Австралія – зелений континент, який знаменитий своїм неповторним тваринним і рослинним світом. А побачити Великий Бар'єрний Риф бажають всі дайвери і любителі підводного плавання. Тільки в Австралії вас райдужно зустрінуть кенгуру і коали, а неймовірний клімат і краса природи сподобаються багатьом туристам. Але, щоб зробити таку подорож реальністю, слід скористатися полісом страхування.

Медична страховка для візи до Австралії – обов'язковий документ, щоб опинитися на іншому континенті, побачити всю його красу і незвичність. Оформлення поліса на вигідних умовах пропонує сервіс oh. ua. Гарантія доступних цін і співпраці тільки з перевіреними страховиками – те, що зробить покупку страховки у нас, максимально вигідною.

Туристична страховка в Австралію


Страховка для візи до Австралії

Купити мед. поліс для виїзду за межі України на нашому сайті – досить легко і просто. Завдяки наявності такого документа вдасться вирішити відразу кілька проблем, які можуть спіткати в Австралії:

  • отримання невідкладної допомоги медичних працівників;
  • надання хірургічного втручання у разі екстреної ситуації;
  • проведення репатріації останків, якщо трапиться летальний результат.

Не варто забувати про страхування тих, хто займається активними видами спорту. Ризиків на цьому континенті досить багато, тому краще завчасно їх вказати в страховці. Сума покриття повинна становити мінімум 35 тис. доларів і бути дійсною протягом всього терміну подорожі.

Документи для отримання

Інтерфейс сайту Oh. ua розроблений таким чином, що отримати поліс для візи вдасться всього за кілька хвилин і тільки по 1 документу. Вам буде потрібно або ввести дані з закордонного паспорта, або просто відсканувати його і прикріпити фото.

Страховка для візи в Австралію


Вартість туристичної страховки в Австралію

Те, у скільки обійдеться поліс страхування для подорожі в Австралію, залежить від кількох факторів:

  1. Тривалості подорожі. Зазвичай страховка оформляється на тиждень або місяць. Але є ті, хто готовий відправитися на пошуки нових пригод і на півроку.
  2. Віку мандрівників. Страхування немовляти або людей похилого віку завжди обходяться дорожче, ніж молодого туриста. Потрібно бути готовим, що за цей пункт доведеться доплачувати. До окремої категорії відносяться вагітні.
  3. Число мандрівників. Груповий поліс коштує менше, ніж оформлення індивідуальної страховки.

Також на підсумкову вартість впливає кількість включених ризиків. Чим більше опцій буде внесено в страховку, тим вище ціна. Прорахувати кінцеву цифру можна, якщо скористатися онлайн-калькулятором, представленим на сайті.

 

Оформлення страховки

Щоб швидко і просто оформити страховий поліс для в'їзду до Австралії, необхідно виконати нескладний алгоритм:

  • вказати країну напрямку, а також терміни перебування;
  • вибрати оптимальний варіант пакету (Еліт, Стандарт або Економ);
  • оплатити страховку через систему Portmone.

Коли оплата буде проведена, на вашу електронну пошту прийде страховий поліс, який можна завантажити на мобільний телефон. Всього кілька хвилин, витрачених на оформлення, дозволяє максимально швидко отримати офіційний документ для виїзду за кордон.


Повернутися до розрахунків