКИ ДЛЯ ПІЛЬГОВИКІВ ТА ПЕНСІОНЕРІВ?
 • Так, знижки для пільговиків та пенсіонерів передбачені Законом України Про обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів і становить 50% базової вартості. При цьому, страховому полісі вказується імя власника ТЗ, який має право керувати авто. На іншу людину за кермом даний поліс ОСЦПВ не поширюється.

 • ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНО НАДАТИ В СТРАХОВУ, ЩОБ ОТРИМАТИ ВИПЛАТУ?
 • Для отримання страхового відшкодування зберіть пакет документів: заява про страхову подію; довідка про ДТП з поліції; документи заявника - паспорт та ІПН; документи на авто свідоцтво реєстрації ТЗ. Якщо ви володієте авто за дорученням, то в ньому має бути зазначено ваше право на отримання страхове відшкодування.

  Oh.ua - Онлайн магазин страховок №1 в Україні

  В якій би точці країни ви не знаходилися, електронний поліс ви отримаєте миттєво після оформлення. Якщо ж ви за традиційний паперовий поліс - ми організуємо доставку по Києву або в будь-яке відділення нової пошти по всій Україні!

  Автоцивілка в Полтаві

  Страховка ОСЦПВ забезпечує швидке відшкодування збитків, отриманих при ДТП третіми особами. Компенсацію виплачує страхова компанія, позбавляючи винуватця аварії від значних одноразових витрат, а невинну сторону - від тривалого очікування виплат. Автоцивілку оформляють в Полтаві всі водії автомобілів.

  Навіщо потрібна автоцивілка

  Поліс автоцивільної відповідальності дозволяє виконувати фінансові зобов'язання перед постраждалою в ДТП стороною. ОСЦПВ винуватця аварії одноразово компенсує збиток, позбавляючи учасників події від тривалої судової тяганини.

  Компенсація за автоцивілкою виплачується однією або кількома сторонам. Якщо вина була обопільною, виплати діляться між учасниками аварії. Якщо винен один водій, виплату отримує тільки невинна сторона. При цьому збитки потерпілому учаснику покриваються страховкою винуватця ДТП.

  Їзда без автоцивілки обкладається штрафом - в Полтаві за відсутність поліса можуть стягнути від 425 до 850 грн.

  ОСЦПВ в Полтаві

  ОСЦПВ відшкодовує збиток, нанесений:

  ОСЦПВ не відшкодовує збиток, нанесений:

  Переваги оh.ua при оформленні ОСЦПВ:

  1. оформлення онлайн - щоб купити дешеву страховку ОСЦПВ в Полтаві, досить мати доступ в інтернет;
  2. Вартість без накруток - жодних комісій і націнок за рахунок повної автоматизації процесу;
  3. калькулятор - простий і точний розрахунок суми автострахування проводиться всього в пару кліків;
  4. компанії з надійною репутацією - наші співробітники займаються постійним моніторингом страховиків, перевіряючи їх платоспроможність і якість сервісу;
  5. знижки та акції - всі вигоди представлені на одному сайті.
  Щоб купити автоцивілку в Полтаві, не потрібно нікуди їздити. Підберіть вигідну пропозицію і оформіть поліс прямо з дому за допомогою сервісу oh.ua. Завантажте електронний поліс відразу після оформлення, а паперовий оформіть і заберіть в будь-якому відділенні «Нової Пошти» в Полтавському, Київському, Шевченківському або іншому районі.

  Автоцивілка в Полтаві

  Особливості автострахування

  При розрахунку ціни ОСЦПВ для зареєстрованих в Полтаві транспортних засобів необхідно використовувати територіальний коефіцієнт. Для Полтавської області коригувальний коефіцієнт К2 становить 1,3-2,5 - в середньому 2,2. Ця цифра застосовується до міст з чисельністю населення від 100 до 500 тис. чоловік (в Полтаві - більше 292,7 тис. чол.).

  Статистика ДТП в Полтаві за 2018 рік:

  Як розрахувати суму автострахування

  Множимо основний тариф (180 грн) на коефіцієнти K1-K6, бонус-малус і пільгу.


  Повернутися до розрахунків

  Введіть ваш
  номер телефону і ми
  вам передзвонимо
  Для страхования такси пожалуйста свяжитесь с нами, или оставьте ваш номер телефона и мы вам перезвоним
  Дякуємо, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
  Дякуємо, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин
  Дякую, ваш відгук прийнятий.
  Помилка, спробуйте ще раз.
  Хочете кешбек 10%? Введіть свій номер телефону і Ім'я
  человечек вектор телефон клипарт
  Нагадати про покупку страховки пізніше
  человечек вектор телефон клипарт
  Вкажіть дату закінчення ОСАГО і Ваш телефон, ми зателефонуємо і зробимо найвигіднішу пропозицію