Білорусь – сусідня країна, де у багатьох живуть родичі, ділові партнери. Часто співвітчизники відправляються в цю країну на концерти зарубіжних артистів, тому туристична страховка в Білорусь є затребуваним документом для виїзду за межі рідної країни.

Щоб побувати в цій державі, скористайтеся пропозиціями компанії oh.ua. На нашому порталі можна оформити страховий поліс від перевірених страховиків, що гарантує отримання необхідної медичної допомоги при страховому випадку.

Туристична страховка в Білорусь


Особливості страхових полісів в Білорусь

Медична страховка для візи в Білорусь оформляється на суму, яка становить мінімум 30 тис. євро. Оформлений поліс повинен покривати витрати, пов'язані з наданням медичної допомоги туристу за межами рідної країни. У стандартних випадках дія поліса поширюється на:

 • придбання лікарських засобів, виписаних лікарем;
 • надання невідкладної медичної допомоги;
 • проведення репатріації (при летальному результаті).

Додатково туристи, які планують випробувати цікаві види спорту, страхуються від нещасних випадків. Компанія oh.ua. пропонує оформлення страхового поліса трьох типів:

 1. Економ. Сюди відносяться мінімальні ризики. Цей варіант страхового покриття – ідеальне рішення для тих, хто вирушає в одно / двох денну подорож.
 2. Стандарт. Варіант оптимальний для мандрівників, які відправляються до родичів, планують погостювати там більше 7 днів.
 3. Еліт. Розширений варіант страховки, що включає максимальну кількість ризиків, які можуть трапитися за межами кордону України.

При бажанні туристи вносять додаткові опції в страховий поліс. Це здійснюється при внесенні додаткової плати.

Список документів

Страховка для білоруської візи на нашому сайті оформляється тільки за допомогою 1-го документа – паспорта для виїзду за межі України. Додаткова інформація або якісь дані не будуть потрібні.


Скільки коштує оформлення страховки?

Купити страховий поліс для виїзду в Білорусь на порталі oh.ua. стане вигідним рішенням, оскільки наша компанія гарантує лояльні ціни. Підсумкова вартість страховки залежить від кількох факторів:

 • тривалості подорожі;
 • кількості туристів, їх вікової категорії (враховуйте, що мандрівники похилого віку зазвичай ставляться до підвищеної групи ризику);
 • суми покриття.

Щоб прорахувати те, у скільки обійдеться страховка, скористайтеся онлайн-калькулятором, який є на сайті.

медична страховка для візи в Білорусь


Процес оформлення страховки

Любий активний і навіть не досвідчений користувач інтернету зможе без проблем купити поліс на нашому сайті. Спочатку вкажіть пункт напрямки – Білорусь, а потім приступайте до таких дій:

 • вкажіть дані з паспорта або прикріпіть скан або фотографію закордонного паспорта;
 • проведіть оплату поліса за допомогою спеціальної форми;
 • внесіть адресу електронної пошти, куди буде відправлений страховий поліс.

Перевага такого оформлення – немає необхідності в роздрукуванні документа, його досить завантажити на гаджет. Тим, хто бажає спростити собі задачу, надаються готові варіанти полісів.


Переваги співпраці з oh.ua

До основних переваг співпраці з нашим сервісом відносять:

 • економію часу, оскільки на процедуру оформлення буде потрібно 3 хвилини;
 • зручність інтерфейсу;
 • пропозиції тільки від перевірених страховиків.

Портал oh.ua гарантує безпечну поїздку в Білорусь, гарантуючи лояльні ціни на страхові поліси.


Повернутися до розрахунків