туризм чемодан страны марки красиво

Страховка при виїзді за кордон - запорука відмінного відпочинку!

Подорожі в інші країни - завжди відповідально і хвилююче. Щоб побачити весь світ, перед поїздками дуже важливо перевіряти всі документи, туристичні ваучери, квитки. Але також необхідно подумати про власну безпеку в чужій країні. Екзотичні держави, інший клімат, незвична кухня, екстремальні види спорту можуть привести до різних проблем зі здоров'ям. Убезпечити своє життя від подібних проблем допоможе сервіс Oh.ua.

На сайті представлені кращі пропозиції з оформлення страховки для візи за вигідними цінами. При цьому на всю процедуру оформлення буде потрібно мінімум часу, що стане ще одним плюсом співпраці.

Туристична медична страховка це поліс, що страхує медичні та медико-транспортні витрати громадян, які виїжджають за кордон. Наявність такої страховки - обов'язкова умова подорожі в інші країни, прописане в 16-й статті Закону України про туризм. У країнах Шенгенської угоди цей поліс є обов'язковим документом, без якого відправитися в подорож не вийде. Маючи на руках тур. страховку, можна не хвилюватися про виникнення зубного болю, інфекційних хвороб, розтягуванні суглобів або переломів. Всі ці проблеми можуть зважитися за допомогою туристичної страховки, яку можна оформити на сервісі Oh.ua.

Страхова сума і ліміт відповідальності

Надійна туристична страховка гарантує надання невідкладної медичної допомоги в період знаходження за межами України, амбулаторного лікування, допомога стоматолога в екстрених ситуаціях. Вона покриває також компенсацію на всі витрати, пов'язані з отриманням медичної допомоги, при необхідності - витрати на перевезення на батьківщину.

Класифікувати програми мед. полісів можна, в залежності від цілей поїздки:

• туризму;
• для активного відпочинку (екстремального);
• працевлаштування;
• навчання у вищих навчальних закладах;
• відрядження.

Залежно від цих критеріїв, визначається ліміт поліса. Також велике значення має період, на який видається страховка. Найпопулярніша - на місяць, півроку, а також річна, та, що оформляється на рік. Вона актуальна для мандрівника, що їде влаштовуватися на роботу.

Документи для оформлення туристичної страховки

При отриманні туристичної страховки онлайн знадобиться тільки вказати дані з закордонного паспорта (серію та номер). Ніяких додаткових документів не потрібно.

карта картон фотографии скрепки туризм
сундук золото в цепях отражение

Ціна туристичної страховки в Україні

Те, скільки буде коштувати страховка для шенгенської візи, залежить від кількох факторів:

віку туриста (чим більше років - тим сильніше підвищуються ризики, тому для літніх людей поліс коштує дорожче);

Кількості застрахованих осіб, адже можуть навіть оформлятися групові поліси;

Тривалості та мети подорожі (ознайомчі поїздки зазвичай проводяться за найнижчими тарифами, а екстремальні заняття спортом - за збільшеними);

країни, куди вирушає мандрівник;

Сума страхового покриття - мінімальний розмір становить 30000 (в валюті країни);

розміру франшизи (зустрічається оформлення і без франшизи).

Щоб розрахувати страховку для поїздки за кордон, можна скористатися онлайн-калькулятором, представленим на сайті.


Повернутися до розрахунків

Як купити туристичну страховку в Україні на сайті Oh.UA

Oh.ua. пропонує велику різноманітність страхових полісів від провідних компаній України - від найдешевших до розширених. Ми ретельно стежимо за компаніями, з якими співпрацюємо, їх платоспроможністю і репутацією. Тому, вибираючи поліс, можна не хвилюватися про його ефективності. Щоб оформити мед. страховку, не потрібно ставати в чергу, відпрошуватися з роботи. Для цього достатньо просто зайти на наш сайт у зручний час, слідувати нескладним правилам, внести власні дані, а потім очікувати отримання поліса.

Щоб оформити страховку, потрібно вгорі сторінки заповнити таблицю, в якій вказати всі необхідні дані. Обов'язково зазначається країна подорожі, дати поїздки, бажаний ліміт покриття, кількість туристів, різновид поїздки. Потім здійснюють оплату карткою і отримують страховку в форматі PDF на емейл.

Наступний крок - введення власних даних. Турист вказує ім'я, прізвище латиницею, як це написано в паспорті, серію і номер документа для виїзду за кордон, номер телефону та адресу електронної пошти.

Третій етап оформлення - заповнення даних, пов'язаних з оплатою. Оплатити страховку можна через онлайн-сервіс прийому платежів Portmone.com. Доставка поліса проводиться на електронну пошту. Натиснувши на кнопку підтвердження, Ви стаєте на крок ближче до своєї заповітної поїздці.
 

Мужчина ноутбук сидит турист отдых

 

Чому купувати туристичну страховку вигідно на Oh.UA?Купити онлайн туристичну страховкув Oh.uaдля громадян України- вигідне рішення, яке гарантуватиме зручність і можливість цілодобового оформлення. Переваги співпраці через інтернет:

• наявність вже готових недорогих страхових пакетів;
• виконання розрахунку вартості здійснюється в лічені хвилини;
• на сайті можна вивчити всю інформацію про страховий поліс;
• зручний і зрозумілий інтерфейс, що дозволяє швидко розібратися з роботою сайту;
• зручна форма оплати онлайн.

Щоб купити хорошу страховку в Києві знадобиться не більше 5 хвилин, Вам немає необхідності кудись йти, все виконується за комп'ютером або з телефону!

Сервіс Oh.ua. - гарантія безпечного відпочинку за кордоном, а також суттєвої економії Ваших фінансових коштів.

 


Повернутися до розрахунків