Австрія – країна дивовижної архітектури, музеїв, смачних кавових напоїв, гірськолижних пригод. Відправитися в таку державу – мрія багатьох туристів, спраглих цікавими емоціями і враженнями. Крім того, сюди все частіше подають заявки на вступ студенти, багато співвітчизників відправляються в країну в пошуках роботи або з метою відрядження. Але, щоб зробити подорож реальною, потрібна туристична страховка в Австрію. Оформлення такого документа без клопоту проводиться на онлайн-ресурсі oh.ua.

Компанія гарантує співпрацю тільки з надійними і перевіреними страховими фірмами. Тому в страхових випадках мандрівники отримають належну допомогу.

 Туристична страховка в Австрію


Види страхових покриттів

Медична страховка для візи до Австрії видається на суму, не менше ніж 30 000 євро. Важливо, щоб медичний поліс покривав усі витрати, які виникнуть у туриста при страховому випадку. Зазвичай це стосується покупки виписаних лікарем лікарських засобів, надання невідкладної лікарської допомоги. При летальному випадку може знадобитися проведення репатріації, таку можливість теж не слід виключати.

На порталі oh.ua. пропонуються такі варіанти страхових полісів:

 1. Економ. Сюди включають мінімум ризиків, мед. страховка актуальна для туристів, які їдуть на вихідні в Австрію, планують ознайомитися з основними пам'ятками країни.
 2. Стандарт. Передбачає наявність більшої кількості опцій. Актуальна для тих, хто їде до Австрії мінімум на 7 днів.
 3. Еліт. Пакет, що включає погашення всіх ризиків, які можуть статися за межами українського кордону.

Оформляючи студентські або робочі поліси, не варто забувати про можливі ризики, які можуть статися під час навчання або небезпечної роботи.

Тим, хто вирушає на гірськолижні курорти, варто подумати про додаткові опції в полісі. Зазвичай це страхування від нещасних випадків, також вибирається пункт «екстремальні види спорту».

Документи

Купити поліс для шенгенської візи до Австрії можна тільки, надавши 1 документ. Це закордонний паспорт. Додаткових даних або довідок не потрібно буде для проведення покупки.


Ціна питання на сайті oh.ua

Страховка для австрійської візи на нашому сайті обійдеться за максимально вигідною ціною. Але підсумкова вартість формується, виходячи з таких параметрів:

 • тривалості поїздки;
 • кількості і віку мандрівників (не забувайте, що пенсіонерів відносять до групи підвищеного ризику);
 • розміру страхового поліса.

Для прорахунку кінцевої суми, можна скористатися онлайн-калькулятором, який є на нашому сайті.

страховка для візи в Австрію


Як купити страховку на сайті?

Процедура покупки на онлайн-ресурсі дуже проста, не займає багато часу. Для цього буде потрібно вказати пункт напрямки (в даному випадку – Австрія), а потім виконати кілька нескладних маніпуляцій:

 • внести паспортні відомості або прикріпити знімок загранки;
 • оплатити поліс через спеціальну форму;
 • отримати страховку на зазначену адресу електронної пошти.

Додатковим плюсом стане те, що на порталі досить багато готових варіантів страховок. Це спрощує процес вибору.


Чому співпраця з oh.ua є вигідною?

Переваги компанії:

 • економія часу – покупка проводиться за 3 хвилини;
 • зрозумілий і зручний інтерфейс, розібратися з яким зможе навіть недосвідчений користувач ПК;
 • співпраця тільки з перевіреними страховиками.

Наш сервіс зробить подорож за межі України безпечною і вигідною.


Повернутися до розрахунків