Туристичне страхування

Відео Помічник
Oh.ua
Відео
Помічник
Oh.ua

Ви зайшли на сайт онлайн магазину страховок № 1 в Україні - Oh.ua.

  1. Зверху сторінки введіть дані про подорож
  2. Натисніть кнопку "Розрахувати" .
  3. Заповніть персональні дані для отримання поліса
  4. Натисніть кнопку "Замовити" і оплатіть поліс онлайн. 5 хвилин і угода у вас на email

СТРАХУВАННЯ ПРИ ВИЇЗДІ ЗА КОРДОН — ЗАПОРУКА ВІДМІННО ВІДПОЧИНКУ!

Поїздка в іншу країну - це хвилюючий момент. Подорожі таять в собі безліч незабутніх моментів, але і певний ризик. Наприклад, спускаючись по сходах і милуючись заморськими пам'ятками можна впасти і підвернути ногу. Або ж дегустація занадто холодного екзотичного соку може викликати зубний біль, яку доведеться не відкладаючи лікувати в місцевому медичному закладі, ціни в якому можуть виявитися захмарними. Туристична страховка існує спеціально для того, щоб захищати мандрівників від наслідків таких непередбачених ситуацій.

НАВІЩО ПОТРІБНО ТУРИСТИЧНА СТРАХУВАННЯ?

Згідно 16 статті Закону України про туризм, страховий поліс для виїжджаючих за кордон осіб обов'язковий. Крім того, якщо страховка за кордон відсутній, то це може стати причиною для відмови в отриманні візи. У країнах-учасницях Шенгенської угоди це обов'язковий документ, який подається в консульство разом з паспортом. Мінімальний розмір поліса - 30 тисяч євро. Туристична страховка - це запорука спокійного і безпроблемного відпочинку. Якщо Ви зібралися на літній відпочинок в екзотичні країни, наприклад, до Єгипту, то варто знати, що клімат кардинально відрізняється від українського. Звертаємо увагу, що маленькі діти і вагітні жінки перебувають у групі ризику. На що поширюється страховка для виїзду за кордон:

 

Витрати на надання невідкладної медичної допомоги.

Амбулаторне лікування.

Екстрена стоматологічна допомога.

Трансфер із закордонного клініки в українську медустанову.

Страховий медичний поліс для виїжджаючих за кордон незамінний, якщо під час поїздки Вам знадобиться допомога при раптовій зубного болю, відправленні, інфекційних захворюваннях, температурі, розтягуванні суглобів і переломах.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ТУРИСТИЧНА СТРАХОВКА В КИЄВІ?

Ціни на страхування виїжджаючих за кордон розраховуються в залежності від тривалості поїздки і пункту призначення. Мінімальні страхові суми для полісів у різних країнах світу:

Австралія та Океанія - 50000 USD

Азія - 30000 USD

Африка - 30000 USD

Америка - 50000 USD

Індія - 50000 USD

Ізраїль - 30000 USD

Країни ЄС - 30000 EUR

Китай - 50000 USD

Туреччина, Єгипет, Туніс, ОАЕ - від 20000 USD

ДЕ МОЖНА ОФОРМИТИ СТРАХОВКУ ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН?

Купити страховку для виїзду за кордон можна в страховій компанії або туристичному агентстві. До того ж, багато туристичних фірм беруть на себе сміливість і дають клієнту в доважок різні контракти, які йому абсолютно не потрібні. Наприклад, страховка квартири на час відпустки. А якщо Ви їсте у відрядження, і дружина залишається вдома? Відвідувати відділення, вивчати відгуки про платоспроможність - досить довго. Якщо Вам необхідна страховка для поїздки за кордон в стислі терміни, то скористайтеся сервісом Oh.Ua. Ми ретельно стежимо за платоспроможністю і репутацією страхових компаній. Тому пропонуємо найвигідніші варіанти від найнадійніших страховиків!

СТРАХОВКА МАНДРІВНИКА ОНЛАЙН: ЕКОНОМІЯ ЧАСУ І ГРОШЕЙ

Переваги страхування онлайн для туризму:

Компанії пропонують вже готові пакети.

Розрахунок вартості здійснюватися автоматично за лічені хвилини.

На сайті видна вся інформація про пропозицію.

Оплата можлива банківськими картами або готівкою.

Оформляється туристична страховка онлайн дуже просто. Буквально 4 - 5 хвилин. Вам необхідно заповнити поля з інформацією, наприклад, на який термін і куди відбувається поїздка. Сервіс Oh.Ua - це зручно, швидко та економічно.